Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Aile İçi İletişim Sorunları
Vajinismus
Cinsel İşlev Bozukluğu
Depresyon
Madde Kullanımıyla İlişkili Bozukluklar
Çocuk Ve Ergen Psikolojisi
Yaygın Anksiyete Bozukluğu
Panik Atak
Sosyal Fobi
Obsesif-Kompulsif Bozukluk
Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu)
Kişilik Bozuklukları
Psikolojik Bozukluk
Cinsel Terapi Danışmanlığı
Cinsel İstismar
Travma
Gelişim Bozuklukları
Agorafobi
Özgül Fobi
Majör Depresif Bozukluk
Uyum Bozuklukları
Hipokondriazis
Stres
Ağlama ve Öfke Nöbetleri
Ruhsal Özgürleşme
Erken Boşalma
Bireysel terapi
Gelişim odaklı psikoterapi
Emdr terapisi
Ereksiyon problemleri
Depresyon
Aile İçi İletişim Sorunları
Sosyal Fobi
Yaygın Anksiyete Bozukluğu
Sınav Kaygısı
Panik Atak
Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu)
Obsesif-Kompulsif Bozukluk
Stres
Çocuk Ve Ergen Psikolojisi
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (136)

Genel skor

  G
  Doğrulanmış
  Psk. Yasemin Bağrıaçık Psikoloji Randevusu

  Merhabalar, kronikleşen cilt hastalığım, egzama için yıllarca uğraştım. Her gittiğim doktor stres yapma diyor ve elime bir yasaklı yiyecekler gibi liste tututşturup gönderiyordu. Bir çok ilaç da cabası tabiki. Sonra bir doktor psikologa gitmemi tavsiye etti, artık o kadar bıkmıştım ki son bir çare olarak araştırıp Yasemin hanımı buldum. 5 yıldır hayatımı mahveden egzamam 6 aylık bir terapi sürecinden sonra geçti. Terapide bu hastalığı başlamasının anne olduktan sonra olduğunu fark etmemle birlikte gerçeklerle yüzleşmeye başladım. Annem çocukken beni çok döverdi ve ben de anne olmuştum… bu bende anneme olan öfkemi ve annem gibi bir anne olmaktan yaşadığım kaygıyı ifade ediyordu. Çocuğumu resmen kendimden korumak için egzama olmuştum. Terapi sürecinde bu gerçeklerle yüzleşmek ve anneme olan öfkemi, kızgınlığımı yenmekle uğraşmamla geçti. Benim durumumda olan kişilere ışık tutması ve Yasemin hanıma bir minnet olarak bu yorumu yazmak istedim….

  I
  Doğrulanmış
  Psk. Yasemin Bağrıaçık Psikoloji Randevusu

  Yasemin hocamıza internet üzerinden ulaştım. Beni sürekli üzen geçmişte yaşadığım travma sebebiyle gittim. Emdr uygulaması yaptık ve neden bu kadar kafama takmışım diye kendime kızdığım bir duruma geldim. Hazırlık sürecimiz biraz sürdü emdr ye başladıktan sonra 5-6 seans için de sorundan kurtuldum. Saygılı ve işini özveriyle yapmaya çalışan bir psikolog. İhtiyacı olan herkese Yasemin hanımı tavsiye ediyorum

  F
  Doğrulanmış
  Psk. Yasemin Bağrıaçık Psikoloji Randevusu

  Merhaba öncelikle Yasemin Hanımla tanismamin benim için çok büyük bir şans olduğunu söylemeliyim. Isini severek ve özveriyle yapan, profesyonel bir terapist olduğunu düşünüyorum. Yasemin hanımdan 1 senedir terapi alıyorum. Bu süre zarfında hayatımda büyük değişiklikler oldu. Kisaca bahsetmem gerekirse Öfke kontrol problemi sebepleriyle terapi almaya başladım. Kendimi tanımadığımı fark ettim başkalarının düşüncelerine göre hayatimi yaşıyordum. Bunu fark etmek can acıtıyordu. Baskalarinin değer yargıları, başkalarının tercihleri,başkalarının düşünceleri, hayatım hep başkalarıymış. terapi surecimde yavaş yavaş farkındalik kazandım ve artık öfke patlamaları yaşamıyorum.Kendime zarar vermiyor olmak değerli olduğum düşüncesini de beraberinde getirdi. Kendimi tanımak keşfetmek..Tum bunlar zor süreçler o yüzden uzman yardımı işi kolaylaştırıyor ve onarima yardimci oluyor .Boşuna çırpınarak zaman kaybetmek yerine Yasemin hanımla görüşmenizi tavsiye ederim...

  H
  Doğrulanmış
  Dyt. İrem Çolak Kilo Verme Diyetleri

  İrem hanımla diyet ve cihaz seansları ile hızlı ve güzel bir şekilde süreci ilerlettik. Kendisi çok ilgili, motivasyonumu kaybetsem bile bana her zaman destek oldu. Yasaklar koyan bir diyetisyen değil, bu da sürecimizi olumlu etkiledi. 1 ayda 5 kg kaybettim ve çok güzel incelmeler sağladık. İrem hanımla çalıştığım için çok mutluyum herkese tavsiye ediyorum.

  H
  Doğrulanmış
  Gülcan Bildik Oyun Terapisi

  Gülcan Hocam ile çocuğumun öfke problemleri ve davranış bozuklukları ile ilgili çalışıp sürecimizi tamamladık. Okul ve arkadaş çevresinde önemli sorunlar yaşıyorduk ve artık çözemediğimiz bir noktadaydık. Süreçten çok memnun kaldık şikayetlerimizin önemli bir kısmını aşabildik sınırlarımızı beraber belirledik. Aile görüşmelerinde bize verdiği çözümler zorlandığımız kısımlarda bizi yardımcı olduğu noktalardan çok memnun kaldık. Zorlandığınız konularda tek başınıza çabalamak yerine uzmandan yardım almak daha çabuk çözebilmenize yardımcı oluyor gönülden tavsiye ederim.

  S
  Doğrulanmış
  Psk. Sümeyra İhtiyar Oyun Terapisi

  Sumeyra hanıma cocugumdaki öfke problemi için başvurduk. Cocumdaki öfke durumu kontrol edilemez Bi hal almıştı bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine sumeyra hanımla yollarımız kesisti ilk aile görüşmemizde bile alanında ne kadar donanımlı olduğunu hissettik mesleğini severek yapan bir uzman. Cocugumdaki ofke nöbetleri bir kaç seansta minimum düzeye indi anne baba olarak bizimde bu surecte çocuğumuza daha doğru bir yaklaşımla yaklasmamizi sağladı danışmanlıktan çok memnun kaldık doğru uzmanla calisildigi zaman her problemin üstesinden gelinebilecegini öğrendik iyi ki yollarımız kesişmiş sumeyra hanım çocuğumuz sayenizde çok iyi herkese tavsiye ediyorum

  F
  Doğrulanmış
  Psk. Sümeyra İhtiyar Psikoloji Randevusu

  Sumeyra hanıma kızımın ders başarısını arttırmak ve odaklanma problemini çözmek için başvurduk ilk tanışmamızdaki sıcak kanlı tavrı bile doğru danışmanı bulduğumuzu hissettirdi çok kısa sürede cocugumuzdaki değişimleri fark ettik sumeyra hanım alanında gerçekten mükemmel bir psikolog çözüm odaklı ve çocuklarla nasıl iletişime geçilmesi gerektiğini çok iyi biliyor .Cocugumdaki değişimler cok fark etti iyi ki sumeyra hanım diyoruz iyi ki yollarımız kesismis .Mesleğini hakkıyla yapan nadir insanlardan.Herkese tavsiye ediyorum bu sürece ihtiyacı olan kişiler hiç endişe duymadan sumeyra hanımdan danışmanlık alabilirler alanında profesyonel.Basarilariniz daim olsun iyi ki çocuğumun hayatına dokundunuz

  A
  Doğrulanmış
  Psk. Yasemin Bağrıaçık Randevu

  Yasemin Hanım ile önce cinsel terapiye başladık. Sonra sorunun aslında kendi içime bastırdığım duygular, toplumsal tabular, çocukluktan gelen travmalar olduğunu anladım ve uzun bir zamanın birikimini ortaya çıkarmış olduk bu süreçte. Bireysel terapiyle devam etmeyi tercih ettim ve yaklaşık 1 yıllık süreçte öfke patlamalarım, yeme bozuklukluğu, kaygı bozukluğu, ilişkimdeki sorunlar ve depresif halimin bu süreçte giderek azaldığını gözlemledim. Sorunlarım hiç çözülmeyeceğini ve bu durumdan asla kurtulamayacağımı düşünüyordum. Yasemin Hanım birebir nokta atışları yaparak süreci; anlayışlı tutumu, şefkatli yaklaşımı ve profesyonelliği sayesinde atlattım. Artık daha sakin, huzurlu ve hayatın yaşamaya değer olduğunu düşünüyorum. Terapi sürecinde Kahramanmaraş depreminden de etkilenmiştim o süreçte Konya'da olmadığım için online terapi ile devam ettik. Travmatik bir dönemi daha beraber atlattık. O dönemdeki rahatsızlıklarımı ise 2 haftalık bir süreçte çözdük.

  M
  Doğrulanmış
  Psk. Yasemin Bağrıaçık Psikoloji Randevusu

  Panik bozukluk şikayetiyle başvurdum. Süreçten çok memnun kaldım. Gerçekten kendimi çok iyi hissettiğim bir süreç oldu. Yasemin hanım konuya çok hakimdi ve EMDR yöntemiyle bana çok yardımcı oldu. Kesinlikle çevreme tavsiye edeceğim.

  E
  Doğrulanmış
  Psk. Halime Aydilek Psikoterapi

  Yoğun kaygı ve depresyon yaşadığım bir dönemde halime hocamla tanıştık. Samimi yaklaşımı insanı çok rahatlatıyor güvenle tercih edebilirsiniz. Iyi ki halime hoca.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Melikşah, Ney psikoloji, Sahne Sk. no: 4, Meram 42020 Google Haritalar'da göster
Diğer (İade)

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar