Özel Bahçelievler Çocuk Kliniği

(113 görüş)
Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Mesaj gönder

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Bahçelievler Çocuk Kliniği

Adnan Kahveci Bulvarı No:30/2A

34180 , Bahçelievler ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Erkan Aslan Diğer

  İlk kez gittik kendisine. Hangi mesleği icra ederseniz edin, mesleki Bilgi birikiminden önce insani özellikler, karşındaki kişiye yaklaşımın öncelikli olduğunu kabul edenlerdenim. Bu açıdan Erkan Bey gerçekten çok pozitif bir insan. Umarım çocuğumuzu sağlıklı bir şekilde büyütmemizde de bize yol gösterecektir. Mesleki olarak da, çocuğumuzun herşeyini kontrol etti. İlk randevudan gayet memnun ayrıldık. Kendisine ve ekibine ilgileri için teşekkür ederiz.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Erkan Aslan Diğer

  Erkan Bey ile tavsiye üzerine tanıştık ve 2 doktor degiştirerek sonunda kendisini bulduk.. İyiki de kendisini tanıma fırsatı bulmuşuz.. hem çocuk doktoru hemde kendisi uzman bir terapist gibi:) oglumuzun yanı sıra bir anne olarak bana okadar guzel bilgiler verip,onerilerde bulundu ki uzun uzun hem bizi dinledi hem de kendisi çok sağlıklı bilgiler aktardı.. onun sayesinde mamaya alışan oğlumuz emmeye geri döndü ve mama oranını git gide azaltmaya başladık.. muayne sırasında aglayan bebegimizi okadar ilgili bir şekilde sakinleştirip kontrollerini yaptı ki 2. Ayımızda da tekrar gittigimizde bebegimiz pür dikkat doktor beyin kendisiyle konuşmalarını dinleyip tepki vermeye başladı :) iyiki Erkan Bey gibi işini en güzel şekilde yapan bir doktora denk geldik.. Biz tavsiye uzerine gittik sizde bu yazıyı okuyorsanız bizden de size tavsiye olsun kesinlikle çocuğunuzu Erkan Bey ile tanıştırmalısınız :)


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Erhan Yüce Çocuk Gelişim Testi

  Erhan bey teşekkür ederiz , çok güleruz işinin profesyoneli olan çocuk toktoru ilk ayımızdan yanına gidiyoruz her şey çok güzel


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Erhan Yüce Randevu

  Erhan bey kuzemimin üçüzlerinin doktoruydu. Kuzenim o kadar memnunduki Oğlum olunca hiç doktor arayışına girmedim. Oğlumun büyüme evresini Erhan beyin desteğiyle çokk keyifle, güvenle içim son derece rahat geçirdik. Hiç kolay değil sonuçta en kıymetli varlığım canımı emanet ediyorum. Asla kafamda soru işareti olmadan her muayenede onlarca sorumu sabırla cevaplayan en önemlisi aradığımda telefonun diğer ucunda olması gerekmedikçe muayeneye bile çağırmayan telefonla bile tedavi desteği veren ailemizin canımız doktorumuz. Çok seviyoruz Erhan hocam iyi ki canımm size emanet. Herkese tavsiye ediyorum özellikle benim gibi panik annelere


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Erhan Yüce Randevu

  Erhan Hocayı arkadaşımın tavsiyesi ile gittim. Her şeyden önce güler yüzü, samimiyeti, sıcakkanlılığı ile daha muayenehanesine girer girmez pozitif enerjisiyle sizi karşılayan bir doktor düşünün. Erhan Bey çok özel bir çocuk doktoru. Mesafe olarak çok uzak olmamıza rağmen hiç düşünmeden Erhan Hocayı gidiyoruz. Ailemizin en değerli varlığımız oğlumuzun dünyaya gelmesi ile ekibe katılan bir yol arkadaşımız ve güvenle çocuğumuzun sağlığını, gelişimini emanet ettiğimiz bir doktora sahip olduğumuz için çok şanlıyız. Keşke her doktor sizin gibi anlayışlı ilgili ve bilgili olsa. İyi ki varsınız Erhan hocam.


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Erhan Yüce Randevu

  Erhan hocayı internetteki araştırmalarım sonucu buldum. Sonunda oğlumu götürdüm. Karşılaması ve oğluma ilgisi, tanışması konuşması hayalimdeki çocuk doktoru profiline o kadar uyuyordu ki. Doktorumuzla yollarımız kesiştiği için çok şanslıyız. Oğlum 4 aylık ve inek sütü alerjisi olan bir bebek. Oğlumda doğduğundan itibaren bir anormallik olduğunu fark etmiştim kaç hekime danıştıysak anlamadı. Erhan beye ilk gidişimizde muayene de anladı emin olmak için bazı tetkikler yapıldı ve evet şüphesinde haklı çıktı. Oğlum anne sütü aldığı için bana diyet programı uygulandı ve oğlumun huzursuzluğu kusmaları cildindeki dökülmeler hepsi zamanla yok oldu. Düzenli olarak kendisine her ay kontrole götürüyorum ve vermiş olduğu bilgilerle bizi yönlendirmeleriyle iyi ki diyoruz her defasında hekim konusunda benim gibi hassas ve güven problemi yaşayan anne babalara Erhan beyi tavsiye ediyorum.


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Erkan Aslan Randevu

  Erkan Bey oğlumuz doğduğundan beri gittiğimiz ve memnun olduğumuz doktorumuzdu. Sonrasında yurt dısına tasındık ve türkiye ziyaretlerimizde kendisine gitmeye devam ediyoruz. Kendisiyle her randevumuzda sabırla bizi dinleyip her türlü sorumuza detaylıca cevap veriyor. Sadece çocuğumuza değil bize de stresli olduğumuz her an için adeta terapi yapıyor. Gereksiz tedavi ilaç vs hiç bir şekilde önermiyor. Sadece gerekli zamanlarda gerekliyse müdahale ediyor. Örneğin Almanya da çocuğun ateşi 39 u görmeden asla ilaç önermiyorlar. Ateşin kötü bişey olmadığını, vücudun savaşmasına izin vermemizi söylüyorlar. Erkan bey de aynı şekilde bizi direkt ilaca yönlendirmiyor. Burada bazı doktorlar aşıdan hemen sonra ateş düşürücü öneriyor mesela Erkan bey bize hiç bir aşıda bağışıklığı baskılamamak adına ateş yükselmeden önermezdi mesela. Bu yaklaşımı en beğendiğimiz özelliklerinden biri. Güvenebileceğiniz bir dr arayışınız varsa tavsiyemizdir


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Erhan Yüce Randevu

  Sağlık sektöründe ilkelerine bağlı, özverili, mesleğini bir iş değil de misyon olarak gören ender hekimlerden.. Oğlum doğduğu andan itibaren takibini yapan, teşhis ve tedavi konusunda uzman bir hekim.. Gereksiz tahlil ve antibiyotik konusunda etik değerleri olan bir hekim.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Erhan Yüce Randevu

  Şimdiye kadar rastladığım en iyi çocuk Doktoru. Uzun zamandır iyi bir Doktor arıyorduk çocuklarım için. İyi ki karşılaşmışız. Oğlum 6,5 yaşında kızım 1,5 yaşında ve son 5 aydır çok sık hasta oluyorlardı. Artık yazılan Antibiyotiğin ve ilaçların haddi hesabi yoktu. Bu durum bizi çok endişelendiriyordu. Erhan Hocam ilk 5 dakika içinde çocuklarımın Alerjik çocuk olduğunu tespit etti. Test sonuçları da bunu doğruladı. Doğru yöntemle ve doğru ilaçlarla ( en güzeli Antibiyotiksiz ) tedavi oluyorlar ve artık çok nadir hasta oluyorlar. İletişimi, bilgisi, anlatma şekli, sohbeti ile Doktorumuzdan çok memnunuz. İlk defa çocuklarım seve seve bir Doktora gidiyorlar. Çok tavsiye ediyorum. Şükürler olsun ki allahın izniyle uzun vadeli çocuk Doktorumuzu bulduk. Sizde içiniz rahat bir şekilde sonuna kadar güvenmek ve çocuğunuzu emanet etmek istediğiniz bir Doktor arıyorsanız işte burada. Mesaj yoluyla bile sorularınıza cevap alabiliyorsunuz o kadar ilgili bir Doktor. Çok teşekkür ederiz ERHAN Hocamıza, allah başımızdan eksik etmesin.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Erhan Yüce Yenidoğan Takibi

  Kızım 27 haftalık doğumla tanıştı kahraman doktorumuzla. Derin şu anda 6 yaşında ve bu zamana kadar ne zaman başımız sıkışsa doktorumuzun yanında aldık soluğu. Sonsuz güvendik ve inandık hiç bir zaman pişman olmadık. Derdimizi dinledi hep. En ince ayrıntısına kadar bizi bilgilendirdi. En kötü anımızda bile desteğini hiç esirgemedi. İyi ki yollarımız kesişmiş iyi ki tanımışız. Teşekkürler canımız doktorumuz kahramanımız Erhan hocam


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar