Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Muğla Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Muğla Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Muğla ilinde Dolgu Sahası 532 sokakno:4 adresinde bulunmaktadır.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (31)

Genel skor

  S
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Orhan Kurt Diğer

  Çocuğumun karın ağrısı şikayeti ile gittim.İlaçlı Tomografi çekileceği %50 apandist olduğunu belirtti.Sonra şehir dışındaki doktorumu telefona aradığımda bu belirtilerin apandistle alakası olmadığını ve sadece ishal olacağını iletti..Eve geldikten 1 saat sonra ishali başladı ve şu anda durumu gayet iyi.tedavi odaklı ilgilenilmemiştir.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  Doğrulanmış
  Op. Dr. Hasan Arslan Diğer

  44 yaşındayım, 17 yaşında burnuma aldığım darbe sonucunda oluşan deviasyon yıllar sonra nefes almamda oldukça zorlamaya başladı. Sağ burun deliğim tamamen kapalı , sol tarafta ise bir iğne deliği boşluğu kalmış tabi ben bunları 2022 yazında bir arkadaşımın KKB muayenesine gittiğimiz ve sonrasında kapalı deviasyon ameliyatını yapan Op.dr. Hasan Arslan ile tanışınca öğrendim. Sonrasında bende Hasan beye muayene oldum fakat benim operasyonum açık ve yaklaşık 5.30 saat süren bir operasyon oldu tamamen parçalanan kıkırdak dokumu onarıp yıllardır yamuk bir aksesuar gibi duran burnum artık işlevini düzgün bir şekilde yerine getirmeye başladı. Her şey için çok teşekkür ederim Hasan bey... sayenizde nefes alabiliyorum artık

  D
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Hasan Arslan Diğer

  2002 yılında geçirdiğim ameliyatımdan sonra burnumda oluşan birçok komplikasyonu tedavi eden çok başarılı bir doktor. Fethiye'den gidiyor olması çok üzücü.

  Doğrulanmış
  Op. Dr. Hasan Arslan Diğer

  Öncelikle şunu belirtmek isterim ki yaşım (32) ergenliğimden sonra burnumdan nefes alma diye bir şey hatırlamıyorum sürekli tıkıla ve şekil bozukluğu mevcuttu boğuk konuşma,gece uyku bozukluğu ,çabuk yorulma, ve her zaman ağızdan nefes aldığım için de ayda 1 faranjit 7 yıl önce operasyon yapıldı ama sonuç hiç olumlu geçmedi ama neyseki allah yüzüme güldü ve OP.DR. HASAN ARSLAN muayene olma fırsatım oldu. onun sayesinde şuan nefes alabiliyorum doktorumu çok uğraştırmışım ama şekil bozukluğu burucun ucu kaldırma burunda kemer ve burun eti yakma burun eğriliği her şeyi tam anlamıyla yaptı ve 32 sene sonra tekrar nefes alabiliyorum dedim Yüz yüzede teşekkür ettim ama burdan da söylemek istiyorum çok ama çok teşekkür ederim OP.DR. HASAN ARSLAN hocam.

  B
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Hasan Arslan Diğer

  Sentoplasti ve konka ameliyatımı yapan Hasan Beye ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim.Artık daha iyi ve rahat nefes alabiliyorum...

  H
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Hasan Arslan Diğer

  Dr Hasan bey oğlumun septoplasti ameliyatını yaptı. Hem poliklinikteki hem ameliyathenedeki hem de kontroller esnasındaki özen ve ilgisinden çok memnunuz .Kendisine çok teşekkür ederiz

  T
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Hasan Arslan Diğer

  Oğlumun doğuştan Dil bağı vardı emmekte zorlanıyordu doktor bey 50 günlükken amaliyata kara verdi çok kısa ve kolay geçti çok şükür Hasan beye ilgisi için çok teşekkür ediyorum...

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Hasan Arslan Diğer

  Burnumda ciddi şekilde kırık vardı nefes alamıyordum.Hiç bir doktor ameliyat yapmak istememişti farklı yerlere yönlendiriyordu.Birgün esnaf hastanesine gittik Hasan bey ile tanıştık iyiki tanıştık çok güzel karşıladı ve durumumu hemen anladı 20.07.2022 tarihinde ameliyata aldı çok zorlayıcı bir ameliyat oldu ama burnumu öyle düzelttiki ben çok şaşırdım şuan aşırı derecede rahat nefes alıyorum ameliyat öncesi ve sonrası ilgisi mükemmeldi sürekli irtibat gece gündüz demeden her şeyimize yardımcı oldu sürekli Allah razı olsun Hasan beyden diyorum ne kadar teşekkür etsem azdır.

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Hasan Arslan Diğer

  Öncelikle Mrb. Fethiye'de ikamet etmekteyim. Rahatsızlığım ileri derecede iltihaplı sinüzit durumuydu. Artık hiçbir şekilde her hangi birşey den keyif almaz durumdaydım. Doktor beyin Fethiye'ye yeni geldiğini öğrendim. Ve muayeneye gittim. Kendisi işinde gayet ciddi ve profesyonel bir doktor. Yapılması gereken tedavi sürecini detaylı şekilde anlattı. Sonra ameliyatımı gerçekleştirdi. Iyilesme döneminide yakından takip etti, detaylı bir şekilde ilgilendi. Sonuç olarak şu anda rahat bir şekilde nefes alabiliyorum. Kendisine buradan çok teşekkür ediyorum.

  G
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Hasan Arslan Diğer

  Bir doktor ve insan olarak bana göstermiş olduğu ilgiden dolayı çok teşekkür ederim. Yıllardır süren burnumda bulunan kıkırdak ve poliplerden kaynaklı sorunumu çözdü ve sayesinde oh be dünya varmış dedim. Kendine güvenen tavırları sizin de ona olan güveninizi arttırıyor. Yaptığı işi ve hastalarını seven bir doktor. Ona ve yardımcısı Arzu hanıma tekrar teşekkür ederim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Tuzla Mahallesi Sadi Pekin Caddesi No:3, Fethiye 48300 Google Haritalar'da göster

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar