Özel Aktif Yaşam Fizik Tedavi Merkezi

(21 görüş)

Aktif Yaşam Fizik Tedavi Merkezi 2006 yılında kurulmuştur. Merkezimiz; fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında hizmet vermektedir. Ekibimiz, 2 fizik tedavi uzman doktoru, fiz... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Aktif Yaşam Fizik Tedavi Merkezi

Necatibey Caddesi No: 62/A Kızılay

06570 , Çankaya ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Aktif Yaşam Fizik Tedavi Merkezi 2006 yılında kurulmuştur.
Merkezimiz; fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında hizmet vermektedir.
Ekibimiz, 2 fizik tedavi uzman doktoru, fizyoterapistler, fizik tedavi teknikerleri, halkla ilişkiler danışmanı ve tıbbi sekreterden oluşmaktadır.
Tedavi, hastanın doktor tarafından belirlenen tanısına uygun olarak, kişiye özel planlanmakta ve bu doğrultuda bir tedavi programı izlenmektedir.

Hizmetlerimiz

Bel - boyun fıtığı
Manuel terapi
Manipülasyon
Sporcu rehabilitasyonu
Kırık rehabilitasyonu
Skolyoz tedavisi
İnme rehabilitasyonu
Prp
Eklem içi injeksiyonlar
Omuz yırtıkları tedavisi
Çapraz bağ yırtıkları tedavisi
Menisküs tedavisi
Nörolojik rehabilitasyon
Hemipleji rehabilitasyonu
Ortopedik rehabilitasyon
Kırık rehabilitasyonu
Sporcu rehabilitasyonu
Skolyoz tedavisi
Topuk dikeni tedavisi

Cihazlarımız

 • MR-Magnetik Rezonans
 • Yürüme Analizi
 • Postür Analizi

İşlemler

 • Fizik Tedavi

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Sağlık Merkezi

Fotoğraflar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. A. Erhan Ünalp Manuel Terapi

  Öncelikte Erhan beye teşekkür ediyorum. Dirseğimde Radius başı kırığı tespit edildi 3 hafta alçıda kaldıktan sonra dirseğimde yok denilecek kadar az bir hareket vardı 3 ay fizik tedavi görmeme rağmen dirseğimi aşağı doğru ekstansiyon yönünde tam olarak hiç kimse açamamıştı erhan bey ilk seansta çok canım yansada kolumu açabildi. Kendisi çok cana yakın ve alanında gerçekten uzman bir fizyoterapist, dirseğiniz kırılırsa hiçbiryer aramadan erhan hocaya gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. A. Erhan Ünalp Kırık Rehabilitasyonu

  3 ay önce bir iş kazası geçirdim ve ayağımın üzerine 1 ton demir düştü. İki kemik kırığım vardı, birisi yarım kaynamıştı. Ayağım 35 gün alçıda kaldı bu süreçte hareketsizlikten dolayı kemik erimesi de başlamıştı ve bacağımdaki kaslar da çok zayıflamıştı. Erhan hocamla 21 seansla Allahın izniyle çok güzel sonuçlar aldık. Koltuk altı değnekleriyle girdiğim yerden destek almadan yürüyerek çıktım. İlgisi, motivasyonumu yükselten o güzel enerjisiyle tedavim çok güzel ilerledi. Allah razı olsun, muhteşem bir hoca.


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. A. Erhan Ünalp Kırık Rehabilitasyonu

  Geçirdiğim iş kazası nedeniyle sağ el bileğimde çoklu karpal kemik kırığı ve çoklu ekstansör tendon kesisi mevcuttu. Ameliyat olduktan sonra bileğimdeki kırıklar nedeniyle elim 45 gün hareketsiz kaldı. El bileğim, parmaklarım sertleşmiş ve esnekliğini esnekliğini kaybetmiş resmen donmuştu. Erhan Ünalp Hocamla birlikte uzun süren ve acılı bir fizik tedavi süreci geçirdik. Ameliyattan sonraki rehabilitasyon sürecimde ilgisini her zaman göstererek el bileğimdeki ağır hasarın azalmasını sağlamış beni tekrar hayata bağlamıştır. Erhan hocama ve bütün Aktif Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi çalışanlarına Teşekkür ediyorum.


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. A. Erhan Ünalp Bel - Boyun Fıtığı

  Bu sene Belfıtığı Teşhisiyle Aktif Yaşam Fizik tedavi Merkezine Tedavi olmak için geldim Fizyoterapist Erhan Bey çok kısa bir sürede tedavimi tamamladı ağrılarım tamamen geçti hiçbir şikayetim kalmadı. Buradan Erhan bey ve Merve hanıma teşekkür ediyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum on üzerinden on puan


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Selçuk Çoşkun

  Kolum kırılmıştı açılmıyordu bu sebepten gitmiştim tedavi sonrasında kolumu açmaya başladım. İyi bir doktor elleri dert görmesin.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Selçuk Çoşkun Boyun Fıtığı

  Benim boyun fıtığım vardı o sebepten gitmiştim tedavi sürecimiz oldukça güzel ve başarılı geçti. İyi bir doktor bilgisi içinizi rahatlatıyor gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz tavsiyemdir.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. A. Erhan Ünalp Bel - Boyun Fıtığı

  Bel fıtığından hatta taşmış fıtıktan dolayı Erhan beye gittim. Sürekli tutulan ve yürümekte bile zorluk yaşatan bel problemim vardı. Daha önce çok çeşitli tedaviler gördüm, doktorlar ameliyat olmam gerektiğini söylüyorlardı. Erhan bey traksiyon cihazıyla ve manuel terapi ile tedavi etti. Çok şükür rahatça yürüyüp zorlanmadan günlük yaşantıma devam edebiliyorum. Tedaviye başlarken bir cihazın bu kadar etkili olabileceğine inanmıyordum. İlginize teşekkür ediyorum.


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Minara Ünalp

  Sevgili Hocam, sol kolumdaki hareket sistemi bozukluğunu tedavi ettiniz ya hakkınızı ödeyemem. Kolum eskisinden daha iyi ve ağrılarım tamamen geçti. Çok teşekkür ediyorum. İyiki varsınız. Selamlar


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. A. Erhan Ünalp Skolyoz Tedavisi

  Çocuğumun skolyoz problemi vardı. Erhan Bey ile tanıştıktan sonra hayatımız değişti. İlk başta yorucu bir süreçten geçsek de şimdi kızımın çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim.3 yıldır kızımda ki değişim Erhan Bey sayesinde olmuştur. Erhan Bey işinde profosyonel biri herkese tavsiye ederim. Yardımları ve destekleri için de kendisine burdan çok teşekkür ederim.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. A. Erhan Ünalp Fizik Tedavi

  Benim bacagimda kısalık olduğu için kemik uzatma ameliyatı sonrası fizik tedaviye başladım Erhan bey bana bu konuda çok yardımcı oldu hala olmaya devam ediyor (çok canımı yaksada :) ) işini sonuna kadar yapıyor gerçekten işinin ehli biri kendinizi emin ellerde hissedebilirsiniz..


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar