Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Özel Park Tıp Merkezi ,1995 yılında kurulan Özel Park Polikliniği’nden aldığı deneyimle, 13 Ağustos 2015’ten bu yana Özel Park Tıp Merkezi olarak yeni binamızda İzmir Karşıyaka/Bayraklı’da hizmet vermekteyiz.
A tipi cerrahi operasyonların ve ileri radyolojik görüntüleme tetkiklerinin yanısıra, 7/24 laboratuvar hizmeti ile de sizlere poliklinik hizmetlerini kendi yerimizde vermekteyiz

Özel Sigorta , Bankalar ve SGK ile anlaşmamız bulunmaktadır
Daha fazla bilgi
Yasal ayrıntıları

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (22)

Genel skor

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Burak Koçak Normal Randevu

  Annemin kalçada kireçlenme vardı. Bu sorun yürümesini engelliyor, ağrılar oluyordu. Ameliyat oldu.Doktorumuz sayesinde şuan çok iyi durumda ağrılardan kurtuldu.

  N
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Burak Koçak Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Omuzuma diğer doktorlar ameliyat teshisi koydu ancak bana uygun değildi..kök hücre tedavisi için muayene etti ve uygun buldu.. 3 Haziranda tedavim gercekleştirildi, 4 Haziran sabahı omuzumda ağrı kalmamışti..ben muteşekkirim..
  Hastane tertemiz, sakin ve calışanlar zarif insanlar..
  Yeniden doğmuş gibiyim ve Burak bey'e sonsuz teşekkürler..

  I
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Özgür Erdoğan Diğer

  Özgür Bey 'e böbrek taşı ile oluşan ağrı acı nedeni ile başvurdum. Süreç ile ilgili detaylı açıklamalar yaparak ilgisi ve güler yüzlü insani tavrı ile süreci çabuk ve sorunsuz şekilde atlatmamı sağladı. Alanında en iyi doktor olduğunu düşünüyorum güvenerek sağlığınızı emanet edebilirsiniz.


  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Cemil Uçar Herni Cerrahisi

  Dr. Cemil Bey tek kelime ile mükemmel, hem hekim olarak hemde kişilik olarak. Göbek fıtığı ameliyatı oldum, işini bu kadar iyi bilen ve seven bir hekime rastladığım için çok mutluyum. Egosu olmayan yaklaşımı ile insanı rahatlatan ve sürekli ilgilenen bir hekim. Hiç tereddüt etmeden kendinizi ona emanet edin pişman olmazsınız.

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Cemil Uçar Anal Fissür (Makat Çatlağı) Tedavisi

  Dr. Cemil Bey çok deneyimli bir hekim. Ben kendisine makat çatlağı (anal fissür) ameliyatı oldum. Ameliyat öncesinde beni detaylı bilgilendirdi. Makat çatlağı sıkıntısı çekenler bu ameliyattan korkarlar, açıkçası ben de korkarak gitmiştim, ama Cemil beye 10 yıl önce aynı ameliyattan olan bir arkadaşımın da cesaretlendirmesi ile gittim, iyi ki gitmişim. Anal fissür hastalığını çekenler bilir. Çok ızdıraplı bir hastalıktır. Hele ki kronik dönemde ne uyku uyutur, ne işinizi yapabilirsiniz, ne oturabilirsiniz, ne yürüyebilirsiniz. Buna rağmen bu hastalığı çekenler, gaz kaçırma ve dışkı kaçırma korkuları ile ameliyattan çekinirler. Ben Cemil beye ameliyat olduktan sonra hayatım normale döndü. 1.5 yıldan beri başıma dert olan hastalıktan Cemil bey sayesinde kurtuldum. Bu hastalığı çeken herkese Cemil beye ameliyat olmalarını öneririm. Herkesin korkuğu şekilde sfinkter kasını kesmiyor Cemil bey. O kasa komşu olan bir beyaz kası yaklaşık 1 cm keserek bölgedeki spazmı rahatlatıyor. Ben kurtuldum, bu acıyı çeken herkese bu ameliyatı olmalarını öneririm. Cemil beye beni sağlığıma kavuşturduğu için çok teşekkür ediyorum, o sihirli elleri dert görmesin.

  G
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Düzgün Ateş Burun Estetiği

  6 ay önce burun estetiği oldum. İlk görüşmeyi yaptıgımdan beri kesinlikle doğru hekim olduğunu bana her şekilde hissettirdi. Yaklaşımı inanılmaz kibar . İyi ki, iyi kiii düzgün beye ameliyat olmusum. Tekrardan teşekkür ediyorum.

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Düzgün Ateş Septoplasti(Nazal Hava Yolu Cerrahisi)

  Nisan ayında Düzgün Bey’e nefes alamama şikayetim ile başvurdum, Düzgün Bey’in önerisi ile septoplasti operasyonu oldum çok kısa sürede iyileştim, nefes almam tamamen değişti hayat kalitem arttı süreci çok rahat atlattım. Bir hemşire olarak Değerli Doktoruma son derece gözü kapalı güveniyorum emeklerinizden dolayı teşekkürlerimi bir borç bilirim

  B
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Düzgün Ateş Burun Estetiği

  hem kepçe kulak hem de burununda şekil bozukluğum mevcuttu. Doktor seçiminde çok kararsızdım fakat Düzgün Bey'e muayne olduktan sonra kafamdaki tüm soruların cevabını aldım. Çok güler yüzlü ve ilgili bir doktor. işinde de oldukça iyi. Ameliyatım sorunsuz geçti. Aynaya rahatlıkla bakabiliyorum her şey için teşekkür ederim.

  D
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Düzgün Ateş

  Doktor Düzgün Bey'e kasım ayında burun estetği ameliyatı oldum. Nefes alma problemim ve horlama şikayetlerim vardı. Şuanda ameliyatımın 6. ayı nefes alma problemim ve horlama şikayetim tamamen bitti ve görüntüsünden çok memnunum. Herkese tavsiye ediyorum.

  K
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Yakup İşlek Randevu

  Sayın doktorumuz Yakup Hocamız gerçekten mesleğinde cok iyi olmakla birlikte kisisel olarak da ilgili alakali ve guler yuzlu. Baş ağrılarım Doktorumuz tedavisi sayesinde kontrol altında ve cok daha iyiyim. Uzman bilgisi ile kaygilarimi aydinlatti. Sizi tanıdığım için çok şanslıyım iyiki varsınız.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Soğukkuyu Mahallesi 1846/7. Sokak No:3, Bayraklı 35520 Google Haritalar'da göster
Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, ... Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Zurich Sigorta, Ergo Sigorta, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Ray Sigorta, SGK, Ace European Sigorta, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), İmece Destek Danışmanlık Hizmetleri, Türk Nippon Sigorta, Diğer (İade) Tüm sigortaları göster

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar