Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Mesaj gönder
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Alfa Tıp Merkezi

Kazimdirik Mahallesi 364 / 1 Sokak No : 36

35040 , Bornova ,

İletişim Bilgileri
Kabul edilen sigortalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Sağlık Merkezi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Evren Destegül Diğer

  Kalp yetmezliği ve bir damarı tıkalı olan 72 yaşındaki annemi götürdüğüm doktor bey verdiği tedavi ile annemi rahatlatmış,ayrıca tansiyona dair bir sorun yaşadığımızda hafta sonu bile olsa mesajımıza anında cevap vermiş,aramalarımızı cevapsız bırakmamış,gerekli ilaçları ve doz ayarlamasını telefonla bizi yönlendirerek yapmıştır.Akademik bilgisi ve destekleri için minnettarız

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Utku Tantoğlu Diğer

  Utku bey ile mide botoksu operasyonu gerçekleştirdik başından sonuna keyifli ve titiz bi işlem oldu, güleryüzü ilgisi ve başarılı ekip arkadaşlarıyla güzel sonuçlar alıyorum almaya devam ediyorum :) İyi ki Utku beyi seçmişim kaliteli ve güzel sonuçlar için çok teşekkür ederim..

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Utku Tantoğlu Diğer

  utku hocamızda mide botoksu işlemi yaptırdım bir ay önce. sonuçlardan çok memnunum kendisi ve ekibi çok ilgili ve süreç çok rahat bir şekilde ilerliyor. çok teşekkür ederim.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Utku Tantoğlu Mide Botoksu

  Utku Hocama mide botoksu oldum. Gerçekten çok ilgili ekibi de çok güler yüzlü. O kadar çok soru sormama rağmen hepsine beni tatmin eden cevaplar verdi. Gerek süreç öncesi gerek süreç sonrası her şey çok iyidi. İşlem sonrası da çok konforlu geçti. Her şey için çok teşekkür ederim hocam.

  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Utku Tantoğlu Genel Cerrahi Randevusu

  Bu kadar güler yüzlü bukadar özverili çalışan bı doktor ve ekip görmedim botox oldum herşey için teşekürler...

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Mehmet Totan Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

  Boğaz ağrısı ve hafif baş ağrısı hocam çok ilgi alaka gösterdi çok teşekkür ederim ALLAH razı olsun

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İbrahim Tuncer Diğer

  Merhaba, 15 gün gittiğimiz randevum uza numaralı lens almak istedik, ilk deneme lensi olmadı, astiğmat olduğun belirterek, tekrar düzenledi bu sefer görme iyiydi, reçetemşzi istedik, optik iye gittik, astiğmat olmadığını belirtti, hastaneyi aradım tekrar gelip muayene olmamızı istedi, dikkat edilseydi bukadar zaman kaybı olmazdı,
  Syg

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  Op. Dr. İbrahim Tuncer

  Yeteri kadar dikkat edildiğini kendi ifadenizden anlamak mümkün. 2 defa deneme yapılmışki hataya mahal olmasın diye. görmem iyi demişsiniz hemde olumsuz görüş yazmışsınız. Neden yazdığınız çok anlaşılır değil. Astigmatınız 1.00 D’yi geçmediği sürece kontakt lensinize astigmat eklenmez. Yani Gözlükte mevcut olan astigmat her zaman Lense eklenmez. Bu durum size muayenenizde açıklandığı halde gözlükçünün demesiyle kafanız karıştı sanıyorum. İşin profesyoneli olan göz hekiminizin dediğine itibar etmeniz gerekir. Reçeteye bakarak sizi muayene etmeyen birinin bu kim olursa olsun yaptığı yorumun bir değeri yoktur çünkü olayın inceliklerini bilemez.
  Buna rağmen yinede bir şikayetiniz varsa tekrar muayene etmekten memnuniyet duyarım.

  Hata oluştu, tekrar deneyin