Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Mesaj gönder
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Avrasya Hospital Gaziosmanpaşa

Fevzi Çakmak Mahallesi Hekimsuyu Caddesi No:26/34 Küçükköy

34255 , Gaziosmanpaşa ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Turgay Yıldız Mide Balonu

  Sevgili Turgay hocamla yolumuz bir ay öncesi kesişti. Sürece mide balonuyla başladık ilk başından beri yardımcı olması her konuda bilgi aktarımı tüm korkularımı yenmemi sağladı süreç boyunca her an iletisimdeydik şimdi bir ay da 7 kilo vermiş durumdayım Tekrardan yardımları ve ilgisi için çok teşekkür ederim iyi ki siz


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Turgay Yıldız Kıl Dönmesi Tedavisi

  Kıl dönmesi nedeniyle kristalize fenol tedavisi oldum. İşlem esnasında ve sonrasında benimle kurduğu detaylı iletişim sayesinde hiçbir soru işareti ,korku kalmadı. Yapılan işlem çok kısa ve acısız oldu şikayetlerimden tamamiyle kurtuldum bu zamana kadar boş yere acı çekmişim 10 dk da işlemim bitti ve hayatıma devam ettim. Doktor beye ilgi alakasından dolayı çok teşekkür ederim bundan sonra her türlü şikayetimde öncelikle kendisine danışacağım.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Turgay Yıldız Anal Fissür (Makat Çatlağı) Tedavisi

  Uzun süredir yaşadığım çatlak sorunu için ilk defa bu hastaneye geldim. Şansıma Turgay Bey'e randevu oluştu ve o kadar şanlıyım ki sorunum çözüldü :D Kısaca aynı gün hızlıca kontrol edip benim sorunuma ve acımı anlayarak hızlı bir şekilde detaylı bilgilendirmeler ile ameliyat girdim ve aynı gün bu sorunumda kurtuldum. Bugün kontrole gittiğimde tekrar iyi ki bu hastaneyi ve doktoru bulduğum için şanslı olduğumu hissettim. Artık eşim, oğlum ve çevrem için iyi bir hastane ve iyi bir doktor buldum


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Turgay Yıldız Diğer

  Çenemdeki beni aldırmak için gittim ayrıca eşim mide kanaması geçirdiğinde de başvurduğumuz dünya tatlısı bir hekim.Bilgisiyle, tecrübesiyle ve de ilgisiyle gerçekten kendisini çok sevdik.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Turgay Yıldız Kıl Dönmesi Tedavisi

  Kıl dönmesi nedeniyle kristalize fenol tedavisi oldum. Ameliyattan önce inanılmaz motive etti ve yaptığı konuşma ile çok rahatlattı beni. Güler yüzlülüğü, samimiyeti ve ilgisi çok iyi kendisine teşekkür ediyorum. Stres olmadan ameliyata girdim. Ameliyat yaklaşık 15-20 dakika da bitti. Sonrasında da iletişimi ve yönlendirmesi çok iyiydi. Tedavim devam ediyor, yaranın kapanmasına az kaldı ama şu an ağrım kalmadı. Özellikle kıl dönmesi konusunda kesinlikle tanışmanızı tavsiye ederim.


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Turgay Yıldız Diğer

  Bitlis Tatvan da görev yaptığı sırada tanışma fırsatım oldu Turgay hocayla , İstanbul Avrasya Hastanesinde amaliyatalarımı gerçekleştirdi , harika bir ev sahipliği yaptı diyebilirim mütevazi kişiliğiyle ve vermiş olduğu emeğiyle minnettarım kendisine , Rabbim her daim yardımcısı olsun . İyi kii varsınız Turgay hocam Hastalarınız çok şanslı


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Turgay Yıldız Diğer

  Turgay Bey e herşey için çok teşekkür ediyorum babamın melanom çıkan kitlesini başarıyla aldı ve hastaya moral vermesi mükemmel kendimizi çok rahat hissettik babam çok huzurlu dua ediyor doktor beye Allah Turgay Bey gibi doktorları çoğaltsın


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Turgay Yıldız Diğer

  Turgay Bey’le iyi ki yollarımız kesişmiş. Turgay beyin ilgisi ve samimi bilgilendirmeleri sayesinde Mide Balonu uygulaması yaptırdım ve harika bir zayıflama yolundayım 1’inci haftamı tamamladım 5 kilo verdim bu hafta da hedefim 5 kilo. Ameliyat yerine Mide Balonu en kolay ve hızlı 30 dk da işlem tamamlandı. 1-2 gün alışma sürecinden sonra her şey yoluna girdi.

  Mide balonu düşünüyorsanız bilgisi, ilgisi ve harika ekibiyle Turgay beyle tanışmanızı öneririm.


  J
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Turgay Yıldız Diğer

  Turgay Hocam gerçekten çok değerli bir hekim.
  İşini layıkıyla yapıyor, doktor hasta ilişki sürecini çok iyi yönetiyor.İlgi ve alakasindan çok memnun kaldım.Sureci kendisiyle çok iyi yonettik ve 6 ayda 20 kg verdim.Mide balonu herkese tavsiye ederim.
  Başarılarınızın devamını dilerim.
  Sevgiler


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Turgay Yıldız Diğer

  Kendisinden Allah bin kere razı olsun. Safrakesesi ameliyatı oldum. Ameliyat öncesi beni detaylı bilgilendirdi. Ameliyat sonrası takip etti. Ameliyatım ağrısız sorunsuz geçti ertesi gün normal hayatıma döndüm tabi yediklerime dikkat ederek.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar