Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (80)

Genel skor

  A
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Ahmet İmerci Diğer

  1 sene önce yasadigim capraz bag sakatligim sonrasi 27.temmuz 2023 tarihin de Doç. Dr. Ahmet İmerci ve ekibi tarafından çok başarili bir capraz bag ameliyati gecirdim ameliyat oncesi ve sonrasi Ahmet hocamin ilgili ve guler yüzlü yaklasimi icin çok teşekkür ederim

  M
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Hasan Altunkılıç Diğer

  Saygıdeğer Hasan ALTUNKILIÇ hocama büyük abdestte zorlanma, makatta akıntı, aşırı sesli ve sancılı gaz çıkarma şikayetime binaen gittim Kolonoskopi çekilmemi istedi, çıkan sonuçlara istinaden ilaç tedavisi uyguladı, tedavinin ardından aşırı gaz oluşumu rahatsızlığım sona erdi. Sonrasında beni rahatsız eden diğer şikayetim için anal fissürüm (fistür) olduğunu akıntı ve ağrının buradan kaynaklandığını anlattı, ameliyat edilebileceğini söyledi. Kabul ettim. Kan, röntgen ve ekg sonuçlarım ile anestezi polikliniğine giderek kontrollerimi yaptırdım. Sorun görülmedi ve ameliyata alındım. Ameliyat öncesi hazırlık aşamasını detaylıca anlattı. Ameliyatı söylediği saatte yaptı. Ameliyat sonrası sürekli takip ederek büyük abdest esnasında kendimi zorlamadan yapmam gerektiği, ayağa kalkıp yürümem gerektiği gibi önerilerde bulunarak taburcu etti. Netice itibarıyla şikayetlerim sona ermiş olup sürecin başından sonuna kadar ilgi ve alakadar olduğu için kendisine teşekkür ederim. Saygılarımla.

  Ö
  Doğrulanmış
  Doktor: Prof. Dr. Vedat Semai Bek Diğer

  Annemizin demans hastalığında teşhisde,tedavisinde hem bilgi tecrübesiyle, hem hastayla olan empatisiyle, bu hastalığın hasta yakınları üzerinde ki etkilerini aşması konusunda yardımlarıyla gerçekten hic bir özveriden kaçmadan her zaman yardıma koşan bir hocamız. Onu yetiştiren ve bu ekolü aşılayan hocalarıda dahil olmak üzere beraberinde çalışan tüm meslek arkadaşlarına saygılarımızı iletiriz.
  İyi ki varsınız hocam...

  M
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Ahmet İmerci Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  3 aylikken kızıma kalca çikigi teşhisi konuldu.şansimz şu konuda yaver gittiki dr.Ahmet imerci ile karşılaştık tedavi süreci boyunca ne yapmamız gerektiğini neler olabileceğini anlaşılır ve detaylı bir şekilde bize aktardı pavlik bandaj sürecimiz ahmet beyin yaptigi tedavi ve kontrollerle bugün son buldu . Bebegime İlgili ve sevecen yaklaşımı ve bu süreci başarıyla sonlandırdıgi için kendisine teşekkürlerimi sunuyorum . Rabbım başımızdan böyle iyi doktorları eksik etmesin.

  H
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Ahmet İmerci Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Kızımızın kalça çıkığı tedavisi için Çocuk doktorumuzun önerisi üzerine Ahmet Beye başvurduk. Tedavi süreci boyunca çocuğumuzla yakından ilgilenmesi,hiçbir detayı atlamadan uzmanca takibi bizleri çok memnun etti.Şahit olduğumuz bir konu da tüm hastalarıyla mütevazi içten samimi iletişim kurması. Ülkemizde böyle doktorların sayısının artması temennisiyle.Başarılarının devamını dileriz.

  V
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Ahmet İmerci Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Merhabalar 2017 Ocak ayında kızımız dünyaya geldikten sonra yapılan kontroller sonucunda kalça çıkığı olduğunu öğrendik. Kız çocuklarının bir çoğunda görülebilen bir rahatsızlık olduğu söylendi bizlere. Uzun süren hastahane maceraları neticesinde kullanmış olduğumuz aparatlar tedaviler çözüm olmadı ne yazık ki taki Ahmet hocamızla tanışana kadar. Öylesine muhteşem bir ekip hemen yapılan kontrollerin ardından kızımıza gerekli olan aparatın ölçüleri alındı ve tam tamına 1 yaşına girene dekli kullandık. Kızımız 1 yaşına girdiği gün bizim için yeniden doğmuştu adeta Doktorumuz Ahmet hocamız sayesinde. Ahmet hocamızla ve değerli ekip arkadaşlarına çok ama çok teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

  S
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Fatma Küçük Kürşat Diğer

  Şu an Nörolojo servisinde iskemik serebrovasküler den dolayı yatmakta olan annemin rahatsızlığını detaylı olarak bizlere anlatığınız ve gerekli birimler ile görüşüp yol gösterdiğiniz için çok teşekkürler Fatma hocam.

  Z
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Önder Özcan Diğer

  12 Temmuz 2022 tarihinde babamı kolon kanseri nedeniyle ameliyat etmesi sebebiyle kendisiyle tanıştım.
  Mükemmel bir doktor, harika bir insan. Babamı sağlığına kavuşturması nedeniyle bütün ailem adına kendisine teşekkür ediyorum.
  Başarılarının devamını diliyorum, Allah razı olsun Önder hocam

  Y
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Ahmet İmerci Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Merhabalar bizim kızımız pev olarak dünyaya geldi.Bu konudaki en büyük şansımız başarısı ve deneyimiyle Sayın Ahmet imerci hocamızla tanışmak oldu.Carpik ayak tedavisinde göstermiş olduğu başarısı bizide ziyadesiyle memnun etti .Hocamızın sayesinde kızımız 1 yaşında ve yürüyor.Hersey için çok teşekkür ediyoruz..

  Y
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Ahmet İmerci Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Merhaba yüksekten düşüp sol el bileğimi kırdım :) Ahmet hocamız sayesinde tekrar kendine geldi eski haline döndü çok memnun kaldım kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Kötekli Mahallesi Aydın Muğla Yolu No:48, Muğla 48000 Google Haritalar'da göster
İlgili aramalar