Ney Psikoloji Merkezi

(46 görüş)
Uzmanları gör

Aile İçi İletişim Sorunları Vajinismus Cinsel İşlev Bozukluğu Depresyon Madde Kullanımıyla İlişkili Bozukluklar Çocuk Ve Ergen Psikolojisi Yaygın Anksiyete Bozukluğu Panik Atak Sosyal Fobi Ob... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Ney Psikoloji Merkezi

Akabe Mahallesi Yeniceler Caddesi No:86A/407 Bey Plaza

42020, Karatay,

İletişim Bilgileri

Hakkımızda

Aile İçi İletişim Sorunları
Vajinismus
Cinsel İşlev Bozukluğu
Depresyon
Madde Kullanımıyla İlişkili Bozukluklar
Çocuk Ve Ergen Psikolojisi
Yaygın Anksiyete Bozukluğu
Panik Atak
Sosyal Fobi
Obsesif-Kompulsif Bozukluk
Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu)
Kişilik Bozuklukları
Psikolojik Bozukluk
Cinsel Terapi Danışmanlığı
Cinsel İstismar
Travma
Gelişim Bozuklukları
Agorafobi
Özgül Fobi
Majör Depresif Bozukluk
Uyum Bozuklukları
Hipokondriazis
Stres
Ağlama ve Öfke Nöbetleri
Ruhsal Özgürleşme
Erken Boşalma
Bireysel terapi
Gelişim odaklı psikoterapi
Emdr terapisi
Ereksiyon problemleri
Depresyon
Aile İçi İletişim Sorunları
Sosyal Fobi
Yaygın Anksiyete Bozukluğu
Sınav Kaygısı
Panik Atak
Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu)
Obsesif-Kompulsif Bozukluk
Stres
Çocuk Ve Ergen Psikolojisi

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Yasemin Bağrıaçık

  Aile Danışmanlığı, Psikoloji,

  • I
   Konum: Ney Psikoloji MerkeziHizmet: Vajinismus Tedavi

   Eşimle uzun süren bir ilişkinin ardından evlendik ve vajinismus ile tanıştık. Hiç birleşme sağlayamıyor değildik hem bu sebepten hem de inanmama değildir deme gibi sebeplerle bu erteleme sorununu hep erteledik ve 9 ay sonunda nihayet yardım almaya karar verdik araştırıp Yasemin hanımı bulduk. Bu sorunun bizim sorunumuz olduğu inancıyla ve Yasemin hanımın gerek ikimize gerek sadece eşime yaptığı seanslarla iki buçuk ay gibi bir sürede kurtulduk kendisine minnettarız. Seanslarda vajinismusun haricinde evimize evliliğimize dair çok farklı şeyleri de paylaştık. Hüzünlendiğimiz de oldu kahkaha attığımız da. Böyle bir sorun varsa kendisi arayacağınız ilk isim olmalı.

  • M
   Konum: Ney Psikoloji MerkeziHizmet: Evlilik Öncesi Danışmanlık

   Evlenmeden önce Yasemin hanıma gitmiştim. Eşimle 2 yıl flört ettikten sonra evlenmeye karar verdik. Herşey çok güzel gidiyordu. Düğün tarihi belli oldu 3 ay sonra evlenecektik. Çok sakin bir insanım ama ne olduysa birden bire değiştim. Nişanlım seni tanıyamıyorum artık dedi. En ufak şeyden sorun çıkartan öfkelenen ağlama nöbetleri geçiren birisi oldum. Evlilik öncesi normaldir diyorduk. Gün geçtikçe daha kötüye gitmeye başladım. Terapiste gitmeye karar verdik. İyiki böyle bir sorun çıkmış bile diyorum. Çünkü hem bireysel terapi aldım hem de evlilik öncesi nişanlımda bende evlilik terapisi alarak evliliğe ilk adımımızı çok sağlıklı attık. Kendisine yardımları için çok minnettarız

  Tüm görüşlere (25) göz at


 • Müzeyyen Afşar

  Psikoloji, Aile Terapisi, Psk.

  • H
   Konum: Ney Psikoloji MerkeziHizmet: okula alışma sorunu

   Çocuğumun neredeyse dönem bitecek olmasına rağmen okula gitmekte sıkıntı yaşaması ve okulda öğretmen ve arkadaşlarına bağlanmasında ciddi problemler yaşıyor. Dışarda aşırı sessiz ve Evde saldırganlık derecesine gelmiş bi öfkesi var. Müzeyyen hanım Bu konuda çok güzel yardımcı olmaya Başladı ve olacağına inanıyorum. Yer olarak biraz merkeze uzak olsada ulaşımı kolay.

  • G
   Konum: Ney Psikoloji MerkeziHizmet: Çift Terapisi

   Müzeyyen hanım sayesinde empati kurmayı ve aile olmanın temel ögesini farketmemi sağladı. Mutlaka tavsiye ediyorum uzman görüş çok önemli ve eşimin de davranışlarını çok etkiledi iyiki gitmişim

  Tüm görüşlere (14) göz at


 • Havvanur Süngü

  Psikolojik Danışma Ve Rehberlik, Aile Danışmanlığı, Psk. Dan.

  • H
   Konum: Ney Psikoloji MerkeziHizmet: Oyun Terapisi

   8 yaşındaki kızımın sözümüzü dinlememesi, okulda ve evde işlerin çığrından çıkmaya başladoğu bir zamanda sosyal medyada karşımıza çıktı havva hanım.Kendisi ile görüşmeler yaptık yapmamız gerekenler hakkında bizi bilgilendirdi ve yaptığımız hatalı davranışları görmemize yardımcı oldu. Tüm seanslar boyunca çok anlayışlı davrandı sayesinde kızımda ki davranış değişiklikleri ve ailemizdeki değişiklikler kendini yavaş yavaş göstermeye başladı . Başlarda sürekli ısrar eden ağlayan bağıran kızın yerini başka bir çocuk aldı sanki . Oyun terapi odasına bizi de aldı birlikte nasıl oynayabileceğimizi öğretti . Evimize yeni bir soluk geldi Havva hanıma çok teşekkür ediyorum :)

  • M
   Konum: başka bir yerHizmet: Yetişkin Terapisi

   Hayattımdan, insanlardan hatta kendimden bile soğuduğum bir zamanda tanıştık Havvanur Hanımla.
   Seanslar ilerledikçe umudum, kendime ve insanlara verdiğim değer arttı. Kendimi çok suçlamamayı ve hayata karşı daha dik durmayı öğrendim. Umudumu tekrar bulmama yardımcı oldu ve bunu beni zorlayacak şekilde değil benim yapabileceğim yollardan giderek yaptı. Onun bu zor süreçte bana vermiş olduğu desteği asla unutmayacağım. Kafanız çok karışık ve umudunuz tükenmiş ise gideceğiniz insan çok uzakta değil kesinlikle Havvanur Hanımı tavsiye ederim.

  Tüm görüşlere (3) göz at


 • Tuğçe Yılmaz

  Psikoloji, Psk.

  • G
   Konum: Ney Psikoloji Merkezi

   Kendimi kötü hissettiğim bir dönemde Tuğçe hanımla iletişime geçtim. Kaygılarım ve zor zamanlarımla bana çok destek oldu. Kendisiyle görüşmelerimizde gerçekten çok rahatladım. Söylediklerini gün içerisinde aklıma getirdikçe rahatlıyorum. İlk seansımıza göre yol katettiğimi ve kaygılarımın azaldığını düşünüyorum. Zamanla her şeyin düzeleceğine inanıyorum. Bu yolda destekçim olduğu için tuğçe hanıma çok teşekkür ederim.

  • F
   Konum: Ney Psikoloji Merkezi

   Tuğçe hanıma ilk gittiğimde çok umutsuz bir haldeydim kimsenin bana yardım edebileceğine inancım kalmamıştı tuğçe hanımın uzmanlığı ve lenaları sayesinde bütün karamsar düşüncelerimden arındım yepyeni bir bana merhaba dedim tuğçe hanım gerçekten size minnettarım.

  Tüm görüşlere (4) göz at