Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Numarayı göster

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 27 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet alerji hastalıkları uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 25 adet aneste... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Hakkımızda

Adres bilgisi

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi

Beyşehir Caddesi Akyokuş

42080 , Meram ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 27 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet alerji hastalıkları uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 25 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 11 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk alerjisi uzmanı, 7 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 1 adet çocuk ımmünolojisi uzmanı, 4 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 2 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 2 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 22 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 14 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 5 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 12 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 16 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet fizyoloji uzmanı, 4 adet gastroenteroloji uzmanı, 15 adet genel cerrahi uzmanı, 7 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 14 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 18 adet göz hastalıkları uzmanı, 19 adet iç hastalıkları uzmanı, 22 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 12 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 23 adet kardiyoloji uzmanı, 12 adet kulak burun boğaz uzmanı, 8 adet nefroloji uzmanı, 3 adet neonatoloji uzmanı, 22 adet nöroloji uzmanı, 3 adet nükleer tıp uzmanı, 10 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 9 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 3 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 17 adet radyoloji uzmanı, 2 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi farmakoloji uzmanı, 9 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 6 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 5 adet tıbbi patoloji uzmanı, 13 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi Konya ilinde Beyşehir Cad.akyokuş Meram adresinde bulunmaktadır. Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3322236000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Tıp Fakültesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Karaağaç Diğer

  Memeca olduğumu öğrendiğimde birçok kişinin tavsiyesi ile gittim.kendisi muhteşem bir doktor zor günlerimde moral ve motivasyonumu yükseltti.İyileştim darısı tüm hastalara.Onun için sadece sunu söyleyebilirim yeryüzüne inmiş bir şifa meleği…


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mehmet Unal Diğer

  Sayın hocam uzun zamandır çözüm bulamadığım nazanobial çizgilerimi yok etti .birkaç doktora gidip çözüm bulamamıştım .çok teşekkür ediyorum.işide uzman işini seven bir doktor .bundan sonra daimi doktorum


  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Hürkan Kerimoğlu Retina Dokalmanı Düzeltimi

  10 sene önce ve ben çok genç yaştayken (23) epiretinal membran ameliyatımı üstlendi Hürkan Bey. Hatta beklenmedik bir komplikasyon yüzünden gece 03.00'te pijamalarıyla koşup gelip ikinci ve acil bir operasyon daha gerçekleştirdi. İçimden geldi, yıllar sonra teşekkürümü buradan bildirmek istedim. Kendisinin özverisi ve uzmanlığı sayesinde şu an sol gözüm kurtulmuştur. %40-50 arasında -mucizevi- bir görüş kapasitesine sahibim. Görme yetimin kaybına bu kadar yakınken bu kadar iyi bir görme yeteneğine ulaşmam onun sayesindedir. Başka prof.lardan aldığım görüşler de hep mucizevi bir sonuç olduğu yönündeydi. Allah ondan razı olsun. Belki o beni hatırlamaz ama ben onu her anışımda şükranla anarım.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Fakih Cihat Eravcı Diğer

  Cihat hocaya burun içinde ve dışında eğrilik, nefes almada güçlük, horlama ve estetik görüntüden duyduğum rahatsızlık nedeniyle muayene için gittim. Burun ameliyatı sürecinde yaşananları, ameliyat olanların sürece dair yorumlarını epey araştırmıştım. Hocamıza da uzun süren araştırmalar neticesinde güvenerek ve inanarak gittim. Bizi yanıltmadı. İlk görüşmeden itibaren süreçle ilgili verdiği bilgiler, güler yüzü, pozitif tutumu, yaklaşımı ile bizi çok rahatlattı. Benim de fikrimi alarak, önceki burun ameliyatlarından örnekler de göstererek doğal, güzel bir şekil vereceğini, nefes problemini de çözeceğini söyledi. Kısa süre içinde ameliyat için gün verdi ve ameliyatım gerçekleşti. Operasyon sonrası çok zorlanacağımı, ağrı, sızı, kanamalar, şişliklerle epey uğraşacağımı düşünüyordum. İlk gün biraz susuzluk, burun içi temizliği, buz tedavisi ve ilaçlara çok şişlik olmadan hafif ağrılarla geçti ve taburcu oldum. İkinci gün şişlik daha fazlaydı, ağrım çok yoktu. Üçüncü günden itibaren şişlik de inmeye başladı ve bir hafta içerisinde ilaçları da tamamen bırakacak kadar iyileştim. İçindeki silikonlar ve üstündeki bant da alındı ve burnum az da olsa ödem ve çarpmalara karşı hassasiyet dışında tamamen rahatladı. Ameliyat olalı üç hafta oldu ve sadece burun içi temizlik ve nemlendirme yapıyorum. Temaslara hassasiyet haricinde çok iyiyim. Çok daha rahat nefes alabiliyorum ve burnumun estetik görüntüsü de tam istediğim gibi oldu.
  Aynayla daha çok zaman geçirmeye başladım, bu kadar kısa sürede bu kadar sağlıklı ve güzel bir buruna sahip olacağımı hiç hayal dahi etmemiştim. Cihat hocaya ve ekibine sürecin başından sonuna kadar tüm her şey için çok teşekkür ediyorum. Ellerine, emeklerine sağlık. İşini böyle severek yapan, hastaya bu kadar pozitif yaklaşan, kendini sürekli geliştiren, yetiştiren, insanların hayatına dokunmaktan, faydalı olmaktan mutluluk duyan insanların sayısının artmasını ümit ediyorum. Hocamıza tekrar çok çok teşekkür ederim..


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Fakih Cihat Eravcı Diğer

  Cihat beye, nefes alamama, burun eğriliği ve bundan kaynaklı geniz akıntısı şikayeti ile gittim. İlk randevuda direkt eğri olduğunu ve bu zamana kadar gittiğim doktorların ( bir çok doktora göründüm estetik doktoru da dahil olmak üzere) hiç birinden yüzümün asimetrik olduğunu hiç duymamıştım. Hızlı bir şekilde ameliyat kararı aldık ve ameliyata girmeden önce, randevuya gittiğim gün, ameliyat sonraları hasta ile iletişimi o kadar iyi ki gerçekten... kendisinden çok memnun kaldık. Asistanları da aynı şekilde aşırı güler yüzlü aşırı samimiler. Ayrıca hocamızın eli o kadar hafif ki, asla aşırı bir şişlik ve morarmam olmadı. Ameliyat sonrasında hasta ile bizzat iletişime geçiyor. Bizde bu yorumlardan yola çıkarak gitmiştik ve gerçekte çok memnun kaldık. geniz akıntım hiç yok burnum çok iyi çok doğal. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Eğer kararsız kaldıysanız hiç düşünmeden Cihat hocaya görünün derim..


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Şükrü Nail Güner Randevu

  Çocuğumun alerji astım şikayetleri için Şükrü Nail doktorumuzun takibindeyiz. İlgi, alaka, teşhis ve tedavisinden çok memnunuz.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Arzu Ataseven Dolgu

  Nazanobial dolgu yaptırmak için gittiğim doktor Arzu hanımı randevu saatinde uzun süre bekledik daha sonra işlemi yaptırdım ama memnun kalmadım yani hiçbir değişiklik olmadı kendisine tekrar gittiğimde olumlu bir sonuç alamadımAsla tavsiye etmem

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  Doç. Dr. Arzu Ataseven

  Sevgili hastam
  Keşke sihirli değneğim olsaydı da size ve tüm hastalarıma saniyesinde dokunabilseydim ve tek işlemle tüm ihtiyaçlarınıza karşılık verebilseydim. Ama takdir edersiniz ki bu mümkün değil. Size sadece 1 ml dolgu uygulaması yaptım. Fakat ihtiyacınız 1 ml daha dolgu botox ve belki sonrasında ip uygulamasını da eklemek gerektiğiydi. Bunu size de anlattım fakat anlamak yerine olumsuz yorum yapmayı tercih ettiniz. Canınız sağolsun, sağlıklı günler dilerim☺️


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Şükrü Nail Güner Randevu

  Doktorumuza Cildiye nin Alopesi teşhisi ile başvurduk .Bu durumun aleji ve bağışıklık sistemi ile bir ilişkisinin olup olmadığı konusunda yardım istedik . Doktorumuzun yaklaşımı, ilgi ve alakası konu hakkındaki bilgilendirmeleri ve hastalığımızla ilgili her türlü yolu göstermesi ve açması bizleri çok memnun etti.Aklımızda hiçbir süphe kalmayacak şekilde gereken tüm tahlil ve tes tleri uyguladı.Alah razı olsun doktorumuzdan .


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Mehmet Dadacı Burun Estetiği

  burun estetiği için görüştüm nefes sorunlarım ve kemik eğriliğim vardı. zor bir ameliyat olmasına rağmen gayet sakin ve ağrısız bir süreç geçiriyorum kendinden emin bir hekim ve kadrosu alçımın açılmasına daha 4 gün var fakat kesinlikle eminim yüzüme yakıştığından konuşmaları ve uzmanlığı ile güvende hissettiriyor aynı serviste kaldığım diğer hastalardan da "Operasyona Mehmet Hoca girdi endişem yok" cümlelerini duydum. Estetik alanında ilk danışılacak değerli Hocalardan biri teşekkürler.


  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Fakih Cihat Eravcı Diğer

  Doktor beye nefes alamama, uykuya dalamama ve horlama şikayetiyle gitmiştim. Tomografide belirgin bir eğrilik gördü ve deviasyon ameliyatı olmam gerektiğini söyledi. Estetik olarak da burnumdan memnun olup olmadığımı sordu. Ben de memnun olmadığımı dile getirince estetik de yapabileceğini söyledi. Hemen 1 ay sonrasına gün verildi ve ameliyat oldum. Normalde 1 ay şişlik ve morluklarla gezeceğimi düşünüyordum, kendimi buna hazırlamıştım. Çünkü ameliyat olan kişilerin deneyimlerini okumuştum, fotoğraflarını görmüştüm. Ama hiç beklediğim gibi olmadı yüzüm 5 günün sonunda normale döndü sanki hiç ameliyat olmamış gibiydim. İlk gün ne ağrı ne şişlik vardı. 2. Gün morluklarım ve şişliklerim pik noktasına ulaştı. 3. Gün gözlerimdeki morluk ve şişlikler hemen indi yanaklarımda şişlik oldu, 4. Gün yanaklarımda bile şişlik kalmadı. Ağrı kesicileri de 7. Günün sonunda bıraktım. Aşırı bir ağrım ve hassasiyetim olmadı. Şuan 35. Günüm ve sadece burun ucunda hafif bir hassasiyet var. Onun dışında hiçbir şeyim kalmadı. Artık daha rahat nefes alabiliyorum ve en önemlisi horlamıyorum. Burun şeklime gelecek olursak bayıldım diyebilirim. Yandan fotoğraf çektirmenin güzelliğini yaşıyorum artık. Memnun kalmadığım hiçbir şey yok. Doktoruma ameliyat öncesi ve sonrası süreçte ne zaman ihtiyacım olsa ulaştım, sorularımı cevapsız bırakmadı. Çok ilgili ve başarılı bir doktor. Fakih hocama çok teşekkür ediyorum.


  Hata oluştu, tekrar deneyin