Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 27 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet alerji hastalıkları uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 25 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 11 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk alerjisi uzmanı, 7 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 1 adet çocuk ımmünolojisi uzmanı, 4 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 2 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 2 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 22 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 14 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 5 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 12 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 16 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet fizyoloji uzmanı, 4 adet gastroenteroloji uzmanı, 15 adet genel cerrahi uzmanı, 7 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 14 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 18 adet göz hastalıkları uzmanı, 19 adet iç hastalıkları uzmanı, 22 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 12 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 23 adet kardiyoloji uzmanı, 12 adet kulak burun boğaz uzmanı, 8 adet nefroloji uzmanı, 3 adet neonatoloji uzmanı, 22 adet nöroloji uzmanı, 3 adet nükleer tıp uzmanı, 10 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 9 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 3 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 17 adet radyoloji uzmanı, 2 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi farmakoloji uzmanı, 9 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 6 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 5 adet tıbbi patoloji uzmanı, 13 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi Konya ilinde Beyşehir Cad.akyokuş Meram adresinde bulunmaktadır. Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3322236000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (482)

Genel skor

  Ö
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Murat Çakır Laparoskopik Cerrahi

  Hemoroid, safra kesesi, mide ülseri gibi bir çok tedavimi ve takibimi yapan çalıştığı kurumun bir tanesi olan çok değerli Doktorumdur Gereksiz yere hiç bir müdahale yapmayan, herşeyi gerektiği gibi yapan Güleryüzlu, açıklayıcı anlatan, dinleyen harika bir hekimdir. Sizi çok seviyoruz hocam.

  H
  Doğrulanmış
  Dr. Öğr. Üyesi Hakan Hakkı Taşkapu Diğer

  İlk defa gittiğim bir doktordu. Bilgisi, güler yüzü ve ilgisiyle çok memnun kaldım. Herkese Hakan hocamı tavsiye ediyorum. İdrar yolu enfeksiyon rahatsızlığım için gitmiştim.

  I
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Mehmet Akif Eryılmaz Diğer

  Horlama için burun ameliyatı ve rinoplasti sonucunda burun kanatlarında yüksek derecede asimetri oluştu. Sonrasında revizyon ameliyatına 6 ay sonra tekrar alındım ve asimetri düzeltilememiş bir şekilde ameliyattan çıktım.Bunun yanında burun ucu ucu olması gerekenden daha dik durumda, burun ucu ile burun kökü arasındaki açı olması gerekenden çok fazla ve burun orta direği de çok geride kalmış.Şimdi tekrar revizyon için başka bir doktor arayışındayım.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  M
  Doğrulanmış
  Dyt. Büşra Er Diğer

  Büşra hanıma fazla kilolarım sebebiyle başvurduğumda ne kadar iyi bir diyetisyene geldiğimi kapıdan girer girmez anladım. Detaylı açıklamaları, diyeti bana sevdirmesi, güleryüzü ve işine özverisi herseyi ile harika bir insan. Verdiğim kiloları size borçluyum, hastanız olarak çok şanşlıyım.

  Ü
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Mehmet Burhan Oflaz Diğer

  3 yaşındaki kızımın kalbinde üfürüm var denildiği için çocuk kardiyolojiye yönlendik tavsiye üzerine Mehmet bey e randevu alıp gittik. Gerek insani ve ilgili yaklaşımı gerek çocukla iletişimi gerek de hekim bilgisi donanımı ve bunu aileyi tatmin edecek şekilde aktarımı bizi çok etkiledi ve memnun etti. Kendisinden Allah razı olsun.

  F
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Tamer Altınok Diğer

  24.11.2023 tarihinde babamın akcigerinde görünen kitle üzerine tamer hocaya gittik kendisi bu kutsal mesleği en iyi şekilde yapan değerli doktorlarımızdan babamın ameliyatı çok iyi geçti ve şuan iyileşme sürecinde doktor araştırması sırasında buradaki yorumlara bakarak karar vermiştik tamer hocayı düşünen tüm hastalar gönül rahatlığıyla gidebilir ameliyat öncesi tedavisinde çok itinali özenli davrandı

  H
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Turgut Teke Diğer

  Kendisi mükemmel bir doktor son derece donanımın sahibi ve bilgili babamın akciğer kanseri tanısını erken aşamada koyan kişidir. Tedavi etmeden önce 40 dakika boyunca dinleyen hastanen geçmişini analiz eden daha sonra ise tedavi ve yönlendirme aşamasına geçen Turgut hocamdan şahsım ve babam adına saygılarımı sunarım

  F
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Fakih Cihat Eravcı Diğer

  Annemin tiroid cerrahisi için araştırmalarım sonucu ve tavsiyeler üzerine Cihat hoca ile ameliyat sürecimiz başladı. Ameliyat öncesinde süreci tüm yönleriyle anlatması, pozitif, rahat, profesyonel yaklaşımı ve mütevazi kişiliği ile bizi rahatlattı. Ameliyat sürecimiz komplikasyonsuz, ağrısız ve konforlu geçti. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Elinize, emeğinize sağlık. Sizin gibi hocalarımız iyi ki var. Başarılarınız daim olsun.

  L
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Mehmet Fatih Erdi Diğer

  Beyin ameliyatimin uzerinden bir sene geçti. Ameliyat sonrasina herhangi bir sorun yasamadim. Bir yil sonrasinda kontrol mr imda temiz cikti hocama minnettarım

  E
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Şükrü Nail Güner Diğer

  Alerjisi olduğu için gittik şükrü hocaya yaklaşımı ilgi alakasıyla harika bi doktor Allah ayağına taş değdirmesin.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Yunus Emre, Akyokuş Sk, Meram 42080 Google Haritalar'da göster
SGK, Diğer (İade)

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar