Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Mesaj gönder
Numarayı göster

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 27 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet alerji hastalıkları uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 25 adet aneste... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi

Beyşehir Caddesi Akyokuş

42080 , Meram ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 27 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet alerji hastalıkları uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 25 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 11 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk alerjisi uzmanı, 7 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 1 adet çocuk ımmünolojisi uzmanı, 4 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 2 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 2 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 22 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 14 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 5 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 12 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 16 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet fizyoloji uzmanı, 4 adet gastroenteroloji uzmanı, 15 adet genel cerrahi uzmanı, 7 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 14 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 18 adet göz hastalıkları uzmanı, 19 adet iç hastalıkları uzmanı, 22 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 12 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 23 adet kardiyoloji uzmanı, 12 adet kulak burun boğaz uzmanı, 8 adet nefroloji uzmanı, 3 adet neonatoloji uzmanı, 22 adet nöroloji uzmanı, 3 adet nükleer tıp uzmanı, 10 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 9 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 3 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 17 adet radyoloji uzmanı, 2 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi farmakoloji uzmanı, 9 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 6 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 5 adet tıbbi patoloji uzmanı, 13 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi Konya ilinde Beyşehir Cad.akyokuş Meram adresinde bulunmaktadır. Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3322236000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Tıp Fakültesi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Ass. Dr. Mo Ath (Muaz) Zuhour Diğer

  Burun kemiğimdeki kırık sebebiyle hem nefes almada problem yaşıyordum hem de görünümden rahatsızdım.Çevremde estetik olan kişilerden dolayı ameliyat sonrası şişlik ve morluktan korkuyordum ama Muaz hocanın el becerisi sayesinde 6. günümde şişlik ve morluğum minimum seviyedeydi.Simdi yeni burnumla hem rahat ve sağlıklı bir şekilde nefes alıyorum hem de daha özgüvenli hissediyorum.Teşekkür ederim kendisinde

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Fakih Cihat Eravcı Endoskopik Kulak Cerrahisi

  Sözüme Cihat hocama teşekkür ederek başlamak istiyorum bir tanıdık tavsiyesi ile cihat hocama gittim iyi ki gitmişim diyorum otoskleroz(kulak kireçlenmesi) sorunum vardı ameliyat ile çözüm olacağını bildiğim halde 2 yıl boyunca erteledim randevuya gittiğimde ameliyat ile ilgili korku ve endişelerim vardı ama hocamın güven verici konuşması beni çok rahatlattı ve ameliyat için o gün randevu aldım ameliyat olalı 1 ay oluyor kulak anatomim dolayısıyla biraz zor bir ameliyat olmuş ama sonuç mükemmel şuan duymam tamamen normale döndü ameliyat sonrası 2 gece hastanede kaldım baş dönmesi ve bulantı beni çok yordu ama bu ameliyat için normal bi süreçmiş yorumlarda aylarca baş dönmesi devam edenlerin olduğunu okumuştum ama şükür bende böyle bir şey olmadı doktoruma ameliyat öncesi ve sonrası ne zaman ihtiyacım olsa ulaştım sorularımı cevapsız bırakmadı ilgi ve alakası için tekrardan teşekkür ediyorum. Eğer benim gibi rahatsızlığı olan varsa hiç tereddüt etmeden Cihat hocamdan randevu alın asla pişman olmazsınız.

  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Adem Aydın Diğer

  Henüz tedavüm devam ediyor. Ama ben yine de görüşlerimi belirtmek isterim. Hocamın üslubu dahi öyle rahatlatıyor ki yanından çıkınca kendimi daha iyi hissediyorum. Seanslarımız kısa sürmesine rağmen kısa sürede güzel sonuçlar almaya başladım. Ataklarım eskisi kadar yoğun gelmiyor. Burdan kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.

  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Fakih Cihat Eravcı Rinoplasti

  Cihat Bey’e burun ameliyatı oldum. Tavsiye üzerine gitmiştim. İlgi ve alakası zaten karar verme sürecimi anınında netleştirdi. Ameliyat sonrası kesinlikle ağrım, kanamam veya morarmam olmadı. Çok rahat bir süreç geçirdim. Kendisi ile hızlı iritibat kurabiliyor olmak ve süreci birlikte takip ediyor olmak ayrıca rahatlatıcı. Şu an çok rahat nefes alıyorum ve rutin kontrollere devam ediyorum. İyi bir doktorunuz varsa süreç her zaman daha kolay

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Mehmet Burhan Oflaz Diğer

  Çocuk göğüs doktorumuz bizi çocuk kardiyoloji bölümüne yönlendirdi. Burhan hocamızı bu vesile ile tesadüfen tanıdık. O kadar endişeliydim ki, 2 yaşındaki oğlumun kalbini detaylı bir şekilde inceledi ve "Annesi merak etme çiçek gibi hiç bir şeyi yok" dedi ve yüreğime sular serpildi. Tüm tahlillerimizi detaylıca inceledi, her sorumuza kibarca aklımızda soru işareti kalmayacak şekilde yanıt verdi. O kadar, dolu dolu bir hocamız ki, çocukları o kadar rahatlatıyor ki oğlum bir kere bile ağlamadı. Hastalarını ayakta karşılıyor ayakta uğurluyor, bir kere de burdan Burhan hocama teşekkür etmek istiyorum. Oğlumun bir şeyi var mi diye o kadar canım sıkılmıştı ki, hocam bizi feraha kavuşturdu. Allahım hocamızı hiç bir zaman zorda bırakmasın inşallah, uzun sağlıklı ömürler versin. Bir çok yavrumuzun tedavi sürecinde hocamız cok yardımcı olmuş o minik yavrulara, bir çocuğun başına gelebilecek en güzel şeydir Burhan hocam. Tekrardan teşekkür ediyorum hocama.

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Şükrü Nail Güner Randevu

  Alerji doktoru denildiğinde duyduğum ilk isim Şükrü Hocamızdı ve bebeğimi emanet ederek de ne kadar doğru karar aldığımı detaylı güzel açıklamasıyla anladım. Alerji şüphesiyle ve kafamda bir çok soru işaretiyle gittiğim Şükrü Hocam detaylı açıklamasıyla, gereksiz girişimleri yapmamamız gerektiğini güzelce açıklayarak içimizi rahatlattı. Boş yere diyet yapmaktan vitaminlerden mahrum kalmaktan kurtardı. Çok teşekkür ediyorum herkese de tavsiye ediyorum.

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Ass. Dr. Mo Ath (Muaz) Zuhour Diğer

  Ben iş kazası geçirdim sol el 4 ve 5. Parmak taraklar dahil tüm kopmuştu pres makinesi ezdi muaz hocama gittik ilgisi alakası bilgisi çok mükemmel bir doktor hasta için en ince detayları düşünen bir doktor.bazi yerlerden kemik ve damar alarak kopan yeri aynı şekilde dikti yaklaşık 1 yıl oldu şu an elim çok güzel eskisi gibi olmasada parmaklarım yerinde rengi uyumu çok güzel ilgisi alakası yardımı düşünceleri için kendisine çok teşekkür ederim.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Ass. Dr. Mo Ath (Muaz) Zuhour Diğer

  Burnum da şekil bozukluğu olduğu içi hastaneye gittim ve randevu aldım yapılan testlerden sonra 2 ay içinde ameliyat oldum. Eli çok hafif , şişlikler ve morluklar 2 hafta içinde geçti . Belli aralıklar ile kontrole gidiyorum ve çok memnunum.

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Fakih Cihat Eravcı Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Revizyon ameliyatımı 14 Kasımda Cihat hocam gerçekleştirdi. Daha öncesi burun ameliyatı olan biri olarak ameliyat sonrası için kaygılarım vardı. Süreç korktuğumun aksine çok konforlu geçti. Yanaklarımda bir iki gün süren şişlik oldu. Nerdeyse hiç morluk yaşamadım. Tampon çıkarırken de dikiş alırken de hiç zorluk çekmedim. Burnumun görüntüsü çok doğal. Çevremdeki herkes doktorumu merak ediyor. Size ve ekibinize çok çok teşekkür ediyorum hocam. Sizinle karşılaşmak büyük şans.

  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Fakih Cihat Eravcı Rinoplasti

  Deviasyon ve burnumdaki şekil bozukluğu sebebiyle Cihat Beye başvurdum. 24 Ekimde ameliyatım gerçekleşti. Hem nefes alabiliyorum hem estetikli görünmeyen çok doğal ve çok güzel bir burnum var.
  İşinde başarılı olduğu kadar güler yüzlü bir doktor Cihat Bey. Gözü kapalı tavsiye ederim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar