Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Akgün Tem Hastanesi

Mehmet Akif Mah. Kemalpaşa Cad. No:92 İkitelli

Küçükçekmece ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Herhangi bir el yaralanması durumunda yapılacak ilk müdahale oluşabilecek sakatlıkları en aza indirmede çok önemlidir. Hastanemiz bünyesinde uzun yıllardır hizmet vermekte olan El Cerrahisi birimimiz 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Muayeneler

 • Hastane Randevu

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Vahit Ernas Yenidoğan Takibi

  Kızıma doğum yaptım ve hastaneden çıkarken ters giden belirtiler yüzünden bebeğimi yoğun bakıma aldılar vahit bey hemen durumu anlayıp test sonuçlarını beklemekle vakit kaybetmeden erken müdahale yaptı ve 29 gün yoğun bakımda bebeğimle ilgilendi şuan 1 yaşına gircek kızımı vahit bey hangi hastaneye giderse oraya götürüyorm ve götürmeyede devam edicem.çok ilgili ve bilgili bir doktor.teşekkür ediyoruz herşey için.
  ASYA NİL YÜKSEK


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Vahit Ernas Yeni Doğan

  Dr. Vahit ben çok iyi ve çok ilgili bir doktordur ben 30.11.2017 tarihin de 33+5 günlük erken doğum yapmıştım bebeğim prematüre bir bebek olarak doğduğu için kuvezde kalması gerekliydi 15 gün kaldı bu süreçte annelik duygusuyla hareket ettiğim için o duygusallıkla hastaneye ve doktora sinir olmuştum yavrumu benden uzak tutuyorlar diye buradan çocuğumu bi alim birdaha bu hastaneye gelmem demiştim ama öyle olmadı dr. Vahit beyle tanışınca yavrumla ne kadar ilgili alakalı olduğunu görünce bu düşüncemden vazgeçtim çok iyi ve çok ilgili bir doktor soru listesiyle gidiyorum hiç sıkılmadan hepsini tek tek yanıtlıyor teşekkürler Dr. Vahit Ernas güvenilir iyi bir çocuk Doktoru herkese tavsiye ederim.
  Kutay Uras Çiftçi'nin annesi :)


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Melih Erol Bel Fıtığı Ameliyatı

  Şiddetli bel ağrılarım sol ayağıma vurmuştu ve yere basamıyordum artık iki büklüm yürüyordum ve Melih Beye muayene oldum fıtığımın patlamış olduğunu ve acilen ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Bu karar beni çok korkuttu hem çok ani olduğu icin hemde acı eşiğim inanılmaz düşük olduğu icin. Ancak ameliyat o kadar başarılı ve ağrısız geçti ki hala inanamıyorum. Su an ameliyatı olalı 24 saat olmamısken yürüyor ve tuvalete gidebiliyorum. Çok çok memnun kaldım!! ❤️


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Yeker Nuri

  Bir ay süren araştırma, tahliller, testler, mr, kontroller sonunda Sevgili Doktorum Yeker Nuri ile tanışıp birkaç saat içinde ameliyat kararını verdik. 15.kasım.2017.çarşamba akşamı başarılı bir ameliyat geçirdim. Ameliyat sonrası 8.gundeyim. Her şey yolunda. Doktoruna inanmak ve güvenebilmek ne güzel bir duygu. Yeker Hocama ve ekibine binlerce defa teşekkür ediyorum.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar