Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Adres

Özel Akademi Hastanesi
Ovacık Mahallesi D-100 Karayolu No: 22-24, Başiskele 41140
Özel Akademi Hastanesi logo
Sigortalar
Allianz Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, ... Ergo Sigorta, Inter Partner Assistance, Fiba Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Anadolu Sigorta, SGK, Diğer (İade), AIG Sigorta, Generali Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Zurich Sigorta, Mapfre Sigorta, Aviva Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, Ace European Sigorta, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, Türk Telekom Sağlık Ve Sosyal Yardım Vakfı, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Avivasa Emeklilik Ve Hayat, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), Türk Nippon Sigorta Tüm sigortaları göster

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (74)

Genel skor

  Y
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Ersan Özbudak Kalp Bypass Ameliyatı

  Babam Kırıkkale'den Sakarya'ya ziyaretime gelmişti. Kalp krizi geçirdi. Sakarya Eğt.Arş.Hst.den Kocaeli Akademi Hastanesine sevk edildi. Kalp Damar Cerrahisi Prof.Dr.Ersan ÖZBUDAK ve ekibi Bypass kararı aldı. Ameliyata alındığında tüm olumsuz komplikasyonların hepsiyle karşılaşılmasına rağmen Babam "Endoskopik Safen Eşliğinde 3 Damar Koroner Bypass" ameliyatını başarıyla oldu.
  Hastalık;
  Sabır ve tahammül gerektirir.
  Sevdiğini sınar yaradan.
  Ümitsizlik lerden sonra nice ümitler,
  Karanlıklardan sonra nice güneşler vardır.
  Ersan hoca ve ekibi;
  Bu süreçte:
  Hüzün ve üzüntümüzü unutturdu.
  Feri sönen gözlerimizin güneşi oldu.
  Umudun en sevdiği gün güzel yarınlar için,
  Hayatın yaşamaya değer olduğunu hissettirdi.
  Güzel yarınlarımız dünde kalmadı.
  Babam dimdik ayakta ve hayatta.
  Kıymetli Hocam;
  Yüce Rabbim size ve tüm ekibimize güç kuvvet versin.
  Sayenizde zor kısmı atlattık.
  Yüce Mevlam Sizleri daim etsin.
  Ameliyat ve tedavi sürecinde emeği geçen Ersan hoca ve tüm ekibine duacıyız.

  B
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Ersan Özbudak Koroner By-Pass Ameliyatı

  Eğer şuan bu sayfadaysanız emin olunki aradığınız hekimi bulmuşsunuz demektir.​ Mesleğini büyük bir aşkla yapan insani değerleri herşeyden üstün tutan saygı değer Prof. Ersan Özbudak doktorumuzdan hastalığımızın teşhisi, tanısı ve tedavisi sonrasında göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan dolayı çok memnun kaldık.Babamın (Hayati D.) kalp ameliyatını 8 Mayısta başarıyla gerçekleştirdi ve babam eski sağlığına kavuştu.Elleriniz babamızı iyileştirdi, sözleriniz karamsarlığa düştüğümüzde içimizi rahatlattı varlığınız ise babamın sağlıklığına kavuşmasına vesile oldu. Ayrıca ameliyat öncesinde personel Cengiz Bey'inde babama moral verip motive etmeside bu süreci en iyi şekilde geçirmemizi sağladı. Başta Prof. Ersan Özbudak olmak üzere emeği geçen tüm ekip çalışanlarınada bundan sonraki süreçte başarılarılarının devamını diliyorum.İyiki tanıdık sizi Prof. Ersan Özbudak kan bağı şart değil ailemizden birisiniz artık eşiniz ve çocuklarınızla güzel günler geçirmeniz dileğiyle..

  B
  Doğrulanmış
  Dyt. Nihal Yurdakul Diğer

  Doğru beslenme konusunda verdiği bilgiler,diyette izleyeceğimiz yolu açık şekilde anlatması,Sonuçların detaylı açıklaması ile Nihal hanım ile yaptığımız görüşme sayesinde daha kararlı ve sağlıklı kilo verme dönemi geçirdim.Herkese tavsiye ederim

  S
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Ersan Özbudak Bypass Ameliyatı Koroner Arter Bypass Grefti

  Ersan beyin ellerine sağlık babam 3 damar bypass ve bazı tıkalı damarların açılması işlemini başarıyla yaptı. Hastasına ve hasta yakınlarına yani bize çok ilgiliydi. Başka hastalarından da duyduğum ve tecrübe ettiğim üzere kesinlikle kalp ve damar cerrahisi için tercih edilmesi gereken bir doktorumuz.

  E
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Ersan Özbudak Koroner By-Pass Ameliyatı

  Yolumuz mart da kesişti. 3ay önce 2 stend takılmıştı. Ama bu sefer de ana damar tıkandı. Korkduğum başıma gelmişti artık. Durumumu ersan boca bana anlatırken, onu susturmuştum. Kendime gelmek için. Çok anlayışlı olduğunu, farklı olduğunu orada fark ettim. Sonraki günlerde, ameliyattan korkan ben, ameliyat olabileceğime sevinir hale geldim. Tabi ki bu hazırlık döneminde Ersan hocanın(abi) etkisi mükemmeldi. Ekibi ile de tam bir uyum içinde, ve güven vericiydi. Ameliyat bitti, çıkdık, aynı ilgi alaka taburcu oldukdan sonra da devam ediyor. 4 damar değişti. ALLAH ,benim kalbime, Ersan hocanın elleri ile dokundu,şifa verdi,. Tabikide vakti dolmayana hiç birşey olmaz. Ama diğer etkenlere de baktığmızda, 10 kere de ameliyat olsam ve seçme şansım olsa yine ;Ersan Özbudak derim. Bütün hastalara şifa dileklerimle.

  A
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Ersan Özbudak Ameliyatsız Varis Tedavisi

  Varis nedeniyle hem kontrol hem de bazı şikayetlerim için kendisini ziyaret ettim. Her zamanki gibi ilgili ve açıklayıcıydı her şey olması gerektiği gibiydi.

  B
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Ersan Özbudak Koroner By-Pass Ameliyatı

  Ocak ayında babamın kalp krizi geçirmesi ile zorlu bir süreç yaşadık.

  Bu durumla ilk kez karşılaştığımdan başlangıçta çok korkuyordum. Akademi Hastanesi'nde babamın 3 ana damarının tıkalı olduğunu öğrendiğimde korkularım daha çok şiddetlendi.

  Fakat hastanede Prof. Dr. Ersan Özbudak ile karşılaşınca babamın durumunu objektif bir şekilde görme fırsatım oldu. Ersan Bey bana tüm süreci detaylı bir şekilde anlattı.

  Ameliyat öncesi ve sonrasında Ersan Bey ve ekibinin ilgi alakası ile normal bir ruh haline bürünebildim. Ameliyat sonrasında ise süreç, beklediğimden çok daha güzel bir şekilde ilerledi.

  Taburcu olana kadar haftasonları dahil Ersan Bey sürekli babamın yanındaydı.

  Akademi Hastanesi'ne kontrol için geldiğimizde kalp ameliyatı olacak veya kalp ameliyatı geçirmiş kişilerin yakınlarını gördüğümde içimden onlara merak etmeyin emin ellerdesiniz demek geçiyordu.

  Bu nedenle tüm yaşadıklarımı sizlerle paylaşıyorum. Umarım yazdıklarım bu konuda şifa bekleyen insanlara ulaşabilir.

  M
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Ersan Özbudak Koroner By-Pass Ameliyatı

  Ersan hocamız şeker hastası ve kronik böbrek yetmezliği olan 79 yaşındaki babamızı 4 damarını değiştirdiği koroner bypass ameliyatı ile çok kısa sürede sağlığına kavuşturdu. Hastaları ile mükemmel ilgilenen harika bir hekimdir. Allah ondan razı olsun. Ayrıca harika bir ekibi olduğunu da eklemeden geçemeyeceğim. Sevgi ve selamlarımızla.

  Ş
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Ersan Özbudak Bypass Ameliyatı Koroner Arter Bypass Grefti

  Sayın Prof. Dr. Ersan Özbudak ile yaklaşık 6 ay önce annem kalp krizi geçirdiğinde tanıştık. Yoğun bakıma kaldırıldığında durumu çok kritikti. Doktorumuz acilen bypass ameliyatı olması gerektiğini söyledi, bize ameliyat ile ilgili riskleri annemin durumunu detaylı bir şekilde açıkladı. Ameliyat çok riskliydi ama ameliyat olmaması durumunda annemin hayatı tehlikedeydi. Doktorumuza güvendik ve ameliyata alınması kararını verdik. Ameliyat başarılı geçti. Ersan Bey'in vesilesiyle annem sağlığına kavuştu. Ameliyat öncesi sonrası ve bugüne kadar Ersan Bey’e güvenimiz sonsuzdu . Eğer tedavi olmak istiyorsanız düşünmenize bile gerek yok, kesinlikle tavsiye ederim.

  D
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Ersan Özbudak Kalp Bypass Ameliyatı

  Bundan 3 ay önce Sayın Prof. Dr. Ersan Özbudak Hocamız ile yollarımız kesişti. Babamın rutin sağlık kontrolleri esnasında anjiyo talep edilmişti, sağlığında gözle görülür bir problem yoktu fakat anjiyo sonrasında 4 damarında %95'e yakın daralma fark edildi ve ByPass ameliyatı olması gerektiği söylendi. Koroner ByPass'ta kullanılacak damarın çıkarılmasında Ersan hocanın isteğe bağlı uygulanan bir teknoloji önerisi de oldu, bacağın tamamını cerrahi işleme tabi tutmaya gerek kalmadan 3 noktadan damarın çıkarılmasını sağlayan bir teknoloji kullanıldı. Ameliyat başarılı ve problemsiz geçti. 15 gün içerisinde taburcu olduk. Fakat taburcu olana dek hocamız gündelik olarak gelip durumu kendi kontrol etti. Ameliyat sonrasında ilgi ve alakadan da gayet memnun kaldık. İlaçların düzenlenmesi, kan değerlerinin kontrolü gibi takip gerektiren kritik konular var bu konularda da hiç bir problem yaşamadık. Hocamız ve hemşiresi telefon ile bile ulaşabileceğimizi belirttiler.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Akademi Hastanesi, Başiskele şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  Özel Akademi Hastanesi, Başiskele şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: Acil Tıp Doktoru, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, İç Hastalıkları Uzmanı, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, Kardiyolog, Kulak Burun Boğaz Doktoru, Kalp Ve Damar Cerrahı, Nörolog, Göğüs Hastalıkları Doktoru, Göz Doktoru, Dermatolog, Ürolog, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı, Beyin Ve Sinir Cerrahı, Genel Cerrah, Radyolog, Diyetisyen (Beslenme Uzmanı), Gastroenterolog, Fizik Tedavi Uzmanı, Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmanı.
 • Özel Akademi Hastanesi, toplam 275 hizmet sunuyor. Uzmanlarının sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Abdominal Aort Anevrizması(Aaa) Onarımı, Ambulatuvar Kardiyak Izleme, Anjiyografi, Anjiyogram, Anjiyoplasti, Arteriografi, Balon Valvüloplasti, Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt), Efor Treadmil Testi, Eforlu Ekg.
 • Hayır, şu anda Özel Akademi Hastanesi online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • Özel Akademi Hastanesi tarafından DoktorTakvimi'nde görüntülenen takvim gerçek zamanlı olarak güncellenir, bu nedenle tek yapmanız gereken, mevcut olanlardan size en uygun gün ve saati seçmektir. Ayrıca randevudan önce bir hatırlatma alırsınız.
 • Bazen Özel Akademi Hastanesi aynı hafta içinde veya bir sonraki hafta için uygun saatler görüntülenir. Takvimlerini kontrol edin: gerçek zamanlı olarak güncellendiği için ilk ne zaman müsait olduklarını görebileceksiniz.
 • Toplam {​​number_of_opinions} hasta veya danışan, {​​clinic_name} hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama {​​avg_rating} yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • Özel Akademi Hastanesi adresi Ovacık Mahallesi D-100 Karayolu No: 22-24 Başiskele şeklindedir.