Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Algomed Hastanesi

Kozan Yolu Üzeri Sarıçam Mahallesi No:136 Yüreğir Otogar Karşısı

01260 , Yüreğir ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Algomed Hastanesi kadrosunda 6 adet acil tıp uzmanı, 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Algomed Hastanesi Adana ilinde Sarıçam mahallesi Kozan Yolu No:136 Yüreğir adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İkram Argun Kavuncu Diğer

  merhaba;
  eşim belfitigı ahatsızlıgından dolayı yıllardır tedavi ve fizik tedavi görüyordu. son dönemlerdeki agırları artıca yapılan kontrollerde fıtıgın patladıgı anlaşıldı. bir cok doktora gittik hepsinin açık ameliyat olması gerektigini söyledir.
  Agomed hastanesinde İkram bey ile tanıştık, muayne etti. eşim felç gibi dogurlamıyor hareket edemeyip adım atamıyordu.
  Hocamız microcerrahi yöntem le eşimin ameliyatını gerçekleştirdi. önce allahın sonra kedisinin sayesinde eşim 15 haziran 2021 de ameliyat oldu çok şükür ayaklandı hiç bir sorun yok.
  hocamız titizlikle her 15 gün de bir kontrol ve muayneleri gerçekletirmiş olup kontrolleri devam etmektedir.
  Gerek bilgi ve tecrübesi, gerek cana yakınlıgı ve samimiyetinde dolayı İkram homamıza teşekkürlerimi sunuyorum.
  mükemmel bir insan...


  L
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Arıkoğlu Diğer

  1 gün öncesinde sol omuz bölgemdeki ağrıdan uyuyamadığımı, sol dirsekte yaklaşık 2 yıldır zorlama sonrası sızı şeklinde ağrı olduğunu, sağ el bileğimde de ağrı olduğunu söyledim. Röntgen çektirin dedi aşağı indim sadece sağ el bileğimi ve sol direğimin filmi çeklidi. Esas gelme sebebim omzum dedim. Hoca bunları istemiş dediler. Tekrar sonuç için gittim. Omuz filmi çekilmedi esas bunun için geldim dedim. Şuan omzun ağrıyormu dedi hayır dedim. Tmm ozaman sorun yok dedi. Diğerlerine de ilaç yazdım soğuk uygulama yapın nasıl yapılacağını sekreterim size tarif edecek ben çıkıyorum dedi ve çıktı. Benim başımdan geçen olay bu.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Cengiz Boğa Diğer

  Abimin tiroid rahatsızlığı için Adana Algomed Hastanesinde doktor beye randevu aldık ve muayeneyi gerçekleştirdi. Çok çok memnun kaldık. En ufak detayla bile çok güzel ilgilendi. Çok teşekkür ederiz. Tavsiye ediyoruz..


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Elif Almıla Beyaz Diğer

  Almıla Hanım tecrübeli, ilgili ,sorulara detaylı cevap veren , teşhisleri yerinde ve sırf ilaç vermiş olmak için reçete yazan bir doktor değil. 2,5 yaşında ve 4 aylık iki kızımı da doğduklarından beri güvenerek götürüyoruz. Teşhis ve tedavilerinden hep olumlu sonuçlar aldık çok şükür. Ayrıca halden anlayan,sempatik ve çokta güleryüzlü asla kibirli değil.Bugüne kadar hiç bir şekilde bir sorun yaşamadık. Ellerine emeklerine sağlık


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Feyza Kılıç Diyetisyen Randevusu

  Feyza hanımla iki ay önce bir arkadaşımın önerisiyle tanıştım. Arkadaşımın şikayeti fazla kilolarıyken benimki bir türlü kilo alamamaktı ve bu konuda daha önce başka diyetisyenlere de yardım almak İçin başvurmuştum ancak sonuç alamamıştım. Feyza hanım beni zorlamayacak ve yaşam tarzıma da uyum sağlayacak diyet listeleriyle, yapıcı motivasyon desteğiyle ve bilimsel temellere dayalı açıklamalarıyla doğru yerde olduğumu hissettirerek çok destek oldu. İki ayda 3,5 kilo aldım ki bu benim için mucize gibi bir şey. O nedenle herkese öneriyorum.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Arıkoğlu Diğer

  Öncellikle annemi algomed hastanesine dizlerinde ki agri icin goturdum doktor tercihli olmasa da mehmet arikogluna sira verdiler 1. Saat civarı bekleyerek muane ye girdik doktor ve oda da bir erkek bir bayan iki asistanı olmasina rağmen beni dışarı çıkardılar yeniden içeri cagirildigim da annem sedyede yatıyor kalmaya çalışıyor ve kimse yardim etmiyor bana annenizi kaldira bilirsiniz diyor tanısı direk su anneniz cok (şişman )kilodan dolayı ama ben yine de mr röntgen bir Kac test işteyim doktor yüzümüze bakmıyor uslup cok sert hastaya hizmet etmieceklerse beni yanina alması lazim oğluyum ve annem ileri yaşta doktorun tanı şeklini söylüyorum bacağında sislik var sen sislik görmemişsin gormedim görsem hastaneye gelmem zaten


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Feyza Kılıç Kilo Problemi

  Ciddi kilo şikayetleri olan ve artık bu konuda umudunu kaybetmiş bir durumdaydım. Daha önce yardım aldığım uzun süre takip edildiğim tedavi süreçlerinde maalesef tatmin edici sonuçlara ulaşamadım. Taa ki tavsiye üzerine Feyza Hanımın hastası olana dek. Umudumu kaybetmiş kendimi resmen salmış bir obezdim. Öncelikle beni kilo sorunumdan kurtulabileceğime inandırdı motive etti. Diyet listesini ilk gördüğümde açıkçası bu listeyle kilo veremeyeceğimi düşünüyordum çünkü daha önce bana verilen listelerde resmen aç bırakıldım ama gereksiz bir açlıkmış. Feyza Hanımın listesi gayet zevkli ve kilo vermeye yönelikti benim için en önemlisi de buydu sanırım. Mesele sadece bir listeyi yazıp ona harfiyen uymak değil bu süreçte kendisinden edindiğim birçok bilgi tekrar kilo sorunu yaşamamam için oldukça değerli oldu. Kendisiyle keyifli ama bi o kadar da yorucu bir süreçten sonra hedefimize ulaştık. Kesinlikle tavsiye ederim ve Feyza hanım teşekkür ederim tüm çabalarınız için.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İkram Argun Kavuncu Diğer

  Doktorum Ikram Bey, gecen hafta boyun fıtığı ameliyatımı başarıyla gerçekleştirdi. Bu güzel insana beni ameliyata ikna ettiği ve başarılı bir ameliyat gerçekleştirip beni sağlığıma kavuşturduğu için teşekkür ederim. Iyi ki kendisini tanımışım. Özel Algomed hastanesi personeline de teşekkür ederiz.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Feyza Kılıç Diyabet Diyeti

  Şeker hastası olduktan sonra kendisiyle iletişime geçtim.Hayatımın tamamen değiştiği bir süreçte bu yeni duruma adapte olmamı sağladı.Sağlıklı beslenmenin ne olduğunu öğrenmekle beraber hastalığımın sonuçlarını ve sürecini detaylı bir şekilde anlattı. Kısacası Feyza Hanım süreç içerisinde özellikle iletişim kurma becerisi ve açıklamalarıyla bana çok çok çok yardımcı oldu.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ayla Çayhan Diğer

  23 yıl önce doktorlar caddesinde iken tekrarlayan nasır ile gittim ve kurtuldum. 23 yıl sonra bitmeyen ve iz bırakan sivilcelerim için en kısa zamanda Ayla ÇAYHAN hocamın yanına gideceğim.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar