Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Akademi Hastanesi

Ovacık Mahallesi D-100 Karayolu No: 22-24

41140 , Başiskele ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
23 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Farzin Jam Stent(Koroner Anjiyoplasti)

  Farzin bey'e sonsuz teşekkür ediyorum. Dedemin durumu ağır olduğu için hiçbir doktor anjiyo yapmaya yanaşmazken Farzin bey sayesinde operasyonu başarıyla tamamlandı. İlgisi ve bizleri sürekli bilgilendirmesiyle bizi kendisine hayran bıraktı. Farzin beye çok teşekkür ederiz


  Ç
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Füsun Çelikkol Diğer

  Doğumdan sonra ilk kontrolümüzü Füsun Hanım’a yaptırdık. 5 günlük bebek ile hastanede zaman geçirirken dakikalar ile yarıştığımız için sıra beklememiş olmamız bir avantajdı. Fakat ilgisiz tavrı hoşumuza gitmedi ve bir sonraki kontrole başka bir doktor tercih ettik. İnsanız, bir günümüz diğerine uymayabilir ancak söz konusu bebeğimiz olunca daha ilgi ve alaka bekliyor insan.


  Ç
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Arzu Karaman Yeşildağ Sezeryan Doğum

  Gebelik takibimi Arzu Hanım yaptı. Süreç içerisinde pozitif oluşu, doğum ile ilgili kararlarıma saygı duyuşu daha rahat olmamı sağladı. Normal doğumu ısrarla istememe rağmen bebeğin 41. haftada hala kanala girmemesinden dolayı sezaryen doğuma yönelmek zorunda kaldık. Yapmış olduğu ameliyatın duyduğum kötü sezaryen hikayeleri ile uzaktan yakından alakası yoktu. Ameliyatın 15. Dakikasında kızım yanımdaydı, 30. Dakikasında da ameliyathaneden çıkıyordum. Hem gebelik sürecim hem ameliyatım Arzu Hanım sayesinde sorunsuz geçti.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Arzu Karaman Yeşildağ Doğum Kontrol

  Arzu Hanım benim canım doktorum:) hamileliğimin çok öncesinde bazı problemler üzerine kendisine gittim ki gittiğim 3. doktordu diğer ikisinden hiç memnun kalmamıştım. Muayene sonrası bana net bir tedavi uyguladı ve çok şükür vesilesiyle çok olumlu sonuçlar aldım. Hamile kaldığımı öğrenince de koşa koşa ona gittim:) iyi bir hekim olmasının dışında çok tatlı bir insan kızı da kendinden tatlı:) Normal doğum takıntımı sayesinde aştım. Bebeğim 4buçuk kilo 38+3 de dünyaya geldi ve ben normal yapmak konusundan ısrarcı olduğumda bana 'Gerçek normal doğum bebeğini sağlıkla kucağına almandır sezeryan yada vajinal olmasının bir önemi yok' dediğinde tereddütsüz ikna oldum çünkü iri bebek doğumlarında yaşanan problemlerin geri dönüşü olmayabiliyor. Tavsiyem doktorunuzu dinleyin ve normal doğum diye ısrar etmeyin. Arzu hanım işinde çok iyi bir hekim ama onun haricinde de kendisini çok seviyorum iyi ki var:)
  Elif Erol Bilgi


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Arzu Karaman Yeşildağ Doğum

  Gebeliğimin ilk haftalarından itibaren Arzu hanımla birlikteydik. İlk randevuda samimi oluşu ve güler yüzüyle güven vericiydi. Hamileliğim boyunca da bu devam etti. Her kontrole keyifle gittim, çok mutlu ve içim rahat ayrıldım yanından. Gerektiğinde uyguladığı tedavi yöntemleriyle hep iyi sonuçlar aldık. Kendisine her an ulaşabiliyor olmamız da oldukça rahatlatıcıydı. Psikolojik olarak beni doğuma çok güzel hazırladı. Aksi bir durum yaşamayıp sezeryan doğuma gerek kalmadan normal doğum yapmam da benim şansım oldu. Arzu hanımın verdiği pozitif enerjiyle lohusalık sendromu bile yaşamadım :) İyi insan tabiri çok basit söylense de, Arzu hanım ciddi anlamda çok iyi bir insan, iyi bir hekim. Eşim de ben de çok memnun ayrıldık yanından. Bu ilk doğumumdu nasip olursa ikinci evladımda da onunla birlikte olmak istiyorum. Bu arada yardımcısı Ceyda hanım da çok güvenilir ve iyi bir sağlıkçı.

  Elif Şen


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Arzu Karaman Yeşildağ Düzensiz Adet Kanamaları

  adet düzensizliğim olduğu için tavsiye üzerine arzu hanıma gittim ilgisi alakası olan bukadar iyi niyetli içten samimi bir doktor gòrmemiştim tüm araştırmaları yaptı bir ilaç yazıp göndermedi iyiki arzu hanımla tanışma fırsatmz oldu kesinlikle tavsiye edeceğim bir doktordur ❤


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Azad Koçkaya göz kapanması

  babamin birden göz kapanması oldu ve 2 ay boyunca gitmediğim doktor kalmadı hepsi ayri ayrı emar tahlil istedi ama bir sonuç bulamadılar tavsiye üzeri azad beyi bulduk iyikide bulmuşuz kendisinin güler yüzü samimi davranması ve yakın ilgisi için çok teşekkür ederim babamin sorununuda yaptığı tahlil ve test sonucundan kas hastalığı olarak belirledi ve ilaç tedavisi başlattı kendisi işinde çok başaralı bir doktor herkese tavsiye ederim.


  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Yaşar Çeğil

  Çok ilgili, çok sevgili çok çok işinin ehli canımız doktorumuz.. iki hamileligimin takibini de doğumunu da Yaşar bey sayesinde çok rahatça atlattık. Hastasına ilgili, olabilecek her şeyi güzelce konuşup hastasını rahatlatan bı dr. Dr arayanlara kesinlikle tavsiyemdir


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Nuri Hüseyinoğlu Gebe Takibi

  arkadaşlarımın ve yakınlarımın tavsiyesi üzerine Nuri beye akademi hastanesine gittik.daha sonra yoğunluğundan hızlı bir muayene gerçekleştirdik fakat netliğini görünce o kısa sürede bile memnun kalmıştık.beni uyardığı tek nokta oldu kanama ve aşırı derecede kusman olursa beni arıyorsun ve direk hastaneye geliyorsun dedi ve 2.kontrolüme 1 hafta kala ilk önce kahverengi lekelenmem oldu kendisini aradım ve whatsup üzerinden iletişim kurmaya çalıştım amadönülmedi. akşam kanamam aşırı şekilde olmaya başladı ve doktorumuzu aradık tekrardan yine hiçbir şekilde ulaşım sağlanamadı.hastaneyi aradık ve yolda olduğumuzu doktorumuza ulaşamadığımızı söyledik. daha sonra hastane nuri beye ulaştı ve tekrar arayın açacak telefonu dendi. tekrar aradık kanamam var fazla yoldayız dediğimde bana direk ' telaş yapmana gerek düşük yapıyosun şuan evine git ağrın varsa ağrı kesici al yat sabahta gel kalan parçaları temizleriz ' deyip telefonu kapadı. ve ben öylece kalakaldım.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Yaşar Çeğil Gebelik takibi, doğum

  Bir çok olumsuz doktor deneyiminden sonra gebeligimin 5. Ayında tavsiye üzerine Yaşar hocama gittim iyiki gitmişim kendisi insani rahatlatan tavrıyla ve uzman bilgisiyle harika bir doktor benim gibi kan aldirmaktan bile korkan birine normal doğum süreci yaşattı kendisine ne kadar teşekkür etsem az kalır işini iyi yapan harika bir doktor


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar