Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (3)

Genel skor

  Y
  Doğrulanmış
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Muzaffer Aslan Diğer

  20 lik dişim içeri gömülüydü ve çok ağrı yapıyordu doktor gitmekten çok korkuyordum eşimin ısrarı üzerine gittik operasyon çok güzel geçti korkulacak birşey yokmuş çok memnun kaldım Muzaffer bey e ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum

  Ö
  Doğrulanmış
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Muzaffer Aslan 20'lik Diş Çekimi Sağlı Sollu Gömülü

  Eşim yirmilik dişini çektirmeye korkuyordu, üstelik 2 tane birden ve gömülü. Yaklaşık 1 aydır gece gündüz Ağrı kesicilerle ayakta duruyordu, korkudan diş çektirmiyordu. Korkusunu sizinle konuştuktan sonra yendi. Mütevaziliğinizle, özgüveninizde, hastaları sakinleştiren konuşma tarzınızla mükemmel bir kişiliksiniz.. Allah razı olsun sizden..

  R
  Doğrulanmış
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Muzaffer Aslan İleri İmplanti

  İstanbul ve Adana dahil birçok ilde dişlerimi yaptırmak için diş kliniğine gittiğimde hepsi ekip işi deyip üniversite hastanelerine yönlendirmişti. Umudumu kaybetmiştim Akademi Diş Adana Muzaffer Aslan Hocam ile tanışan kadar. Ben Hocamın yanına gittiğimde bir yol var zigoma implantı dedi ve dediğini yaptı. Üç ay geçti dördüncü aydayız çok memnunum. İmplanti sırasında uzun süreli hiç dişsiz kalmadım hatta mesleğim olan Öğretmenliğimi yani dersimi bile anlattım. Allah razı olsun işini severek yapan Muzaffer Hocam ve ekibinden. Çok minnettarım. Mutluluğuma paha biçilmez. Muzaffer Hocama çok duacıyım.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Kurtuluş Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:48, Seyhan Google Haritalar'da göster
İlgili aramalar