Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi

Çırpan Mah. Sağlık Sok.

Mustafakemalpaşa ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 5 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi Bursa ilinde Çırpan mahallesi Sağlık sokak Mustafakemalpaşa Mustafakemalpaşa adresinde bulunmaktadır. Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2246131860 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Hakkı Karataş Diğer

  gobegimdeki kitle icin gittim m.kemalpasa hastanesine, dr hakki karatas inceledi ve bu kitlenin ben oldugunu sorun teskil etmeyecegini soyledi.hocanin yaklasimi icimize sinmeyince daha sonra farkli bir saglik kurulusuna gittigimizde bu kitlenin ben degil genital sigil oldugunu ogrendik.takdir sizlerin...

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Gürol Şen Apandisit Alınması

  Ani ve acil gelişen rahatsızlığımdan dolayı gittiğim hastanede gürol beyin nöbetci olması en büyük şansımdı.tüm tahlil ve tetkiklerden sonra teşhisi koyup beniacil ameliyata alan ve çok basarılı bir ameliyat gerçekleştiren.sonrasındada guler yüzünü ilgi ve alakasını hiç eksik etmeyen.SAYIN GÜROL SEN hocama sonsuz teşekkürler ederim..


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ümit Bostancı Diğer

  Ümit bey benim çocukluğumdan beri geçmeyen egzamalarımı tedavi etti ve cildimdeki yağlanma sorununa çözüm buldu ne zaman tercih etsem tek seansta çözüm buluyor kendisi tanıdığım en iyi cilt doktoru


  G
  Doktor: Op. Dr. Ali Bahadırlı Rahmin Alınması

  28 Kasım da Annemin rahim ameliyatini Ali Bey yaptı..ameliyat basarili gecti annem ve biz Ali Bey den çok memnun kaldık amaliyat sonrasında da annem çok ağrı çekmedi 6 saatte ayaga kalkti ve kendini hep iyi hissettigini soyledi..Ali Bey e çok teşekkür ediyoruz başarılarının devamını diliyoruz..Ayrıca hastane Başhekimine de yardımından dolayi çok teşekkür ederiz hastane hemşireleri de çok ilgiliydi herkese çok teşekkür ederiz Allah hepsinden razi olsun bizimle çok güzel ilgilendiler..

  Op. Dr. Ali Bahadırlı

  Yorumunuz için çok teşekkür ederim.


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Kalender Mengilli Böbrek Taşı

  Mustafa Kemal Paşa Devlet hastanesine sağ böbreğimdeki taş şikayeti ile gittim.Tomografi ve tetkiklerden sonra taşın böbrekte yapmış olduğu hasardan dolayı hemen müdahele edilmesi gerektiğini ve ameliyat için bir takım tetkik istedi. Tetkiklerden sonra ameliyat için gün verdi. Ameliyat günü gerekli müdaheleyi yapıp, taştan beni kurtardı. Çok şükür sağlığıma kavuştum.Kalender Bey'e minnettarım.


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Kalender Mengilli

  Emekli öğretmenim..Doktorumuz tarafından prostat ve hidrosel ameliyatlarım başarıyla yapıldı.2 yıldır herhangi bir şikayetim yoktur.Kendilerine minnettarım.Böyle bir sayfayı görünce geç te olsa kendilerine teşekkür etmek istedim.Benim gibi daha birçok hastayı şifaya kavuşturan doktorumuza başarılar dilerim.
  Mus..Kuy.


  Hata oluştu, tekrar deneyin