Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Adres

Muğla Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Kötekli Mahallesi Aydın Muğla Yolu No:48, Muğla 48000
Muğla Eğitim Ve Araştırma Hastanesi logo

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (85)

Genel skor

  Ş
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Ahmet İmerci Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  2023 Ağustos ayında 3 yaşındaki oğlum evde oyun oynarken sol bacağında femur kırığı oluştu, acil servisten hastaneye giriş yaptık, Ahmet hoca ve ekibi çok güzel ilgilendi ve hemen ameliyata aldılar ve oğlum için yapılması gerekenin en iyisini yaptılar , 2 ay alçıda kaldı. Alçı çıktıktan sonra 2 -3 haftalık bir fizik tedavi ile eskisi gibi yürüyüp koşmaya devam ediyor. Bizim için zorlu bir süreçti ama Ahmet hocamıza sonsuz güvendik bu alanda en iyilerden

  I
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Umut Canbek Ön Çapraz Bağ Bağların Ameliyatı

  2022 aralık ayında Oğlumun ön çapraz bağ ameliyatını yaptı.Allah razı olsun.Başarılı bir operasyon neticesinde durumumuz iyi şuan Allaha şükür.

  F
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Ahmet İmerci Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  2023 aralikda oglum tek ayak pev li dogdu.Bu hastalik konusunda cok fazla endisemiz vardi ta ki Ahmet hocayla karsilasana kadar.Subat 2024 de ameliyatimizi olduk ve cok basariliydi.Yeterli bilgilendirmesi hastalariyla birebir ilgisi samimiyeti profesyonelligiyle ve aklimiza takilan her sorumuzda ulasilabilirligiyle cok guzel bir surec gecirdik.Tedavimiz halen devam ediyor hicbir zaman umutsuz olmadik cunku bebegimin emin ellerde oldugundan cok emindik.Guler yuzlu olusundan Ilgisinden ve basarili tedavisinden dolayi kendisine minnettariz. Yolunuz Ahmet hoca ile kesistiyse emin ellerdesiniz gonul rahatligiyla herkese tavsiye ederim.

  H
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Ahmet İmerci Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Dr. Ahmet İmerci ve ekibi ile geçirdiğim tedavi sürecinden son derece memnun kaldım. Başarılı bir ön çapraz bağ ameliyatımın geçirdim. Hem tedavi öncesindeki detaylı bilgilendirmeleri ve içten ilgisi, hem de ameliyat sonrası süreci dikkatle takip ederek sağladığı destek, gerçekten takdire şayan. Kendisi sadece bir doktor değil, aynı zamanda bir hastaya gereken güveni ve rahatlığı sağlayabilen bir dost gibiydi. Tedavi sürecimde yaşadığım her adımda beni motive ederek iyileşme sürecimde önemli bir rol oynadı. Profesyonelliği ve insan odaklı yaklaşımı sayesinde, tedavi sürecim beklediğimden daha kolay ve hızlı geçti. Kendisine minnettarım ve her zaman gönül rahatlığıyla başka hastalara da tavsiye ederim.

  N
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Ahmet İmerci Diğer

  Oglumuzun kalca cikikligi problemi vardi ve ahmet hocayla yollarimiz kesisti.Mart ayinda basarili bir sekilde ameliyatimizi gerceklestirdi.tedavi suresi boyunca cocugumla yakindan ilgilendi hastalariyla samimi ve icten empati kurarak iletisim kurmasi bizi memnun etti.iyiki ahmet hoca gibi biriyle karsilasmisiz.ahmet hoca ve ekibine basarilarinin devamini dileriz

  A
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Ahmet İmerci Diğer

  1 sene önce yasadigim capraz bag sakatligim sonrasi 27.temmuz 2023 tarihin de Doç. Dr. Ahmet İmerci ve ekibi tarafından çok başarili bir capraz bag ameliyati gecirdim ameliyat oncesi ve sonrasi Ahmet hocamin ilgili ve guler yüzlü yaklasimi icin çok teşekkür ederim

  M
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Hasan Altunkılıç Diğer

  Saygıdeğer Hasan ALTUNKILIÇ hocama büyük abdestte zorlanma, makatta akıntı, aşırı sesli ve sancılı gaz çıkarma şikayetime binaen gittim Kolonoskopi çekilmemi istedi, çıkan sonuçlara istinaden ilaç tedavisi uyguladı, tedavinin ardından aşırı gaz oluşumu rahatsızlığım sona erdi. Sonrasında beni rahatsız eden diğer şikayetim için anal fissürüm (fistür) olduğunu akıntı ve ağrının buradan kaynaklandığını anlattı, ameliyat edilebileceğini söyledi. Kabul ettim. Kan, röntgen ve ekg sonuçlarım ile anestezi polikliniğine giderek kontrollerimi yaptırdım. Sorun görülmedi ve ameliyata alındım. Ameliyat öncesi hazırlık aşamasını detaylıca anlattı. Ameliyatı söylediği saatte yaptı. Ameliyat sonrası sürekli takip ederek büyük abdest esnasında kendimi zorlamadan yapmam gerektiği, ayağa kalkıp yürümem gerektiği gibi önerilerde bulunarak taburcu etti. Netice itibarıyla şikayetlerim sona ermiş olup sürecin başından sonuna kadar ilgi ve alakadar olduğu için kendisine teşekkür ederim. Saygılarımla.

  Ö
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Vedat Semai Bek Diğer

  Annemizin demans hastalığında teşhisde,tedavisinde hem bilgi tecrübesiyle, hem hastayla olan empatisiyle, bu hastalığın hasta yakınları üzerinde ki etkilerini aşması konusunda yardımlarıyla gerçekten hic bir özveriden kaçmadan her zaman yardıma koşan bir hocamız. Onu yetiştiren ve bu ekolü aşılayan hocalarıda dahil olmak üzere beraberinde çalışan tüm meslek arkadaşlarına saygılarımızı iletiriz.
  İyi ki varsınız hocam...

  M
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Ahmet İmerci Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  3 aylikken kızıma kalca çikigi teşhisi konuldu.şansimz şu konuda yaver gittiki dr.Ahmet imerci ile karşılaştık tedavi süreci boyunca ne yapmamız gerektiğini neler olabileceğini anlaşılır ve detaylı bir şekilde bize aktardı pavlik bandaj sürecimiz ahmet beyin yaptigi tedavi ve kontrollerle bugün son buldu . Bebegime İlgili ve sevecen yaklaşımı ve bu süreci başarıyla sonlandırdıgi için kendisine teşekkürlerimi sunuyorum . Rabbım başımızdan böyle iyi doktorları eksik etmesin.

  H
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Ahmet İmerci Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Kızımızın kalça çıkığı tedavisi için Çocuk doktorumuzun önerisi üzerine Ahmet Beye başvurduk. Tedavi süreci boyunca çocuğumuzla yakından ilgilenmesi,hiçbir detayı atlamadan uzmanca takibi bizleri çok memnun etti.Şahit olduğumuz bir konu da tüm hastalarıyla mütevazi içten samimi iletişim kurması. Ülkemizde böyle doktorların sayısının artması temennisiyle.Başarılarının devamını dileriz.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular