Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Milas İzan Özel Sağlık Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 3 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Milas İzan Özel Sağlık Hastanesi Muğla ilinde Hayıtlı mahallesi Atatürk Bulvarı No:21 adresinde bulunmaktadır.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (11)

Genel skor

  E
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Cenk Ergüden Diğer

  Cenk hoca için Mardin’den Milas’a geldik gerek yaptığı bel fıtığı ameliyatı ,gerek ilgisi güler yüzü olsun biz çok memnun ayrıldık. Doğuyada Cenk hoca gibi başarılı hekimler lazım. Herşey için teşekkür ediyoruz Cenk hocam emeğinize sağlık

  G
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Cenk Ergüden Diğer

  İzan hastanesinde olmasına rağmen bize sonsuz güven verdiği için orayı tercih ettik. Güleryüzlü,pozitif ve inanılmaz enerjik biri işinin de ehli olduğuna inanıyorum. Bel fıtığı ameliyatı oldum. Dediği gibi ameliyattan çıkar çıkmaz agrilarim dindi. Mikrocerrahi yöntemi ile narkozsuz 20 dk da bütün sıkıntılarımdan kurtuldum. Cenk bey'e sonsuz teşekkürler.

  S
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Ogtay Nasrullayev Diğer

  10.12.2021 tarihinde pilonidal sinüs halk diliyle(kıl dönmesi)
  Ameliyatı oldum ilk ameliyatımdı anksiyete hastasıyım
  Ama dr.ogtayın bana olan yaklaşımı iletişimi sayesinde ameliyatı kabul ettim çok başarılı işinde çok iyi bir cerrah en önemlisi de kişiliği çok farklı
  Çok başarılı bir ameliyat geçirdim
  Birde
  İzan hastanesi hemsirelerine hasta bakıcılarına da çok teşekkür ederim bana bebek gibi baktınız

  B
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Süleyman Çoşgun Diğer

  Gebelik sürecim de 5 tane doktor gezdim en iyisi Süleyman bey iyi ki siz doktor bey bir daha ki gebeliğimde eğer olursa inşallah yine sizinle görüşeceğiz iyi ki varsınız.

  S
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Süleyman Çoşgun Diğer

  Gebeliğimin başından beri çok ilgili gerekli herşeyi yapan ve söyleyen bir doktor.Doktoruma güvendim elinden geleni yaptı fakat düşük yaptım ve kürtaj olmam gerekiyordu.Herşey için teşekkür ederim kendisine inşallah bir sonraki hamileliğimde tekrar görüşmek üzere

  N
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Özgür Ekiz Diğer

  Dr. Özgür Ekiz'e nefes darlığı ve kalp ritim bozukluğu nedeni ile tavsiye üzerine gittim. Özenle muayene ettikten sonra gerekli tetkikleri yaptırdı ve tedavimi başlattı. Hastasına gösterdiği ilgiyle, davranışlarıyla ve uyguladığı tedavinin başarısı ile güven kazanan saygıdeğer ve mükemmel bir doktor. İyi bir kardiyolog arayan herkese gönül rahatlığıyla Özgür Beyin hastası olmalarını öneririm. Özgür Beye müteşekkirim. Sağ olsun, tuttuğu altın olsun.

  G
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Süleyman Çoşgun Diğer

  Gelişim geriliği nedeniyle bebeğimi 37. Haftada sezaryanla aldı. Hayatımda ilk defa o gün çatı kontrolu yaptı ve bin pişmanım kaba saba resmen tranva yaşadım.dikiş yerimden iltihap geliyor

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  U
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Mustafa Ervatan Hamilelik

  Her iki kızım’ında dünya ‘ya gelmesine vesile olan , Milas ‘ın tartışmasız , alanında en iyi doktoru’dur kendisi . Hamilelik, bebek takibi ve doğum konusun’ da profesyonel . Başarıları’nın her daim devamını dilerim .
  Ü.D.K

  F
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Ogtay Nasrullayev Mezotelyoma

  Ogtay bey gerçekten çok iyi hastasını takip eden işinin hakkını veren bir doktor.annemin (mezotelyoma) ciddi rahatsızlığı için gittik güler yüzü ve takibiyle bizi rahatlattı. Milasta genel cerrah arıyorsanız size tavsiyem Oktay beydir.

  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Cenk Ergüden Tam Kapalı Bel Fıtığı Ameliyatı

  Bir çok hastane bir çok doktor dolaştıktan sonra Cenk bey ile tanıştık. Onu Milas'ta bulmak bizim için büyük bir şans... mutluluk, güven ve başarılı operasyon sonrası sağlığıma kavuştum. Türkiye için değil dünyada sayılı tanıyabileceğiniz nazik, güvenilir ve başarılı hekimlerden biri. Kendisine bir kez daha teşekkürler. Aslı Yayım.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Ahmet Çavuş Hayıtlı Mahallesi Hayıtlı Mah. Atatürk Bulvarı No:21, Muğla 48200 Google Haritalar'da göster
İlgili aramalar