Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel A Hastanesi

Kocasinan Merkez Mah. Mahmutbey Cad. No:373-375 Bahçelievler/

34188 , İstanbul ,

İletişim Bilgileri
Kabul edilen sigortalar

Hakkımızda

Özel A Hastanesi olarak sürekli gelişime açık sağlık kurumumuz Bahçelievler 'de hizmet vermektedir.

Cihazlarımız

 • CHECK-UP
 • Laboratuvar İncelemeleri
 • Radyolojik İncelemeleri

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Hasan Hüseyin Özdemir Nöroloji Randevusu

  Hayatıma engel olmuş olan Ensefalopatiya tanısı ve migren ağrılarımı akla gelebilecek her türlü ihtimali de göz onunda bulundurarak teşhis ve tedavisi ile beni yeniden hayata döndüren muhteşem insan. Kapıdan içeri girdiğiniz ilk andan itibaren güler yüzü, ses tonu,size olan ilgisi,tüm sorularınıza olan cevaplarıyla içinizi rahatlatacak,ruhunuzda huzur bulduracak hem nöroloji uzmanı hem psikoloğunuz gibi, sanki bir melek gibi etki bırakan doktor.Onunla tanıştıktan sonra hayatınız değişiyor ve yeniden doğmuş gibi hissediyorsunu


  A
  Doktor: Doç. Dr. Hasan Hüseyin Özdemir

  Hastaya yaklaşımı,tedavi süreci,tedavi metodu dörtdörtlüktü.Kayınpederimin ellerinde titreme vardı.Tek seferde ilaçla tedavi etti .Yaklaşımı,teşhis ve tedavisi mükemmeldi.Tüm hizmetlerinden memnun kaldım.


  C
  Doktor: Doç. Dr. Hasan Hüseyin Özdemir

  Vertigo ile ilgili bir sıkıntı yaşadım.İlaç tedavisi tavsiye etti ve belli egzersizler verdi baş dönmesi için.Bazı tavsiyelerde bulundu, bunları uyguladım ve şikayetlerimden kurtuldum.Kendisine çok teşekkürlerimi sunuyorum.Şikayetim olmadığı için kontrole gitmedim ama hocamın kontrolü altındayım.


  G
  Doktor: Doç. Dr. Hasan Hüseyin Özdemir

  6 ay boyunca sürekli hastasıydım.Benimle sürekli gece gündüz ilgilendi, abi kardeş gibi olduk.Hastasına sahip çıkan,hastasının tüm haklarını koruyan bir doktor.Ben psikiyatrif depresif geçirdim,gece gündüz benimle ilgilendi.Onun sayesinde bu hastalığımı atlattım.Gerek ilaç desteği gerekse konuşmalarıyla rahatlatmasından,gerekse muayenesinden her türlü desteğini aldım.Kendileri ara ara ziyaret ediyorum.


  I
  Doktor: Doç. Dr. Hasan Hüseyin Özdemir

  Hasan Hocam beni tekrardan hayata bağlayan çok iyi bir doktor. Sadece bir doktor olarak değil bir arkadaş bir dost olarak da çok başarılı.Ben ona gittikten sonra bir çok hastalığımın farkına vardım ve yeniden yaşadığımı hissettim. Rabbim yolunu açık etsin.İnşallah daha başarılı olur,inşallah daha iyi yerlerde görürüz.Baş ağrısı sorunumla gittim.Meğerse farklı bir sorunum varmış. Hem benim hem de eşimin doktoru.Eşim epilepsi hastası, onu da baya rahatlattı.Tavsiye edebileceğim dört dörtlük bir doktor..Beş ay önce tedavime başladım ama şu anda çok rahatım. 45 yaşımdayım ama son 10 yılı yaşamamış sayıyorum.Böyle doktorlara ihtiyacı olan bir toplumuz.


  S
  Doktor: Doç. Dr. Hasan Hüseyin Özdemir

  Kendisine babamı götürdüm,ilgi ve alakasından çok memnun kaldım.Tedavisinden de çok fayda gördük.Biz baş ağrısı için gittik.Birçok doktora gittiğimizde migren demişlerdi.Hasan Bey pek migrene benzemediğini, daha çok küme tipi bir baş ağrısı olduğunu söyleyip buna göre bir tedavi düzenledi.Tedaviden ilk hafta sonucunda fayda gördük.Düzenli olarak kontrollerimize de gidiyoruz.


  A
  Doktor: Doç. Dr. Hasan Hüseyin Özdemir

  Ben çok çok memnunum.Harika bir insan,dörtdörtlük bir insan.İnsan olarak da doktor olarak da çok beğeniyorum.Ben baş dönmesi ve baş ağrısı şikayetimle gittim.İlaç tedavisi oluyorum.Doktorumla iletişim halindeyim.Hastasını takip ediyor.Şimdi sayesinde çok çok daha iyiyim. Düzenli olarak kontrollerim devam etmekte.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Hasan Hüseyin Özdemir Başağrısı , başdönmesi

  Babamda basagrisi ve baş dönmesi vardı. Pendik hospitale gittik. Nöroloji uzmanı doc. Dr hasan hüseyin özdemir beye muayene olduk. Dr bey çok alakalı ve ilgiliydi. Özenle muayene etti. Mr ve kan tetkikleri istedi. Tedavi planladı.doç dr hasan hüseyin özdemir beyden çok memnun kaldık. Başağrısı ve başdönmesi derdi çekenlere tavsiye ederim.


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Hasan Hüseyin Özdemir Beyinde kireçlenme

  Ben 36 yaşındayım ve beyindeki kireçlenme yüzünden bütün hareket lerim kısıtlanmış durumda10.04 2019 doktorumuza gittim ve koyduğu teşhis yaptığı tahliller sayesinde hiç bir dr şua kadar benimle böyle açıklayıcı konuşmamıştı mükemmmel bir insan ve doktor tahlil sonuç larımı pazartesi alı cam hasan hüseyin özdemir hoca sayesinde kim korkar hain kireçlemeden herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir doktor


  Ö
  Doktor: Uzm. Dr. Riyad Macit

  ben sevgili doktoruma kırklarelinde iken sinizüt şikayeti ile 1985 yılında gittim allah razı olsun ilaç tedavisi ile beni iyileştirdi ellerinden öpüyorum saygılar sunuyorum.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar