Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Özel Bandırma Royal Hastanesi kadrosunda 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 3 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Bandırma Hastanesi Balıkesir ilinde Paşabayır Mah Sağlık Cad. No:16 adresinde bulunmaktadır.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (71)

Genel skor

  Ş
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mustafa Kınaş Diğer

  Ön çapraz bağ ameliyatımı gerçekleştirdi çok memnun kaldım çok iyi bir doktor tavsiye ediyorum ve daha üst mevkilere geleceğini
  düşünüyorum

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ahmet Yalçın Katarakt Ameliyatı

  2 sene öncesinde babannemi katarakt ameliyatı için getirmiştik şimdi dedemi ameliyat ettirdik işinde çok başarılı bir doktor biz çok memnun kaldık her şey için çok teşekkür ederiz.

  T
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Sabri Onur Çağlar Diğer

  Babamı kalp bölgesindeki ağrı için götürdüm.Hastaya yaklaşımı konuşma şekli ilgisi harika.Teşekkür ediyoruz kendisine

  Ş
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ahmet Yalçın Katarakt Ameliyatı

  Annem İki gözden de katarak ameliyatı oldu. Memnuniyetinizi anlatmaya gerek yok bence ikinci ameliyatı olmazdık. Teşekkürler hocam.

  H
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mustafa Kınaş Diğer

  3 yıl önceden beri çapraz bağım kopmus bir şekilde hayatıma devam ediyordum. Bu zamana kadar ameliyat olmamamın sebebi düzgün bir doktor bulamamamdan kaynaklıydı. Mustafa KINAŞ ‘ ın asistanının önermesiyle ve hocanın bana hastalığımı güzel bir şekilde bilgilendirmesiyle güvenip ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyattan bir gün sonra doktorumun dedigi gibi ayağa kalktım ve kendi ihtiyaçlarımı görür oldum. Mustafa KINAŞ’ a ve ekibine sonsuz teşekkür ederim ve herkeze öneririm

  K
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ahmet Yalçın Katarakt Ameliyatı

  Annem glakom hastasıydı ve gözünü tamamen kaybetmek üzereyken Opr. Dr. Ahmet Yalçın bey ile yollarımız kesişti.Ameliyattan önce,ameliyat sırasında ve ameliyat sonrasında takiplerine devam etti.Hatta annem 10 günlük ameliyatlıyken izmire gitmesi gerekti.Lakin doktor bey izmirdeyken göz ölçümü yaptırıp kendisini bilgilendirmemizi istedi.İzmirdeki göz ölçümünü yapan doktor bey ahmet beyin yaptığı ameliyatın kolay bir ameliyat olmadığını ‘’her doktorun bu riskli ameliyatın altına giremeyeciğini’’ söyledi.Bunca şeyden yola çıkarak gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki annemin gözünü kaybetmemesi için çabaladığını,hastalarına ne kadar değer verdiğini ve çok iyi bir doktor olduğun gördüm.Hatta annem 2-3 hafta önce aynı gözünden bu sefer katarakt ameliyatı oldu ve doktor bey hala ameliyat sonrası takiplerine devam ediyor.Opr. Dr. Ahmet beye sonsuz teşekkür ederim .

  Z
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mustafa Kınaş Diğer

  Diz ağrım için gittim iğne yaptı doktor bey çok iyi geldi güler yüzlü çok memnun kaldım tavsiye ederim

  D
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ahmet Yalçın Katarakt Ameliyatı

  Merhabalar,
  Babamın 1-1,5 ay öncesinde konulmuş bi katarakt teşhisi vardı. Ameliyat için doktor arayışı içindeydik.
  Ahmet Hocayı bi yakınımız vesilesi ile tanıdık. Muayene ve akabinde birer hafta ara ile  gerçekleşen katarakt ameliyatı sonucunda hem hocamızdan hem diğer çalışanlardan oldukça memnun kaldık. Ve herhangi bir sorun yaşamadık.
  Bilgisi, ilgisi ve güler yüzlü yaklaşımı ile Ahmet Bey' e teşekkürlerimizi sunuyoruz.

  M
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Mais Allahverdiyev Diğer

  İlgi ve alakası çok güzel sorduğunuz soruların cevabını alabiliyorsunuz herşeyin açıklamasını yapıyor ben lazerle böbrek taşı ameliyatı oldum gayet memnun kaldım internette okuduğum o korku dolu yorumların hiç birini yaşamadım Herşey için Tesekkürler Mais Bey.

  G
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ahmet Yalçın Katarakt Ameliyatı

  Ahmet beye annemi ve kayınvalıdemı katarak ameliyatı İcin goturdum cok memnun kaldık ikiside gayet memnun kaldılar cok ilgili bir doktor tavsiyemdir

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Paşakonak Mahallesi Sağlık Caddesi No:16, Bandırma 10200 Google Haritalar'da göster

Sıkça Sorulan Sorular