Olea Psikolojik Danışmanlık ve Sağlıklı Yaşam Merkezi

(50 görüş)
Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Mesaj gönder
Numarayı göster

Olea Psikolojik Danışma Merkezi’nde 2018’den beri sizlere hizmet veriyoruz. Merkezimizde, bilimsel ilkeler çerçevesinde, profesyonel meslek etiğine bağlı olarak; bireylere, ailelere, gruplara sorunla... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Olea Psikolojik Danışmanlık ve Sağlıklı Yaşam Merkezi

Pancarlı Mahallesi Necmi Bayram Caddesi No: 47

27060 , Şehitkamil ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Olea Psikolojik Danışma Merkezi’nde 2018’den beri sizlere hizmet veriyoruz. Merkezimizde, bilimsel ilkeler çerçevesinde, profesyonel meslek etiğine bağlı olarak; bireylere, ailelere, gruplara sorunlarının çözümünde psikolojik danışmanlık hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Merkezimizin kuruluşundan bu zamana:

Aklını ve yüreğinin sesini birlikte dinleyen,
Her insanın biricik ve tek olduğuna inanan,
Ekip halinde çalışmanın ve gelişimine önemine inanan
Eleştirmeyen, yargılamayan, insana insan olduğu için değer veren,
mesleğine saygılı kişiler ile yoluna devam etmektedir.
Siz de, giderek kalabalıklaşan şehrin zorlu koşuşturması içinde, kendinizi ve çevrenizi daha iyi tanımak, içsel kaynaklarınızı keşfetmek, yalnızlık hissettiğinizde ve sürdürdüğünüz rolün ağırlığı altında çoğu zaman çaresiz kaldığınızda sorunlarınızla baş edebilmek istiyorsanız,

Tüm bu ihtiyaçlarınızı gidermede ve kendinizi geliştirip güçlendirmede yanınızda olmaya hazırız.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Esma Aslan Çözüm Odaklı Terapi

  Esma hocamla 4 ay önce tanıştık. Evden çıkmıyor kimseyle de görüşmek istemiyordum. İştahımda ciddi azalma olmuştu hiç bir şey yemek istemiyordum. En son annemin ve en yakın arkadaşımın ısrarıyla Esma hocayla iletişime geçtik ve 4 aydır birlikteyiz. Kimseyle paylaşmadığım problemlerim vardı aslında güvenilir birine ihtiyacım varmış. Anlatmak başlarda zor olsada şimdi keyifli bile :) Sürecimizin iyi gittiğini düşünüyorum. Desteğiniz için teşekkür ederim.

  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Esma Aslan Psikoloji Randevusu

  Esma Hanıma sınav stresimden dolayı kaygı bozukluğu sebebiyle başvurdum, ilaç kullanmak istemediğim için terapinin daha verimli olacağımı düşündüm. Sınavlara girmeden önce inanılmaz kalbim atıyordu kıpkırmızı oluyodum. Bu sene mezun senem şuan biraz daha iyiyim. Sürecimiz devam ediyor 11 seans oldu umarım daha iyiye gider her şey.

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Esma Aslan Fobilerden Kurtulmak

  Esma hocamla tanışalı 1 ay oldu , insan içine çıkamıyordum. Öz güvenle ilgili sorunlarım vardı. Çevremde arkadaşım diyecegim, konuşabileceğim insan sayısı çok azalmıştı. Sayesinde simdiden hayatımda çok şey değişti, kendime güvenim yavaş yavaş gelmeye başladı. her şey için teşekkür ederim hocamm

  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Esma Aslan Psikoloji Randevusu

  Açıkcası birine bir şey anlatmakta çok zorlanan biriyim. Psikolog arayışındayken anlatacaklarımın gizli kalıp kalmaması konusunda endişeliydim. Hayatımda bir çok problem var ve artık üstesinden gelmekte zorlanıyorum. Esma Hanıma tavsiye üzerine gittim. İşinde ki duruşu, tavrı çok güven verici ve rahatlatıcı. Esma Hanıma ilgi ve nezaketinden dolayı çok teşekkür ederim. Seanslar şuan gayet iyi gidiyor.

  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Esma Aslan Psikoloji Randevusu

  Beni hayata bağladığın için sana sonsuz teşekkür ederim Esma hanım iyi ki varsınız iyi ki sizi tanımışım.

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Esma Aslan Psikoloji Randevusu

  6 yaşında ki oğlumda uykusuzluk peoblemi vardı. Aynı zamanda öfke problemleri vardı. Kardeşi doğduktan sonra problemler yaşamaya başladık. Esma hanım oyun terapisi seansları yaptı. Şu an 10. seansımızdayız. Oğljm Esma hanımı çok seviyor:) Sevecen ve sahiplenici yaklaşımı var. Süreç verimli geçiyor kendisine teşekkür ederim.

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Esma Aslan Online Danışmanlık

  Öncelikle her şey için Esma hocama çok teşekkür ediyorum. 17 yaşımda, hayatımın en kötü döneminde tanıdım onu, iyi ki de tanımışım. Bana konversiyon tanısı konuldu. Atak yaşıyordum, sonra çevremizdeki insanlar beni Esma hocaya yönlendirdiler. Her seans sonrasında kendimi çok daha iyi hissediyodum. Ataklarım azaldı, hatta bitti bile diyebilirim. Okul hayatım ve sosyal hayatım çok kötü bi hal almıştı. Ataklarım yüzünden ne okula gitmek istiyodum ne de biriyle konuşmak. Çünkü okul artık ataklarımdan şikayetçi olmaya başladı. Esma hocam bana çok yardımcı oldu, her şey için minnettarım...

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Esma Aslan Psikoloji Randevusu

  Zihnimde dönüp dolaşan düşüncelerle baş edemediğim bir süreçteydim. Gece uykularım çok duzensizdi. Sürekli detay detay düşünüyordum herşeyi, olayları, insanların yaptıklarını. Tahammül seviyem çok düşmüştü. Bu süreçte Esma Hanım a ulaştım. Ciddi anlamda gelecek kaygım ve ve kendimi ifade edememe problemim oldugunu fark ettim. Bundan dolayı insanlara olan tahammül seviyem çok dusuktu. Şuan çok daha rahatlamış hissediyorum kendimi. Uyku problemim büyük ölçüde düzeldi. Kafam çok rahat :) Terapi uzun bir yolculuk ama gercekten keyifli.

  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Esma Aslan Psikoloji Randevusu

  Çok bıkmış olduğum ve geceleri bile hiç uyuyamadığım bir dönemde Esma Hanım ile seanslara başladık. Kendisini sosyal medyada takip ediyordum araştırdıktan sonra güvenerek başladım seanslara. Ailemle çok gerilim yaşıyordum aynı zamanda bu sorunlarım eşimede ciddi anlamda yansıyordu. Çok ciddi bir bıkkınlık yaşadığım bir süreçti. 4 aydır düzenli olarak devam ediyorum seanslara şu an için keyifli gidiyor süreç. Esma Hanım sorunuma çok hayatın içinden bir bakış açısı ile yaklaştı bence. Samimiyeti güven verdi. Ve şunu anladım ki bir problem varsa hayatınızda bu sadece bugün ile ilişkili değil. Dün-bugün- yarın ile ilgili düşüncelerimiz bugün ki problemlerin kaynağını oluşturuyor. Benim gibi sürekli erteliyorsanız terapiye başlamayı bence bir an önce bundan kurtulun. İyiki başlamışım bu sürece. Kendisine teşekkür ederim.

  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Esma Aslan Randevu

  Ekonomik sıkıntılar, yaşam sıkıntıları ve gelecek kaygısını yoğun yaşamamdan dolayı panik ataklar geçirmeye başlamıştım. Evde,iş yerinde,sokakta her yerde korkulu rüyam haline gelmişti. Esma Hanıma başvurduğumda bitmiş haldeydim. Her zaman ve her yerde atak geçireceğim zannediyordum. Esma Hanım sağolsun süreç boyunca bana destek olarak tedavime olumlu katkıda bulundu. Onun sayesinde başta ataklarımdan sonrada kaygılarımdan kurtuldum. Sabırlı olmasıyla ve açıklamalarıyla beni aydınlattı. Allah razı olsun. Herkese gönülden tavsiye edebileceğim birisi.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar