Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Hakkımızda

Özel Akademi Hastanesi 13 Mayıs 2002 tarihinde hasta kabulüne başlamıştır.

4000 m² kapalı alana sahip hastanemiz tetkik, tanı, tedavi ve diğer hizmetleri verilmektedir.

Adres

Özel Akademi Konya Hastanesi
Pirebi Mahallesi Furgandede Caddesi No:12-14, Meram 42040
Özel Akademi Konya Hastanesi logo
Sigortalar
Allianz Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Ergo Sigorta, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Ray Sigorta, ... Anadolu Sigorta, SGK, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, HDI Sigorta, Fiba Sigorta, Halkbank Mensupları, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı Tüm sigortaları göster

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (316)

Genel skor

  B
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ayfer Bala Yılmaz Diğer

  Gerçekten çok iyi, basarili,agzi duali ilk hamileliğin olsun dogum sürecinde de Allah razı olsun çok güzel ilerledik.ikinciye hamileyim yine beraberiz çok seviyorum kendisini

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  9 aylık kızımızın yataktan düşme sonucu femur alt uç kırığı nedeniyle ilk müdahale için gitmiş olduğumuz hastanede çocuğumuzun ileride ayağında aksaklık olabileceğini söylenmesi ve çocuğumuzun bacağı yarım alçıya alındığı için bir gün boyunca kucağımıza alıp bırakırken acı hissettiğini farketmemiz sonucunda vakit kaybetmeden hocamıza randevu aldık kendisi ilk andan itibaren işinin ehli olduğunu bize hissettirdi. Çocuğumuza uyguladığı doğru alçı şekli (pelvipedal), bizimle kurduğu olumlu iletişim, süreç içinde yapmamız gerekenler ve çocuğumuzun mevcut sağlık durumunu en basite indirgeyerek bize anlatması bizi çok rahatlattı. Bir aylık yorucu bir alçı süreci sonunda evladımızın herhangi bir risk durumu kalmadan tamamen iyileştiği haberini alarak mutlu bir şekilde evimize döndük. Allah kendisinden razı olsun.

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu Artroskopi

  Mustafa Serkan Hocam son derece açıklayıcı ve ikna edici bir yaklaşımla problemi ve çözümü izah etti. Kafamda herhangi bir soru işareti kalmadı. Sol dizimdeki ileri derecedeki "kova sapı yırtık" için ameliyat gerektiğini ifade etti. Aynı şekilde sağ dizimdeki başlangıç aşamasındaki yırtığa da müdahale edilmesi gerektiğini ifade etti. O ve ekibi için zahmetli olduğunu düşündüğüm ameliyatım esnasında konuşarak izahlarda bulundu. Ameliyat ederek hayli hırpalanmış ve eski bir yırtık olan sol dizimdeki büyük menüsküs yırtığını dikerek menüsküsü kurtardı. Aynı anda her iki dizimden de ameliyat oldum ve aynı gün beni ayağa kaldırıp yürüttü. İki hafta sonrada kök hücre uygulamasıyla tedaviyi tamamladı. 5 hafta itibariyle dışarda yürüme ve hafif tempolu koşabiliyorum. Uygulanan tedavi sürecinden gayet memnunum.

  H
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu Çapraz Bağ Yırtıkları Tedavisi

  İlk muayeneden başlayan, ameliyat ile devam eden ve bugün kontrole kadar gelen sürecin her aşaması çok olumlu geçti. Çok çekiniyordum bu ameliyattan çünkü daha önce sağ dizimden aynı ameliyatı olmuş ve çok zorlanmıştım. Ancak bu sefer öyle olmadı. Hocanın kendine ve mesleğine olan özgüveni beni de cesaretlendirdi ve ameliyatımı oldum. Çapraz bağ, iç menisküs ve dış menisküs… Zor olması beklenen ameliyat hoca ile muhabbet ede ede, ekrandan da izleyerek kolay geçti. Hemen aynı gün ilk yürüyüşümü yaptırdı ve sık sık kontrol etti. Dikişlerin alındığı 15’inci günden itibaren koltuk değneklerini bıraktım. 1’inci ayda hafif tempo koşmaya başladım ve şu an oldukça iyi seviyedeyim. Mesleki birikimi sayesinde her aşamayı bana hem yapmadan önce “bak şimdi bunu yapacağız ve böyle olacak” şeklinde anlattı hem de yaptıktan sonra “bak yaptık ve oldu” diye anlattığı için kafamda en ufak bir soru işareti olmadı. Sağ olsun çekince falan hiçbir olumsuzluk bırakmadı bende. Eline sağlık hocam.

  B
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu Randevu

  Serkan Bey, güler yüzlü ve başarılı bir insan. Hastalarına değer veriyor. Benimle oldukça iyi ilgilendi. Boynumdaki problemi daha iyi fark ettim. İyileştirme süreci başladı. İyi olacağını düşünüyorum. Tavsiye ederim Hocamızı.

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu Ayak Bileği Artroskopisi

  Serkan hocama os trigonum ameliyatı oldum. Ayak bilek arkasından fazla kemik olduğunu ve ameliyat olmamı söyledi. Kendisini daha önceden tanıdığım artık aile doktorumuz olduğu için hiç tereddüt etmedim. İlk ameliyatım olduğu için korkularım vardı. Güler yüzü ve hastalarıyla doktor gibi değil aileden biriymiş gibi davrandığı için kendisine sonsuz güvendim. Sorularıma açıklayıcı beni rahatlatacak cevaplar verdi.Arka ayak bilek artroskopisi ile kemiğin çıkarılması işlemini yaptı. Şimdi eskisinden daha iyiyim. Geçmeyen ağrılarım çok fazla ödemim vardı. Artık çalışmama engel oluyordu. Şimdi eski hayatıma geri döndüm.Kendisinden çok memnun kaldım. İyi ki varsınız hocam. Sizin gibi doktorlara çok ihtiyacımız var.

  B
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Uzun süredir yaşadığım diz ağrısı nedeniyle birçok ortopedi doktoruna başvurmama rağmen hiçbir sonuç alamadım. Sonra bir arkadaş tavsiyesi üzerine Serkan hocaya gittim. Gerekli olan MR ve Röntgen sonuçlarını baktığında patella çıkığı (Diz kapağı) olduğunu ve ameliyat olamam gerektiğini söyledi. Tüm endişelerime ve korkularıma rağmen beni rahatlattı daha iyi olacağıma inandırdı. Ameliyatın tüm detaylarını bana en güzel şekilde anlattı ve beni rahatlattı hiç tereddüt etmeden ameliyat olmaya karar verdim . Bu süreçte serkan hoca bir doktor değilde abi gibi ilgilendi . Rahatsızlığıma tanı konulduktan kısa süre sonra Medial Patella Femoral Bağ ameliyatı oldum. Ameliyattan sonra gerekli egzersizleri yaptım ameliyattan kısa bir süre sonra daha iyi olduğum farkındaydım kontrollerime gittiğimde herşeyin çok güzel olduğunu söyledi .6 ay sonra tamamen normal hayatıma döndüm . Serkan hocaya ve ekibine çok teşekkür ediyorum .

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu Diz Artroskopisi

  Serkan bey çok ilgili,güler yüzlü annemin ameliyatı öncesi dayanilmaz diz agrisi ve ödem neticesinde devamlı agri cekiyor hic gecmiyordu kac tane ortopedi doktoruna gittik hatırlamıyorum işinde mahir olan serkan bey gercekten alanina hakim.. Başka doktorlar prp vs cok tedavi denediler ancak yarım doktor canından eder misali annem neredeyse bacağından olacakti.Defalarca antibiyotik yazdilar kullanmasina rağmen hiç duzelmedi.Ödemi,enfeksiyon olarak degerlendirdiler. detaylı mayene sonucu ameliyat yapılması konusunda serkan bey bizleri aydinlatti devamlı hasta halinde yaşam kalitesi gerçekten çok düşüktü.Ameliyat oldu maasallah cok şükür o ağrı bitti.Ameliyat sonrasi detayli bilgi verilip hep yanimizda olduğunu hissettirdiler.Annem mutlu ve gecmeyen gecelerce kullanilan agri kesiciler ve agrilari gitti.Serkan Zaimoglu beye ilgisi emeği ve samimiyeti için çok çok çok teşekkür eder,tüm hastaların gönül rahatligiyla işinin piri değerli hocama muayene olmalarini ve sifa bulmalarini diliyorum

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu Tendon Onarımı

  Doktor bey ile geçen yıl tanistik kızıma aşil tendon uzatma ameliyati yapti cok memnunuz.Kizim ameliyat öncesi yere çöküp oturamıyor,devamlı düşüyor ve ayak yapısı bozulmaya baslamisti(çünkü doğuştan içe donukluk vardi tedavi olmustuk)simdi bu sorunların hiç birini yaşamıyoruz artık.Kesinlikle tavsiye ederim.Doktor beyin ilgi ve alakasıyla da ameliyat sürecimizi cok rahat geçirdik.Doktorumuzdan Allah razı olsun iyiki tanımışız.

  K
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Bel ağrısı için gittim memnun kaldım ilgili güzel açıklayıcı bilgi verici tavsiye ederim

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular