Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Mustafa Kemal Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet fizyoloji uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 2 adet ... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Mustafa Kemal Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi

Fevziçakmak Mah. Hastane Cad.No:38

Hatay ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Mustafa Kemal Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet fizyoloji uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi genetik uzmanı, bulunmaktadır. Mustafa Kemal Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi Hatay ilinde Fevziçakmak mahallesi Hastane Cad.no:38 adresinde bulunmaktadır. Mustafa Kemal Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3262148661 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Tıp Fakültesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Eren Gürkan Diğer

  18 Nisan 2021 tarihinden bu yana hastasıyim. Tiroid rahatsizliğim esnasında kendisini tanıdım. Ultrason kontrolü ve biopsimi bizzat kendisi yaptı. Kontroller sonucu nodül teshis etti ve ameliyat olmam icin gerekli nedenleri gerekceleri ile acikladi.
  Ameliyat sontasi kalsiyum, demir ve d vitamini takviyelerim ve Tiroid ilaci düzenlenmesi ile ilgili süreci yakindan takip etti. Tiroid hastaligimin teshisi ve tedavisi sirasinda ilgisi, tecrubesi bilgi birikimi ve alanindaki başarilari acikca belli oluyor. tedavi suresince vermis oldugu bilgilerle ve dogru yönlendirme ile sorunum kalmadi. ameliyatim sirasin da ve sonrasinda
  etkili iletisimi, kullanacagim ilaclarin takibi,
  samimiyeti dogru teshisi icin kendisine sonsuz tesekkurler...


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Eren Gürkan Diğer

  2 yıl önce graves hastalığı tanısıyla Eren Hocaya başvurdum. Tedavi sürecimi hep yakından takip edip ilgisini hiç esirgemedi. Hocamıza samimiyeti ve ilgisi için teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar