Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Hakkımızda

Özel Medline Konya Hastanesi'nde, radyoloji ve acil servis üniteleri, 5 ameliyathane, mikrobiyoloji ve klinik laboratuvarları, 4 süit oda, 5 ameliyathane,, 4 süit oda, 12 gözlem yatağı, 4 yeni doğan yoğun bakım yatağı, 21 yoğun bakım yatağı, toplam 98 hasta yatağı bulunmaktadır. Hastane 10.500 metrekare alan üzerinde hizmet vermektedir. Özel Medline Konya Hastanesi'nde Radyoloji, Üroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Medikal Estetik, Nöroloji, Acil Servis, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyetetik, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Hastalıkları ve Sağlığı, Enfeksiyon Hastalıkları, Dahiliye, Dermatoloji, Gastroenteroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göz Hastalıkları, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Laboratuvar, Kulak Burun Boğaz gibi tıbbi bölümler bulunmaktadır ve bu tıbbi branşlarda hizmet verilmeye devam edilmektedir. Özel Medline Konya Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet cerrahi onkoloji uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 3 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Medline Konya Hastanesi Konya ilinde Süleymanşah M.beyşehir Cad.no:181 Meram adresinde bulunmaktadır.
Daha fazla bilgi

Adres

Özel Akademi Meram Hastanesi
Alavardı Mahallesi.Beyşehir Cad.No:181, Meram 42090
Özel Akademi Meram Hastanesi logo
Sigortalar
Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, HDI Sigorta, Fiba Sigorta, Ankara Sigorta, ... Anadolu Sigorta, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, Garanti BBVA Sigorta, Generali Sigorta, Halk Sigorta, Mapfre Sigorta, Aviva Sigorta, Groupama Sigorta, Diğer (İade) Tüm sigortaları göster

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (138)

Genel skor

  Ö
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Berna Keskin Diğer

  Berna hanımı yorumlar üzerine tercih ettik eşimin miyom ameliyatını gerçekleştirdi ameliyat ve tedavi sürecinde gördük ki işini iyi yapan hastasını tedavi süreci ile alakalı bilgilendiren deneyimli bir Dr olarak gördük hastahane şartları da temizlik ve hijyen açısından uygun du kat hemşireleri de işini düzgün yapıyor yani biz memnun kaldık tavsiye ederiz

  Z
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Berna Keskin Diğer

  İlk hamileliğim Urfa da çok zor geçmişti. İkinci hamileliğim de birçok korkum Berna hanım sayesinde geçti. Hatta çok kötü olan dikiş izimi yok etmesine çok sevindim. Mükemmel bir doktor. İlgisi, sevgi dolu yaklaşımı ayrıca çok naif biri çok sevdim.iyi ki sizin gibi bir doktora rastladım.

  Op. Dr. Berna Keskin

  Güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim.Kuzuları çok öpüyorum

  N
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Berna Keskin Diğer

  Doktor hanımın takipli hastasıydım 31.haftamda haftasonuna denk gelmesi sebebiyle şiddetli ağrı ile hastanenin aciline geldiğimde yapılan muayene sonucu doğumun başladığını söylediler doktor hanım aranıp bilgi verildiğinde çıkıp gelmeyi bırakın benimle iletişime geçip bir bilgi vermeden başka hastaneye gitmemiş söylemiş benim için büyük bir hayal kırıklığıydı kendimizi emanet ettiğimiz birinden böyle bir muamele görmek

  Op. Dr. Berna Keskin

  Hastaneye başvurduğunuzda doğum ağrılarınız başlamıştı, hastanemiz şartlarında 31 haftalık bebekler için yeterli yenidoğan yoğun bakımı olmadığı için sizi vakit kaybetmemek için en kısa mesafede olan tıp fakültesine yönlendirdik. Hastane’ye 1-1,5 saatlik mesafede olduğum için benim gelmemin beklenmesi vakit kaybı olacak ve sonucu değiştirmeyecekti.Sizin ilgisizlik benim ise vakit kaybı olarak değerlendirip takındığım tavır sayesinde siz çocuğunuza sağlıkla kavuşup bu yorumu yapıyorsunuz.
  Sağlıkla kalın

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Nihan Tufan Erden Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Nihan hoca gebeliğimin en başından beri sakin tavrı , net açıklamaları ve güler yüzüyle eşiminde benimde güvenimi kazanmıştı. Her sorumuza sabırla en ince ayrıntısına kadar cevap verdi. Çok güzel bir gebelik süreci geçirdim. Takiplerimde ve doğumumda hiç bı pişmanlığımız olmadı iyiki nihan hoca.

  I
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Ahmet Hamamcı Diğer

  2021 yılında geçirmiş olduğum mide rahatsızlığımdan dolayı Ahmet hoca ile tanıştım.Kendisi detaylı bir muayaenden sonra tehşis ve tedavimi belirledi.2021 yılından bu yana çok şükür iyiyim.Kendiaine ve ekibine çok teşekkür ediyorum.

  H
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Gültekin Övet Diğer

  24 yaşında bademcik ameliyatı oldum çok zor bir süreçti, iyileştikten sonra iyi ki olmuşum diyorsunuz, Gültekin bey sürecin başından sonuna kadar çok ilgili, sizin için elinden gelen her şeyi yapıyor. Teşekkürler.

  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Güzide Kurt Diğer

  Oğlum doğduğundan beri güzide hocamıza götürüyoruz, çok ilgili, her konuda aileyi de bilgilendiren, çocukları da çok seven bir hekim.

  G
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Nihan Tufan Erden Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Nihan hanım gördüğüm, tanıdığım en iyi kadın doğum doktoru, ilgisi, güler yüzü, açıklayıcı konuşması, her koşulda size güven veren bir hekim.. İlk gebeliğimde tanıştım. Rabbim iyiki karşıma Nihan hocamı çıkarmış. Erken doğum yapmama rağmen her koşulda yanımdaydı, en büyük destekçimdi. Ne zaman ulaşmak istesem ulaşabiliyordum. Rabbim yolunuzu her daim açık etsin. Benim ve bebeğimin mucizesi, en büyük şansı oldu Nihan hocam.

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Nihan Tufan Erden Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Genel kontrol için gittim iyiki Nihan hanımı tercih etmişim güler yüzü açıklayıcı cevapları en önemlisi hastaya yaklaşımı sekreteride bi o kadar güler yüzlü tanıdığım en başarılı kadın doğum uzmanı

  R
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Berna Keskin Diğer

  İlk ve hep diyeceğim tek şey iyiki ama iyiki Berna hocam iyi ki sizinle tanışmışız Hamileliğim boyunca bana hep destek oldunuz güler yüzünüz samimiyetiniz ve işinizi sevmeniz... kızımızla bizi kavuşturdunuz ne kadar teşekkür etsem azdır size herşey için tekrardan çok teşekkür ederiz

  Op. Dr. Berna Keskin

  Kuzumu çok öpüyorum
  Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular