Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Hakkımızda

Adres bilgisi

MMT Amerikan Hastanesi

Tepebaşı Mah. Yüksek Sok. No: 3/A

27010 , Şahinbey ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Serkan Erman Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Son 2-3 yıldır bazı ortopedik problemlerim vardı. Yeni oluşan ayak ve el bileği tendonunda ağrı ve uzun zamandır hayatımı kısıtlayan omuz kası yırtığı gibi durumlar olduğunu söyleyebilirim. Dr. Serkan Bey, tüm şikayetlerimi sabır ve özveriyle dinleyip hepsi için detaylı incelemeler yaptı. Alıştığımız yaklaşımlardan farklı olarak sadece kas gevşetici ve ağrı kesiciler vermeden, lokal iğne, manuel terapi uygulaması ve sorunların çözüleceğine dair güven verici, samimi konuşmaları, tedavi sürecinde çok anlamlı oluyor. Tedavide başarılı olmanın en önemli şartlarından birinin “inanmak” olduğunu düşünürsek, doktor bey bu konuda hastasına elinden gelen tüm birikimini esirgemeden sonuna kadar kullanarak, iyileşmeye çok önemli katkılar sunuyor. Şu anda devam eden tedavi süreçlerimin sonucunda çok daha iyi noktalara geleceğimizi düşünüyorum. Ayrıca doktor bey, kafama takılan tüm soruların cevaplarını gerek yüz yüze gerekse telefonda tüm ayrıntılarıyla açıklayarak aydınlatıyor. Bu şekilde takdire şayan hekimlerimizin olduğunu görmek son derece umut verici, sayılarının artması dileğiyle, herkese tavsiye ediyorum.


  K
  Doktor: Op. Dr. Serkan Erman

  Kendisi iyi bir doktor.Bel kısmında ağrı vardı ablamın, düşmüştü.O şikayet ile gittik.Ameliyat olması gerektiğini söyledi.Ameliyat öncesinde 2 ay tedavi görecekti.Biz yurt dışında yaşadığımız için ameliyat olmak istemedik ama doktorumuzdan çok memnun kaldık.Kendisine teşekkür ederiz.


  N
  Doktor: Op. Dr. Serkan Erman

  Doktor bey gerçekten hastasına karşı çok ilgili bir doktor, çok yakından ilgileniyor.Olabildiğince fazla vakit ayırıyor.Gerek tedavisinden gerek kendi kişiliğinden çok memnun kaldım.Kendisinin çalıştığı hastaneye yakındık, gittik.Şans eseri oldu tanışmamız ama gerçekten çok memnun kaldım.İsim soran arkadaşlarımıza referans olabiliyoruz hocamız için.Benim ayağımda geçmeyen bir ağrı vardı.Kendisi iğne yaptı, bu iğne sonucunda ayağımdaki ağrı geçti.Serkan Bey'e teşekkür ederim.Gerçekten ilgili ve mesleğinde başarılı bir doktorumuz.


  E
  Doktor: Op. Dr. Serkan Erman

  Kendisinden çok memnun kaldım,gerçekten olağanüstü bir doktor.Aslında başka bir doktora randevu almıştık ama doktor yoktu. Serkan Bey denk geldi, çıktığımızda kendimizi çok şanslı bulduk. Benim sağ dizimin kıkırdağında zedelenme vardı, onunla ilgili film çekildim, tomografi çekildi.Buna yönelik tedavi olarak iğne varmış, kıkırdaktaki dokuyu besleyen bir iğne.Eczaneden bu iğneyi alarak yaptırdım.Çok daha iyi geldi.Dizimdeki problemi aştım, daha iyi oldu.Güler yüzlü ve çok ilgili.


  H
  Doktor: Op. Dr. Serkan Erman

  Serkan Bey'den bütün gönlümle, kalbimle razıyım.Tek kelime ile mükemmel birisi ve görevini öyle güzel yerine getiriyor ki,severek yapıyor.Allah razı olsun.Gerçekten işini bilen bir doktor.Benim bel ve diz ağrım için gittim.Belimde ağrı vardı, dizimde de öyle; tedavisini alıyorum.Memlekete gelir gelmez herkese tavsiye ettim.İşini dört dörtlük yapan bir doktor.Bazı arkadaşlarımız da gitti.Güler yüzlü, en azından hastaları ile diyalog kuruyor.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Faruk Bekir Normal (Vajinal) Doğum

  İlk doğum sürecimde de tercihim faruk beydi 5 yıl aradan sonda tekrar tercihim oldu çok memnunum çok ilgili güler yüzü harika detaylarla bilgi vermesi hep sorunlarımın çözümü oldu teşekkürler


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Şimal Kalın Diyetisyen Randevusu

  Ben çok beğendim ve memnun kaldım , daha önce gittiğim diyetisyenlerden çok farklı bir doktor , bugün ilk randevumdu ve inanıyorum ki bizi çok güzel bir süreç bekliyor , kilo alma sorununun en derinlerine iniyor ve çok ilgili , samimi...kesinlikle tavsiye ediyorum.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Şimal Kalın Diyetisyen Randevusu

  Saglikli beslenmek ve kilo vermek için şimal hanıma gittim enerjisi gerçekten beni motivasyon etti birlikte güzel yol katedecegimize inanıyorum


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Cezmi Ük Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

  Eşim de bel fıtığı Sinir sıkışması vardi Cok dr gezdim ama Cezmi uk gibi basarili ve Kibar bir dr Gormedim Süper başarılı bir sekilde ameliyat yapti Hic bi konuda sıkıntı yok tavsiye ederim


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Cezmi Ük Bel Fıtığı Ameliyatı

  Babaannemin bel fıtığı ameliyatını yaptı iki kere ikisinden olumlu sonuçlara ulaştık çok başarılıydı babaannemi iyi gördükçe mutlu oldu hasta ve hasta yakınına karşı aşırı ilgili çok güzel bi insan ve cezmi bey gibi doktorlara bu ülkede ihtiyaç var babaannem oraya iki büklüm gitti ve yürüyerek geldi kılınç ailesi olarak çok teşekkürler cezmi bey "Verdiginiz çiçek bi gün solsa bile hatırası kalacak babaannemin yanında "


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar