Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Hakkımızda

Aile İçi İletişim Sorunları
Vajinismus
Cinsel İşlev Bozukluğu
Depresyon
Madde Kullanımıyla İlişkili Bozukluklar
Çocuk Ve Ergen Psikolojisi
Yaygın Anksiyete Bozukluğu
Panik Atak
Sosyal Fobi
Obsesif-Kompulsif Bozukluk
Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu)
Kişilik Bozuklukları
Psikolojik Bozukluk
Cinsel Terapi Danışmanlığı
Cinsel İstismar
Travma
Gelişim Bozuklukları
Agorafobi
Özgül Fobi
Majör Depresif Bozukluk
Uyum Bozuklukları
Hipokondriazis
Stres
Ağlama ve Öfke Nöbetleri
Ruhsal Özgürleşme
Erken Boşalma
Bireysel terapi
Gelişim odaklı psikoterapi
Emdr terapisi
Ereksiyon problemleri
Depresyon
Aile İçi İletişim Sorunları
Sosyal Fobi
Yaygın Anksiyete Bozukluğu
Sınav Kaygısı
Panik Atak
Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu)
Obsesif-Kompulsif Bozukluk
Stres
Çocuk Ve Ergen Psikolojisi
Daha fazla bilgi

Adres

Ney Psikoloji Merkezi
Melikşah, Ney psikoloji, Sahne Sk. no: 4, Meram 42020
Ney Psikoloji Merkezi logo
Sigortalar
Diğer (İade)

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (143)

Genel skor

  Z
  Doğrulanmış
  Psk. Yasemin Bağrıaçık Bilişsel Davranışçı Terapi

  Merhaba, Yasemin hanım’ a yaklaşık 7 aydır bireysel terapiye gidiyorum. Bu süreçte bana çok yardımcı oldu ve bugün çok daha iyi ve mutlu hissediyorum. Kendisi çok profesyonel ve işinde bence çok başarılı. Çünkü gittiğim her seansta bana birçok şey kattı ve memnun ayrıldım. Sürecimiz devam ediyor ve Yasemin Hanım’ la konuşmak, onun desteği çok iyi geliyor.

  B
  Doğrulanmış
  Gülcan Bildik Aile Danışmanlığı Randevusu

  Gülcan Hanıma 4 yaşındaki kızımın okula uyum ve anneden ayrılamama sorunlarımız için başvurduk. Kızım benden ayrılmak istemiyordu Gülcan ablasıyla seanslara başladığından itibaren çok olumlu sonuçlar aldık korkmadan kaygılanmadan güvenli ayrılmayı sağladık ve bir önceki başarısız sonuçlanan kreş deneyimimiz bu sefer çok daha güzel başladı. Kızıma yaklaşımı onu çok mutlu etti.gittiği okulda bile işinin ehli biriyle çalışmışsınız çok belli denildi .her seansta güler yüzle karşılaması,kızımın tereddütle girdiği odadan mutlulukla çıkması bizleri çok etkiledi. Gitmek isteyen herkese gönülden tavsiyemdir. İyi ki tanışmışız Gülcan ablamızla

  B
  Doğrulanmış
  Psk. Yasemin Bağrıaçık Randevu

  Yasemin hanıma kedi ve köpek fobisi için gittim. 20 yaşındayım ve artık dayanılmaz hale gelmişti. Çocukken yoktu ama ortaokul zamanımdan beri bu fobiyle başetemeye çalışıyordum. Yasemin hanım ve EMDR terapisi sayesinde 8 seansta fobimi yendim. Hala bir evcil hayvan sahibi olamasam da en azından artık yolda sokakta gördüğümde kaçmıyorum. Fobisi olanlar Yasemin hanımdan kesinlikle bir yardım almalılar.

  S
  Doğrulanmış
  Psk. Yasemin Bağrıaçık Normal Randevu

  Yıllardır psikolojik destek almak istiyordum ancak kaygılarım vardı ta ki yasemin hanımla tanışana kadar.. ilgili, destekleyici ve güleryüzlü tutumu ile tüm endişelerimi aldı diyebilirim. Sürecimiz devam ediyor ve kendimdeki değişimi gördükçe hayret ediyorum. İyi ki yollarımız kesişmiş, bu yolda yanımda olduğunuz için minnettarım.

  S
  Doğrulanmış
  Psk. Yasemin Bağrıaçık Psikoloji Randevusu

  Ben OKB tanımdan dolayı bir öneriyle gittim, çok da memnun kaldım. Hocamız ne çalışacağını ve yetkinliğini çok iyi bilse gerek ki güzel bir şekilde ilerledi süreç. Kendimi çok rahat hissettim. Bunun yanı sıra ortam ve hocamızın ilgisi de çok iyiydi.

  M
  Doğrulanmış
  Psk. Yasemin Bağrıaçık Normal Randevu

  Yasemin hanıma internetten ulaştım. Çocukluk döneminden başlayan dikkat dağınıklığı için başvurdum. Bir çok ilaç ve doktora gitmeme rağmen işlerime odaklanmakta zorlanıyordum. Bu sebeple üniversite sınavını kazanamadım ve çalıştığım yerlere de odaklanamıyordum. Sık sık iş değiştirmem nedeniyle ailemin ısrarıyla başvurdum. Yasemin hanım anlayışlı ve ilgili yakalaşımıyla şuanda çok daha rahatım. Süreç içerisinde bu sorunumun nedeninin otoriter bir ailede baskı altında kalıp sürekli mükkemmel olmaya çalışırken aslında hiç bişey yapamadığımı fark ettim. Çocukluktan gelen bu alışkanlığımı yavaş yavaş Yasemin hanımın desteğiyle aştım. Şuan da 1 yıllık sürecimizi tamamladık. Hala bazen bu tarz dürtülerim olsa da artık bunların farkındayım ve kontrol edebiliyorum. Yasemin hanıma minnetlerimi sunarim.
  Konyadaysanız yüzyüze gidebileceğiniz en iyi psikolog diyebilirim.

  I
  Doğrulanmış
  Dyt. İrem Çolak Diyetisyen Randevusu

  Bugüne kadar kendi bildiğimi okuyordum. Sağlıksız bir şekilde zayıflama ile ilgili araştırmalar yapıyordum ve sonra çok büyük bir hata yaptığımı anlamış oldum. Daha sonra iyi bir diyetisyen aramaya başladım. Ve bu konuda başarılı olduğumu düşünüyorum. İrem hanım sayesinde ilk defa diyet yaparken zorlanmıyorum ve sıkılmıyorum.14 günde 6.5 kg verdim. Hedefimiz olan kiloma da adım adım yaklaşıyorum. Başardığımızda tekrar görüş bildireceğim.

  B
  Doğrulanmış
  Psk. Yasemin Bağrıaçık Çift Terapisi

  Yasemin hanıma evlilik öncesi süreçte evliliğimize daha sağlam adımlarla başlamak ve çözemediğimiz sorunlarımızı çözmek için başvurmuştuk. Süreçte birbirimizin tanımadığımız yönlerini ve kendimizi keşfettik. tabi bu kısımda sorunlar biraz daha artmış gibi görünse de daha sağlam ilerlediğimizi fark ettik. Ve evlilikle ilgili beklentilerimizi daha gerçekci hale getirdik. Nişan sürecindeki zorlukları da atlatabilmemizi artık bizim bir aile olacağımızı ve kendi ailelerimizin dışarda kalması gerektiğini anladık. Şuan 3 aylık evliyiz ve hala terapiye devam ediyoruz. Şuan ise evliliğe uyum ve birbirimizi anlama çift olarak yaşarken bireysel alanlarımıza da saygı duyabilme ile ilgili çalışıyoruz. Yasemin hanım Güler yüzle ve anlayışla bize yardımcı oldu Bence herkes evlenmeden önce bu şekilde sağlam adımlarla ilerlemeli.

  I
  Doğrulanmış
  Psk. Yasemin Bağrıaçık Psikoloji Randevusu

  Yasemin hocamıza internet üzerinden ulaştım. Beni sürekli üzen geçmişte yaşadığım travma sebebiyle gittim. Emdr uygulaması yaptık ve neden bu kadar kafama takmışım diye kendime kızdığım bir duruma geldim. Hazırlık sürecimiz biraz sürdü emdr ye başladıktan sonra 5-6 seans için de sorundan kurtuldum. Saygılı ve işini özveriyle yapmaya çalışan bir psikolog. İhtiyacı olan herkese Yasemin hanımı tavsiye ediyorum

  F
  Doğrulanmış
  Psk. Yasemin Bağrıaçık Psikoloji Randevusu

  Merhaba öncelikle Yasemin Hanımla tanismamin benim için çok büyük bir şans olduğunu söylemeliyim. Isini severek ve özveriyle yapan, profesyonel bir terapist olduğunu düşünüyorum. Yasemin hanımdan 1 senedir terapi alıyorum. Bu süre zarfında hayatımda büyük değişiklikler oldu. Kisaca bahsetmem gerekirse Öfke kontrol problemi sebepleriyle terapi almaya başladım. Kendimi tanımadığımı fark ettim başkalarının düşüncelerine göre hayatimi yaşıyordum. Bunu fark etmek can acıtıyordu. Baskalarinin değer yargıları, başkalarının tercihleri,başkalarının düşünceleri, hayatım hep başkalarıymış. terapi surecimde yavaş yavaş farkındalik kazandım ve artık öfke patlamaları yaşamıyorum.Kendime zarar vermiyor olmak değerli olduğum düşüncesini de beraberinde getirdi. Kendimi tanımak keşfetmek..Tum bunlar zor süreçler o yüzden uzman yardımı işi kolaylaştırıyor ve onarima yardimci oluyor .Boşuna çırpınarak zaman kaybetmek yerine Yasemin hanımla görüşmenizi tavsiye ederim...

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular