Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Mizmer Bireysel Danışmanlık

Bahçelievler Mahallesi Ressam Halim Sokak No:105/B1 Kadir Has Center

34180 , Bahçelievler ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Cihazlarımız

 • Biorezonans Terapileri

İşlemler

 • Biorezonans Terapileri
 • Kişilik Testleri
 • Zeka Testleri
 • Nöropsikolojik Ölçekler
 • Gelişim tarama testleri
 • Kariyer gelişim testleri
 • Akademik destek ve tanıma testleri
daha fazla

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Kl. Psk. Zeynep Hilal Çelik Diğer

  Cocukluk travmalarimin sosyal iliskilerime olumsuz yonde cok fazla yansidigini farkettigim anda Zeynep Hoca ile terapilerimize basladik. Kendisi bu durumdan kurtulmam icin benden bile daha ozverili davrandi 4 elle bana sarildi ve beni yabaniligimden guvensizligimden daha dogrusu ozguvensizligimden arindirdi.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Kl. Psk. Zeynep Hilal Çelik Diğer

  kendisi hayatımda gördüğüm en güler yüzlü ve anlayışlı insan, konuşurken bile insanı rahatlatıyor herkesin tereddütsüz görüşmesi gereken bir kişi, bana çok yardımı dokundu, kaygılarım için gittim ve kısa sürede iyileşme sürecine girdim. Terapi sürecim çok pozitif, rahatlatıcı ve iyileşme odaklı oldu.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Kl. Psk. Zeynep Hilal Çelik Diğer

  Zeynep hocam terapi sürecinde anlayışı, güler yüzü ve mükemmel yetkinliğiyle çok yardımcı oldu kendisine hiç tereddütsüz her türlü sorununuz için gidin, insana yalnız olmadığını çok güzel hissettiriyor. Sorunlarınızla tek başınıza mücadele etmek zorunda değilsiniz.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Özge Ünal

  özge hanıma evliliğimizdeki sorunlar için başvurduk ama evliliğimize sagladıgı cok buyuk faydaların yanısıra yıllar sonra eşimi hatta kendimi bile yeteri kadar tanımadıgımı farketmemi ve tanımamı sagladı.Hayatımda gittiğim ilk ve her seanstan sonra iyiki gelmişim dediğim psikologumdur kendisi.Daha karşılamasında ve seans esnasındaki anlayışlı olumlu tavırlarıyla bile insanı farklı bir psikolojiye taşıyabilir özge hanım.kendisine çok teşekkür ediyorum

  Psk. Özge Ünal

  Farkındalığınızın daim olması dileğiyle... İçten değerlendirmeniz için teşekkür ediyorum


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Özge Ünal

  Depresyon tedavisi için gittiğim mizmerde özge hanımın desteği ile tekrar sosyal yaşantıma geri döndüm. Kendisi özgüvenimi geri kazanmamda, iş ve aile hayatımda sorunlarımla baş etme konusunda kendi potansiyelimi görmemi sağlamıştır. Teşekkür ederim.

  Psk. Özge Ünal

  Kendi potansiyeliniz.. ne kadar önemli bir yere değinmişsiniz... sevgiler


  L
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Sinan Korkmaz Hipnoz

  Referans aracılığıyla Dr. Sinan Korkmaz'a sosyal fobimin olması nedeniyle başvurdum. 2 seans hipnoz uygulandıktan hemen sonra fobimin tamamen geçtiğini, rahatlıkla dışarıya çıkabildiğimi ve insan ilişkilerimin düzeldiğini fark ettim. Kendisine çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim...

  Dr. Sinan Korkmaz

  Danışanıma ilk seans öncesi hipnozu ve nasıl hissedeceğini anlattım. Ve farklı metaforlarla şikayetleri konusunda uygun telkinlerde bulundum. Hipnoza uyumu iyiydi. Tekrar geçmiş olsun.


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Sinan Korkmaz

  Bu hoca turkiyede 1 numara.ben kliniğe psikolojik sebeplerle gitmiştim.ek olarak sinan hocama yönlendirdiler.1 ayda sayesinde 6 kg verdim.ayrica bitmek bilmeyen boyun omuz ve sırt ağrılarımı 30 dk.bitirdi.tesekkurler babos herkese tavsiye ederim

  Dr. Sinan Korkmaz

  Kilo İçin biorezonans ve omuz-sırt ağrıları İçin Nöralterapi uyguladığımız danışanlarımız etkili yanıt alabiliyorlar. Şifalar daimi olsun!!!


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Özge Ünal Lohusa depresyonu

  Merhaba
  6 ay önce bebeğim oldu ve15 gün mutluğun ardından inanılmaz bir yıkım yaşadım. Çoğumdan nefretetmekten ölsem de kurtulsama kadar giden içinden çıkılmaz bir depresyon. Birçok şey denedim bir çok yere gittim fakat daha da derinleşti. Son durak Özge hanım oldu ilk görüşmede neredeyse iyileştim. 3 aydır tedavim devam ediyor ve çok mumnunum sanırım ömür boyu devam edicem. Çünkü bu sadece bri tedavi değil kendini tanıma süreci Özge hanımda bu konuda olabilecek en iyi yol gösterici. Teşekkür ederim
  Sorun yaşayan herkeze tavsiyem lütfen sorunlarınızın üstünü örtmeyin tedavi görün herşeyin bir çözümü var. Eğer özge hanım gibi bir terapistiniz varsa yakası bırakmayın :)

  Psk. Özge Ünal

  Güzel yorumunuz iÇin çok teşekkürler, evet yakamı bırakmayın :)


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Özge Ünal

  Ben Özge hanıma oğlum için ulaştım. Ben ve eşim de hekimiz. Daha önce pekçok psikolog ve çocuk psikiyatristine başvurmuştuk ancak tatmin edici bi çözüm sağlayamamıştık. Bize ilk görüşmede inanılmaz güven verdi. Işinde çok başarılı olduğu ve isinin ehli olduğu çok belliydi. Biz oğlumuzun terapilerine başladık. 2 haftada bir Izmirden giderek sürece devam ettik. Yaklaşık 1 yıldır hala kendisinin danışanıyız. Hatta eşimle bana da danışmanlık yapıyor. Oğlumuzda çok belirgin gözle görülür değişim yaşadık. Araya pek çok beklenmeyen olay da girse(plansiz kardes gelmesi gibi)oğlumuz hep daha iyiye gitti sayesinde. Sorunlarımız oldukça azaldı. Yeni sıkıntılar eklenmedi.
  Kişiyi çok güzel analiz edip, terapi sürecini çok başarılı yönetiyor. Kesinlikle çok profosyonel.
  Kesinlikle çocuklarım için de kendim içinde başka bir psikolog arayışına asla girmem Özge hanımdan sonra. Izmirde değil fizandan olsa gider gelirim. Bu kaliteye kesinlikle değer.
  Kendisine herşey için çok teşekkür ederim

  Psk. Özge Ünal

  Ah ne güzel anlatmışsınız süreci... Çok teşekkürler


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Enver Demirel Yılmaz

  Güvenilir bir yaklaşımla sonuç odaklı davranıyor. Sayesinde çok kısa sürede çok büyük bir gelişme gösterdim.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar