Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Aritmi İnegöl Hastanesi

Süleymaniye Mah. İstiklal Cad. No: 189

16400 , İnegöl ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Bektaş Kemal Aslan Diğer

  Annemin bel fıtığının patlaması sebebiyle şiddetli ağrıları vardı. Daha öncesinde Şehir hastanesine gitmiştik ameliyat için herşey hazırdı ancak ileri tarihe gün verildi ağrıları çok olduğu için dayanamadı ve yakın çevremizden Kemal beye ameliyat olan bir kaç kişi vardı. Tavsiyeler üzerine hastaneyi arayıp randevumuzu oluşturduk ve muayene olur olmaz hemen ameliyat olması gerektiğini söyleyip covid testi istendi sonuç çıkar çıkmaz ameliyata aldı. Annemin muayenesi öncesinde ameliyattaydı çıkıp annemi muayene ettikten sonra tekrar ameliyata girdi zor ama başarılı bir ameliyata imzasını attı. Annemin ameliyatının üstünden yaklaşık 3 ay geçti. Ağlayarak girdiğimiz hastaneden ağrılarının epey azaldığı bir şekilde çıktık ve şuanki durumu çok daha iyi zamanla da daha iyiye gidiyor ilk başlarda tabiki ağrıları sızıları oldu ama ameliyat olan bir insanın hemen ayaklanması iyileşmesi beklenemez herşey zamanla yoluna giriyor. Doktorumuzun dediklerini de uyguladığımız için herhangi bir sorun yaşamadık henüz. Emeklerine sağlık. Kesinlikle bir şikayetiniz varsa tereddüte düşmeden tercih edeceğiniz bir insan.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mustafa Kır Histerektomi

  Düzensiz ve aşırı kanama şikayeti ile doktor bey e gittim . Aynı gün yapılan muyene , tahlil ve emar neticesinde gerekli tanı çok hızlı konuldu . Kendisi tarafından hastalığım konusunda ayrıntılı bir şekilde bilgilendirildim, riskler ve tedavi yöntemi çok net anlatıldı . Bu sayede ameliyat kararını hemen verip , 4 yada 5 gün içerisin de de dergal ameliyat oldum . Çok endişe etmeme rağmen rahat bir ameliyat süreci geçirmemi sağladılar . 2 gün hastanede hem doktor bey hem de diğer sağlık görevlileri ağrısız bir süreç geçirmem için ellerinden geleni yaptılar . Taburcu olduktan sonra da istediğim anda kendisine ulaşabiliyorum . İyileşme dönemimi sorunsuz bir şekilde tamamlamak üzereyim . Zor bir ameliyatı bu kadar rahat atlamamı sağladığı ve beni tekrar sağlığıma kavuşturduğu için kendisine canı gönülden teşekkür ederim. Herkese şiddetle kendisini tavsiye ederim .


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Sebahat Canpolat Gül Diğer

  Sırtımda tutulma nedeniyle gittim. Muayene esnasında kendisi bir kaç sihirli hareket ile kilitlenmiş olan yerleri tedavi etti. Artık ağrım kalmadı. Alanında uzman, deneyimli bir Doktor Hanım, Eğer sırt ağrınız varsa kesinlikle tavsiye ederim.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hakan İbrahim Boyar Sezeryan Doğum

  Hamileliğimin 7-8 ayları arasında beynimde pıhtı atması oldu,iki hafta kadar hastanede yattım. bu süre de sürekli hipertansiyon problemi yaşadım, bebeği alıp almama konusunda bir türlü karar veremediler yaklaşık bir ay boyunca git gel tahliller perişan olduk, baktık olmayacak tavsiye üzerine Hakan İbrahim Boyar beye randevu aldık.Gidip kendisine durumu anlattık riskli bir durumdu fakat kendisi riski alarak gayet sakin kendinden emin bir şekilde doğumun planlamasını yaptı,ve doğum zamani geldiğinde sezeryanla doğum gayet güzel bir şekilde kazasız belasız gerçekleşti.Kendisine minnettarız.Allah razı olsun sayesinde bu Zorlu süreçten sağ Salim çıktık bebegimle ben.Gitmek isteyen düşünmeden gidebilir.Bu zamanda kalan Ender hekimlerden kendileri.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hakan İbrahim Boyar Doğum Öncesi Eğitim Ve Doğuma Hazırlık

  Yeni hamile olduğumu öğrendiğimde 1 aylık hamileydim doktorum hakan ibrahim boyarla başladim ilk ultrason görüntümü orda gördük ve çok heycanla yaşadığım mutluluğu orda devam ettim her gittiğimde guzel zamanlar geçirdim memnuniyetimi ne kadar anlatsamda az gelir çok iyi ilgi gördüm güler yüzüyle karşılaştım her defasinda ve doğumumu orda sonlandirdim ameliyatta gecirdigim vakot cok keyifliydi bebeğime kavuştum ve zamanin nasil geçtiğini anlamadim 30 kasım 2021de doğum yaptim yine olsa yine tercih ederim cok güvenilir bir doktor gercekten tavsiye ediyorum hic dogumda dahil korkum olmadi guvencini hissettim ve korkmadim sizde memnun kalicaginizi dusunuyorum anılarimi cok özlicemden eminim nasil gecti 9 ay hiç anlayamadim


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hakan İbrahim Boyar Sezeryan Doğum

  Doktorumuz Hakan beyle 2015 karşılaştık 5 yıllık evlat özlemiyle ve uğraşıyla bize gösterdiği yol sayesinde önce gebelik sonra takibi bu süreçte hiç bir sıkıntı yaşamadan kızımızı kucağımıza aldık ve 2022 ikiz hamilelik ve yine sevgili doktorumuz Hakan bey ilgisi ve alakasiyla dogumumuz gerçekleşti çok sezeryan hikayesi dinledim ben her iki sezeryan dogumumda iki günde ayağa kalkıp evimi bile temizledim iyiki sizin gibi bi doktorla karşılaştık hiç tereddüt etmeden Hakan beyle guzel bir hamilelik ve doğum gerceklestirebilirsniz tekrar tekrar tesekkurler beyefendi doktorumuz


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Bektaş Kemal Aslan Endoskopik Cerrahi

  Sayın değerli Bektaş Kemal Aslan hocamıza çok teşekkür ediyoruz annemin bel fıtığı patlamıştı başarılı ameliyat sonucunda annem bel fıtığından kurtuldu sağlığına kavuştu binlerce kez teşekkürler hocam eline sağlık


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hakan İbrahim Boyar Randevu

  Dokuz ay boyunca eşim ve ben hiç tereddüt etmeden ,güvenle Hakan hocaya göründük.Doğum yeni gerçekleşti ve biz kendisinin pozitif ve güven veren yaklaşımından,profesyonelliğinden son derece memnun kaldık.Kesinlikle tek tercihimiz.Kendisine minnettarız.


  Ü
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hakan İbrahim Boyar Randevu

  34 haftalik gebeyim gebeligim boyunca hic tereddut yaşamadim mükemmel bir doktor bu konuda çok şanslıyım


  H
  Doktor: Op. Dr. Mustafa Kır Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Uzun zamandır yaşadığım endişelerin sonucunda bugün ilk defa jinekolojik muayeneyi kendi içimde kabullenip, büyük bir tedirginlikle gittiğim muayeneden gayet bilgilendirilmiş ve kafamda büyüttüğüm kadar büyük bir gerilim olmadığını yaşayarak ayrıldım. Ancak burada doktor beyin pozitif enerjisinin ve muayene sonucunda yaptığı açıklamalarında etkili olduğunu düşünmekteyim. Aslında sadece genel muayene ve doğum kontrol yöntemi adına görüşmek için gittim ancak bundan sonra yıllık kontrollerimde ve çocuk düşündüğüm zamanda da ilk kapısını çalacağım isim Mustafa Bey'dir. Her şey için çok teşekkürler.


  Hata oluştu, tekrar deneyin