Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Adres

North Clinics
Ortaçeşme Mahallesi Çayır Caddesi No: 178, Beykoz 34825
North Clinics logo
Sigortalar
Diğer (İade)

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (13)

Genel skor

  B
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Berna Aydemir Diğer

  Doktor hanım yalnızca iyi bir cerrah değil, aynı zamanda gördüğüm en pozitif, en yüksek enerjiye sahip, iyi ve duyarlı bir kadın.Yani tamda bir gebenin en çok ihtiyaç duyduğu şey. Uterusumda anamoli olması, hamileyken radyasyona maruz kalmış olmam,düşük tehtidi, erken doğum tehtidi vs. derken, endişe dolu gebelik sürecimde bana hem tıbbi hemde psikolojik desteğiyle bebeğimi sağlıkla kucağına almamı sağladı. Kendisinin bir ömür hakkını ödeyemeyiz.

  F
  Doğrulanmış
  Uzm. Kl. Psk. Onur Kök Diğer

  Çok ilgili ve başarılı,oğlumun psikolojik sorunları sebebiyle başvurdum ve çok memnun kaldım tavsiye ederim

  B
  Doğrulanmış
  Uzm. Kl. Psk. Onur Kök Psikoloji Randevusu

  Bugüne kadar birçok psikoloğa gittim ama aralarında en iyisi ve en uzun süre devam ettiğim onur beydi gerçekten birkaç seansta bile olaylara bakış açımı değiştirebilmeme ve kendimde bir sürü iyi yönde değişime gitmemi sağladı. Herkese tavsiye ederim

  B
  Doğrulanmış
  Uzm. Kl. Psk. Onur Kök Çift Terapisi

  Kendisine çift terapisi için gittim.Keşke daha önce gitseymişim.kendisi sayesinde olaylara bakış açım değişti.
  İlginiz,tavrınız için teşekkür ederim..

  N
  Doğrulanmış
  Uzm. Kl. Psk. Onur Kök Psikoloji Randevusu

  Oğlumun okul kaygısı ile ilgili Onur hocama gittik daha ilk seansta bile çok iyi bir sonuç aldık oğlum Onur beyi çok sevdi artık hep kendisine gideceğiz.

  S
  Doğrulanmış
  Uzm. Kl. Psk. Onur Kök Psikoloji Randevusu

  Onur Bey'in ödevleri sayesinde çok kıss bir sürede, daha önce takıntı haline getirdiğim bazı problemleri görmemeye, odaklanacağım şeyleri kendim kontrol etmeye başladım. Onur Bey'e tekrardan teşekkürlerimi iletiyorum.

  M
  Doğrulanmış
  Uzm. Kl. Psk. Onur Kök Psikoloji Randevusu

  Onur beye kızımı oyun terapisi için getirdik çok memnun kaldık hiçbir sorunumuz çok şükür kalmadı, bize de çocuğumuza nasıl yaklaşmamız gerektiği konusunda çok destek verdi. Herkese tavsiye ederim, büyük oğlumuda sınav kaygısı için getirmeyi düşünüyoruz.

  H
  Doğrulanmış
  Uzm. Kl. Psk. Onur Kök Psikoloji Randevusu

  Onur bey çok bilgili ve çok sıcakkanlı bir psikolog kendisiyle sorunlarınızı rahatça konuşabiliyorsunuz. verdiği ev ödevlerini yaptım ve sorunlarımdan çok kısa sürede kurtuldum.

  M
  Doğrulanmış
  Uzm. Dyt. Hülya Yiğit Kilo Verme Diyetleri

  hülya hanım işinde uzman kilo veremiyordum vazgeçmiştim ki güler yüzlü işinde uzman diyetisyenimizle tanıştık 3 kardeş kilolarımizdan kurtulduk kesinlikle tavsiye ediyorum

  F
  Doğrulanmış
  Uzm. Dyt. Hülya Yiğit Kilo Problemi

  Merhaba, Hülya hanim sayesinde 20 kg verdim. Ustelik ilac kullanimim vardi. Daha oncesi kilo veremiyordum. Hulya hanimin rehberligin de Saglik li bir sekilde kilo verdim. Guleryuzu ve uzmanligi ile sahene bir insan herkese tavsiye ediyorum.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular