Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Akademi Konya Hastanesi

Pirebi Mahallesi Furgandede Caddesi No:12-14

42040 , Meram ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Akademi Hastanesi 13 Mayıs 2002 tarihinde hasta kabulüne başlamıştır.

4000 m² kapalı alana sahip hastanemiz tetkik, tanı, tedavi ve diğer hizmetleri verilmektedir.

Muayeneler

 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Dahiliye
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıklar
 • Nöroloji
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Diyet ve Beslenme
 • Cildiye
daha fazla

Sosyal medya hesapları

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hakan Dağıstan Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Eşimin sinüs ameliyatı için Çorum’dan Geldik hakan beye eşimin geçmeyen baş ağırısı vardı hakan bey çok başarılı bir ameliyat gerçekleştirdi şu anda ağrılarının hiç biri kalmadı eşim sağlığına kavuştu ona ne kadar teşekkür etsek az bu alan da en iyisi diyebilirim :) ameliyat öncesinde ve sonrasında da çok iligiliydi herkes güvenle gidebilir çok teşekkür ederiz hakan bey .

  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hakan Dağıstan Rinoplasti

  Yaklaşık 4 hafta öncesi nazal septum (burun kemik ve kıkırdak) ve konka hipertofisi (burun eti büyüme) ameliyatı Hakan Hocam tarafından oldum. Ameliyat yaklaşık 1 saat sürdü. Başta herkes gibi korkularım vardı ve en son gözümü karartıp ameliyatımı oldum. Keşke daha önce ameliyat olsaydım bunca zaman boşu boşuna bekledim gereksiz korkularım olmuş dedim kendime. Şu an gayet iyiyim ve eskisine göre daha rahat nefes alıyorum. Hakan Hocamın ellerine sağlık iyiki sizin gibi tecrübeli bir hekim tarafından ameliyat oldum Allah razı olsun.

  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hakan Dağıstan Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Septoplasti ve konka ameliyatımı çok rahat acısız ve ağrısız gerçekleştirdi Hakan hocam ellerine sağlık Allah sayılarını artırsın inşallah

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hakan Dağıstan Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Hakan bey ile tesadüfen aldığımız bir randevu sonucu tanıştık. Oğlumun orta kulak rahatsızlığı için başvurmuştuk. Doktor bey yalnızca bu sorunu çözmekle kalmayıp ayrıca hiç aklımızda yokken oğlumun gece horlamalarina da çözüm buldu. Artık oğlum çok daha rahat uyuyor. Kendisine teşekkürlerimizi iletiyor, başarılarının devamını diliyoruz.

  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hakan Dağıstan Kulak Burun Boğaz Randevusu

  kulak temizleme için gittim,hızlı muayene için kendisine teşekkür ederim,çok ilgili bir hekim,tavsiye ederim

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Bundan 7 sene önce, ben 15 yaşındayken ufak bir burkulma sebebiyle gittiğim hastanede bana ayak bileği kıkırdak kırığı olduğunu, dizimden parça alınıp ameliyatla ayak bileğine nakil yapılacağı söylendi, ameliyat sonrasında farkettik söylenen yapılmamış, parça kalçamdan alınmıştı, süreç öyle gelişti vs. diyip geçtiler, ameliyatın üzerinden 1 yıl geçtikten sonra tutmadığını söylediler tekrar ameliyata almak istediler, kabul etmedim ve farklı bir doktorla daha görüştüm, sürecin yanlış yapıldığını baştan ameliyat olmam gerektiğini söylediler.2. ameliyatımı farklı bir doktorla oldum, kapalı ameliyat yapıldı, vidalar çıkartıldı, sorun çözüldü dediler ama aradan 1 yıl geçtikten sonra da ağrılarım hala geçmedi, hareket kabiliyetimde bir düzelme olmadı.Artık en son-çok şükür- tavsiye üzerine Sevgili Doktorum, Mustafa Serkan Zaimoğlu ile tanıştık, artık canıma tak etmesine, tüm görüşme boyunca ağlamama rağmen bana sakince süreci anlattı, neler yapılmasını gerektiğini ve izlemek istediği yolu anlattı. Ayak bileğimde ne sorun var onu bile adam akıllı anlamamıştım Serkan Bey'le tanışana kadar. Kendisi ve ekibi Ayak bileği Mozaikplasti ameliyatımı başarılı bir şekilde gerçekleştirdiler, ilk başta olması gerektiği gibi dizimden bir parça alıp ayak bileğime yerleştirdiler, bölgenin yıpranmış kısımlarını olabildiğince düzelttiler, çok sancılı ve yorucu olan 6 aylık iyileşme sürecimde her adımda yanımda oldular. Kendilerine güvenim sonsuz, keşke ilk başta kendisini tanıyor olsaydım da sağlığıma daha erken kavuşabilseydim, şans işte.
  Uzun lafın kısası kendisi işinde titiz, ilgili, becerikli, gönül rahatlığıyla güvenilebilecek bir hekimdir.
  Bu vesileyle kendisine tekrar teşekkür edeyim;
  İş insanı olmaya adım attığım bu günlerde ayağımda topuklu ayakkabımla toplantıma koşabiliyorsam, sizin sayenizde, minnettarım...

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Hocam hastasıyla çok ilgilenen sıcak kanlı herzamn irtibat halinde olan mesleğine aşık bir kisililige sahip mesleğinde başarılı bir kişidir.Annem 3 ay önce iki dizindende protez ameliyatı oldu önceden 5 adım dahi atmazken ağrılardan hergun ağrı kesici ilaç krem kullanırdı.Simdi 400 500metreyi durmadan yürüyor ağrılarındanda kurtuldu Allah hocamdan razı olsun

  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hakan Dağıstan Endoskopik Sinüs Cerrahisi

  Hakan Bey'e 4Kasım'da sinüs ve polip ameliyatı oldum.Doktor beyin ilgisinden ve birikiminden memnun kaldım.Özellike teşhis ve tanı sürecinde de yaklaşımı gayet iyi ve özgüvenli. Kontrol süreci devam ediyor İnşallah iyi sonuçlanır.Gelişmeleri tekrar yazarım . Teşekkürler...

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Fatih Aydemir Tendon Onarımı

  Hocam benim aşil tendon ameliyatımı yaptı.kendisinden doktorluğu nun yanı sıra beyefendiliğiyle insanlığıyla on numara bir adam ailecek çok memnun kaldık. Konya'dan gidiyor çok üzgünüm Konya , çok kıymetli bir doktoru kaybediyor . Hocam yolunuz açık olsun rabbim size hidayetiyle muamele etsin.

  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hakan Dağıstan Tonsillektomi

  Bademcik ameliyati oldum ve bu süreç guzel gecti.şuan cok daha iyiyim.1 gun icerisinde eve taburcu oldum.Tesekkurler

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar