Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Akademi Hastanesi

Ovacık Mahallesi D-100 Karayolu No: 22-24

41140 , Başiskele ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Farzin Jam Diğer

  24.03.2022 anjiyo öncesi muayene ettiğinde bütün açıklamalarını gayet net yaptı , İşine hakim , fazlasıyla mütevazi iyi bir doktor. Yorum yapmam asla ama farzin bey için yorum yapmadan geçmek içime sinmedi.Allah böyle doktorları başımızdan eksik etmesin.Yolu açık olsun kendisine saygı ve sevgiler.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Volkan Yaman Kişiye Özel Diyetler

  Görevindeki eşsiz performansı, profesyonelliği, danışanlarına olan ılımlı, olumlu, sonuç odaklı, pozitif, açıklayıcı ve mütevazi yaklaşımımdan dolayı tebrik etmek istiyorum.
  sakin yaklaşımı ile Covid pozitif olduktan sonra almış olduğum kilolarım ile bir buçuk yıldır kendi kendime verdiğim mücadelenin, 4 hafta gibi kısa bir sürenin sonunda eksi 4 kilo 600 gr olarak sonuçlanması, yaşam kalitemin artmasına neden olduğunu belirtmek isterim.
  İşine aşık, idealist, azimli, kararlı, sevecen ve son derece nezaket dolu Volkan beye teşekkürü bir borç bilirim.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Volkan Yaman Diyetisyen Randevusu

  pozitif enerji, iletişim süper kısacası doğru adres doğru yer, sağlıklı kilo vermenin tek adresi diyebilirim. Verdiği seçenekli listesi ile ilk haftadan kilo vermeye başladim


  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Volkan Yaman Diyetisyen Randevusu

  Volkan Hocam, öncelikle annemin diyetisyeniydi. Annem "oğlum" diye bahsettiği ve çok memnun olduğundan cesaret alarak, yıllardır yüzleşmekten çekindiğim kilo sorunumla yüzleşerek danışanı olmaya karar verdim. İlk hissiyatımla, birlikte güzel yol kat edeceğimize en başta inandım. İnşallah da öyle olur :)Su anda birlikte bir diyet programi içindeyiz.Kendisi de her daim ulaşılabilir, bana uygun vitaminle de desteklemekte, detaylı olarakta takipte.
  Kendisi kilo verebilme psikolojisinden de iyi anlayan, sabırlı, saygılı, güler yüzlü, hoşgörülü, her türlü desteğe, yardıma açık, sizi anlayabilen bir doktor.
  Diyet konusunda bir diyetisyen olarak da iyi ve yeniliklere açık, kendini yenilemek ve geliştirmek adına da oldukça başarılı buluyorum.
  İyi ki yollarımız kesişmiş ve inşallah o bana yeni bir hayata merhaba diyecek danışanı olarak ben ise ona keyifle hatırlanacak bir mesleki başarı olarak iyi geliriz.
  Yolu hep açık, başarıları daim olsun.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Volkan Yaman Diyetisyen Randevusu

  Kilo kontrolü amaçlı gittiğim diyetisyenimin bana verdiği özel liste sayesinde hem çok sağlıklı hem de aç kalmadan lezzetli tarifleriyle çok hızlı kilo verdim. Ayrıca Güler yüzlü olması ve empatikliği sayesinde kendisine bir kez daha teşekkür etmek istiyorum


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Farzin Jam Stent(Koroner Anjiyoplasti)

  Farzin bey'e sonsuz teşekkür ediyorum. Dedemin durumu ağır olduğu için hiçbir doktor anjiyo yapmaya yanaşmazken Farzin bey sayesinde operasyonu başarıyla tamamlandı. İlgisi ve bizleri sürekli bilgilendirmesiyle bizi kendisine hayran bıraktı. Farzin beye çok teşekkür ederiz


  Ç
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Füsun Çelikkol Diğer

  Doğumdan sonra ilk kontrolümüzü Füsun Hanım’a yaptırdık. 5 günlük bebek ile hastanede zaman geçirirken dakikalar ile yarıştığımız için sıra beklememiş olmamız bir avantajdı. Fakat ilgisiz tavrı hoşumuza gitmedi ve bir sonraki kontrole başka bir doktor tercih ettik. İnsanız, bir günümüz diğerine uymayabilir ancak söz konusu bebeğimiz olunca daha ilgi ve alaka bekliyor insan.


  Ç
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Arzu Karaman Yeşildağ Sezeryan Doğum

  Gebelik takibimi Arzu Hanım yaptı. Süreç içerisinde pozitif oluşu, doğum ile ilgili kararlarıma saygı duyuşu daha rahat olmamı sağladı. Normal doğumu ısrarla istememe rağmen bebeğin 41. haftada hala kanala girmemesinden dolayı sezaryen doğuma yönelmek zorunda kaldık. Yapmış olduğu ameliyatın duyduğum kötü sezaryen hikayeleri ile uzaktan yakından alakası yoktu. Ameliyatın 15. Dakikasında kızım yanımdaydı, 30. Dakikasında da ameliyathaneden çıkıyordum. Hem gebelik sürecim hem ameliyatım Arzu Hanım sayesinde sorunsuz geçti.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Arzu Karaman Yeşildağ Doğum Kontrol

  Arzu Hanım benim canım doktorum:) hamileliğimin çok öncesinde bazı problemler üzerine kendisine gittim ki gittiğim 3. doktordu diğer ikisinden hiç memnun kalmamıştım. Muayene sonrası bana net bir tedavi uyguladı ve çok şükür vesilesiyle çok olumlu sonuçlar aldım. Hamile kaldığımı öğrenince de koşa koşa ona gittim:) iyi bir hekim olmasının dışında çok tatlı bir insan kızı da kendinden tatlı:) Normal doğum takıntımı sayesinde aştım. Bebeğim 4buçuk kilo 38+3 de dünyaya geldi ve ben normal yapmak konusundan ısrarcı olduğumda bana 'Gerçek normal doğum bebeğini sağlıkla kucağına almandır sezeryan yada vajinal olmasının bir önemi yok' dediğinde tereddütsüz ikna oldum çünkü iri bebek doğumlarında yaşanan problemlerin geri dönüşü olmayabiliyor. Tavsiyem doktorunuzu dinleyin ve normal doğum diye ısrar etmeyin. Arzu hanım işinde çok iyi bir hekim ama onun haricinde de kendisini çok seviyorum iyi ki var:)
  Elif Erol Bilgi


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Arzu Karaman Yeşildağ Doğum

  Gebeliğimin ilk haftalarından itibaren Arzu hanımla birlikteydik. İlk randevuda samimi oluşu ve güler yüzüyle güven vericiydi. Hamileliğim boyunca da bu devam etti. Her kontrole keyifle gittim, çok mutlu ve içim rahat ayrıldım yanından. Gerektiğinde uyguladığı tedavi yöntemleriyle hep iyi sonuçlar aldık. Kendisine her an ulaşabiliyor olmamız da oldukça rahatlatıcıydı. Psikolojik olarak beni doğuma çok güzel hazırladı. Aksi bir durum yaşamayıp sezeryan doğuma gerek kalmadan normal doğum yapmam da benim şansım oldu. Arzu hanımın verdiği pozitif enerjiyle lohusalık sendromu bile yaşamadım :) İyi insan tabiri çok basit söylense de, Arzu hanım ciddi anlamda çok iyi bir insan, iyi bir hekim. Eşim de ben de çok memnun ayrıldık yanından. Bu ilk doğumumdu nasip olursa ikinci evladımda da onunla birlikte olmak istiyorum. Bu arada yardımcısı Ceyda hanım da çok güvenilir ve iyi bir sağlıkçı.

  Elif Şen


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar