Hakkımızda

Yasal ayrıntıları

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (148)

Genel skor

  G
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Hülya Akdeniz Üntut Diğer

  Hülya hanıma boğaz ağrısı şikayetiyle gitmiştim. Faranjit teşhisi kondu. Çok kibar davranıp uzun uzun muayene etti. İlgili bir doktor.

  M
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Harun Yılmaz Diğer

  Sevgili Harun Hocam ile annemin ciddi enfeksiyon,seker ve böbrek rahatsizligi dolayısıyla 1 haftalık hastane yatış süresince birlikte yol aldık.konusunda uzman oldukça hassas bir hekim.Allah razi olsun hiç annemin elini bırakmadan sevgi saygı ve özveri ile destekledi. Bu zor süreçte anneme evlat bana bir abi oldu. Sayesinde simdi evimizdeyiz.Harun hoca denince gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

  Z
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Gürkan Ünal Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Şiddetli baş dönmesi ve denge kaybı şikayetim vardı bir çok doktora gitmeme rağmen bulunamamıştı, ve nihayet sikayetlerim Gürkan beyle son buldu..

  H
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Murat Kadıoğlu Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  İyi ki Murat Hoca diyorum. Sayesinde çok güzel bir hamilelik geçirdim,mesaj attım gece gündüz demeden geri dönüş sağladı. Hamile kalmadan önce de desteği çok fazlaydı. Her türlü soruyu samimiyetle karşıladı. İyi ki yollarımız kesişti

  S
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Murat Kadıoğlu Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Sevgili Murat hocayla hamilelik sürecinden önce tanıştık. Hamilelik öncesinde, hamileliğim boyunca, doğum ve doğum sonrasında da her zaman ilgisi, bilgisi ve tecrübeleriyle çok güzel destek oldu. Kendisine güler yüzü, samimiyeti, tüm süreçleri stressiz bir şekilde yönetmemi sağladığı, içtenliğiyle güven verip rahat bir hamilelik ve doğum gerçekleştirdiğimiz için sonsuz teşekkür ederim. Hem kadın hastalıkları hem doğum sürecinde hastası olan birisi olarak kendisini gönülden tavsiye ederim.

  T
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Murat Kadıoğlu Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Başka doktor deneyimimizden sonra tavsiye üzerine Murat hocamla tanıştık. Ikiz gebelik surecimde her açıdan bizi rahatlattı. Gerek ilgisi, gerek bilgisi ve tecrubesiyle,insanı rahatlatan huzur veren yönüyle doğuma kadar olan süreci birlikte yürüttük. Bir sorumuz olduğunda her zaman kendisine ulaşabildik. Ikiz gebeligin riskli olan sürecini zamanında yaptığı müdahaleler ile minimum seviye indirerek bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza almamiza vesile oldu. Dogum sonrası da cok hizli toparlandım. Iyiki takibimizi Murat hocamızdan yapmışız. Herkese çok tavsiye ediyorum.

  Y
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Murat Kadıoğlu Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Murat hocam ile iyi ki tanıştık ve yollarımız kesişti. Bebeğime kavuşmamıza çok büyük katkısı oldu. 9 ay boyunca ilgisi, hoş tavrı ve tecrübesiyle aklıma her takılan soruyu itina ile cevapladı, yardımcı oldu. İstediğim zaman kendisine sorunsuz bir şekilde ulaşabildim. Sonrasında doğumum yine sayesinde sorunsuz ve konforlu geçti. Bir kere daha iyi ki kendisini tanıdım. Kesinlikle gözünüz kapalı tecrübesine güvenebileceğiniz bir doktor. Kendisine defalarca kez teşekkür ederim.

  T
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Murat Kadıoğlu Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Murat hocam kendime inanmamı sağladı asla pes etmemem gerektiğini bebeğimin olucağını ve doğumumu sağsalim yapıcağımızı söyledi ve dediği gibi de oldu. Çok zorlu süreçlerden geçtim ama Murat hocam her konuda destek oldu gebeliğimin başından sonuna kadar saat farketmeksizin sürekli ulaşabildim çok fazla ilaçlarla beni yormadı gebeliğimin nasıl geçtiğini sürekli iletişim kurarak öğrendi bu süreçte bizi asla yalnız bırakmadı sayesinde psikolojik olarak da kendimi toparlamama çok destek oldu bebeğim ve ben minnettarız.Başarılı bir Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı gönülden tavsiye ediyorum.

  I
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Murat Kadıoğlu Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Hamileliğim boyunca takiplerimi murat hocam yaptı gerekli olmadıkça tahlil istemedi gereksiz ilaçlarla bunaltmadi her gittiğimde detaylı şekilde ilgilendi güler yüzlü sıcak samimi hastanede yatarkende sürekli ziyaret etti kısacası ben memnun kaldım Murat bey ve ekibine çok teşekkür ederim evladımızı bize sağlıklı bir şekilde kavuşturdukları için

  N
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Murat Kadıoğlu Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  İlk gebeliğim sayesinde murat bey ile tanıştım. Bu süreçte her soruma detaylı bir şekilde açıklamalar yaptı, işini severek ve özveri ile yapıyor. Doğum sürecinde de normal ve sezeryan arasında kalmıştım normal doğum için beni yüreklendirdi. Kendisini tanıdığım ve doktorum olduğu için çok şanslıyım.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Beşevler Mah. İzmir Yolu Cad. No:105, Nilüfer 16110
Diğer (İade), Allianz Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, ... Demir Hayat Sigorta, QNB Finansbank Sigorta, Garanti BBVA Sigorta, AIG Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Hür Sigorta, Zurich Sigorta, Ergo Sigorta, Şeker Sigorta, Inter Partner Assistance, Liberty Sigorta, Mapfre Sigorta, Fiba Sigorta, Neova Sigorta, Aviva Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Tarsim Sigorta, Sompo Sigorta, New Life Yaşam Sigorta, TEB Sigorta, Anadolu Sigorta, Vakıfbank Sigorta, SGK, Ace European Sigorta, Merkez Bankası Mensupları, Türkiye Sanayi ve Kalkınma Bankası, Türk Exim Bankası, Türkiye Büyük Millet Meclisi Mensupları, Vakıfbank Mensupları, Halkbank Mensupları, T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Mensupları, Halk Bankası A.Ş. Mensupları, Akşehir Ticaret Borsası, Anayasa Mahkemesi Başkanlığı, Ankara Sanayi Odası, Ankara Ticaret Odası, Bafra Sanayi ve Ticaret Odası, Beyşehir Ticaret Odası, Care & Create, Çarşamba Ticaret Borsası, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası, Darüşşafaka Cemiyeti Mensupları, IMKB, İstanbul Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası, Konya Ticaret Borsası, Konya Ticaret Odası, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı, Merkezi Kayıt Kuruluşu A. Ş., Samsun Ticaret Ve Sanayi Odası, Sivas Ticaret Borsası, Sivas Ticaret Ve Sanayi Odası, Tarım Kredi Sosyal Yardım Vakfı, Tasarruf Mevduati Sigorta Fonu, Terme Ticaret Borsası, Terme Ticaret Ve Sanayi Odası, Türkiye Barolar Birliği Sosyal Yardım Ve Dayanışma Fonu, Ünye Ticaret Borsası, Ünye Ticaret Ve Sanayi Odası, Akbank T.A.Ş. Mensupları Tekaüt Sandığı Vakfı, Anadolu Anonim Türk Sig. Şti. Memurları Emekli Sand. Vakfı, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, Milli Reasürans T.A.Ş. Mensupları Emekli Ve Sağlık Sandığı Vakfı, PTT, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı, T.C. Ziraat Bankası & T. Halk Bankası Mensupları Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı, Türk Telekom Sağlık Ve Sosyal Yardım Vakfı, Türkiye Garanti Bankası A.Ş. Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı Genel Müdürlüğü, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Emekli Sandığı Vakfı, Sınai to Sanayi, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Memur Ve Hizmetlileri Emekli Ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Asya Emeklilik Ve Hayat, Avivasa Emeklilik Ve Hayat, BNP Paribas Cardif Emeklilik, Cigna Finans Emeklilik Ve Hayat, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), Doğa Sigorta Kooperatifi, Ethica Sigorta, Garanti Emeklilik Ve Hayat, Halk Hayat Ve Emeklilik, İmece Destek Danışmanlık Hizmetleri, Katılım Emeklilik Ve Hayat, Medilab Assist, Metlife Emeklilik Ve Hayat, NN Hayat Ve Emeklilik, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, Ziraat Hayat Ve Emeklilik, PTT Sigorta, Viennalife Emeklilik ve Hayat A.Ş., Anadolu Hayat Ve Emeklilik, Fiba Emeklilik, Magdeburger Sigorta, Türkiye Sigorta, Corpus Sigorta, Gulf Sigorta, Türkiye İş Bankası Sigorta, senCard

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar