Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Mesaj gönder

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Başarı Hastanesi

Yeni Mahalle Hekimsuyu Caddesi No:53

34250 , Gaziosmanpaşa ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Enver Özkurt Genel Cerrahi Randevusu

  Mememde oluşan kitle için hocama başvurdum, gerekli poliklinik muayenelerinin ardından ameliyat işlemimi gerçekleşti. Ameliyat sürecinde ve sonrasında gerekli ilgi ve alakayı sağladı. Çoğu doktora başvurduğumda yeterli bilgi ve detayı kendilerinden alamayıp tedirgin olmuştum. Fakat alanında üst düzey bilgi ve beceri sahibi olan, nezaketi ve güler yüzlülüğü ile kendini hatırlatan kıymetli hocam... Koyduğu teşhisi en ince detaylarına kadar anlattı ve gerekli tedaviyi uyguladı. Yıllardır mememdeki kitle için takiplerimi kendisine yaptırıyorum. Her şey için çok ama çok teşekkür ederim. Herkese içtenlikle tavsiye ederim.

  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Enver Özkurt Diğer

  Çenemin yan alt kısmında keloid (büyük bir sivilce iltihabı/yara gibi) oluştu.Görüntüsü rahatsız ediyor ve canımı yakıyordu. Dermatoloğum iğnelerle(can yakıcı) söndürmeye çalıştı fakat hem yara izi kalmıştı hem de nüksetti.Aldırmaya karar verdim yine de iz kalmasından korkuyordum yüz bölgesi olunca tedirgin olmak kaçınılmaz haliyle.Dermatoloğumun tavsiyesi ile kendisiyle görüştük.Öz geçmiş(cv) itibariyle de yüz yüze görüşme sonrası da kendisinden güven aldık.İnce bir çizgi kalacağını söyledi, genel anestezi sonrası titiz bir çalışma gösterdi, yağ kistini tamamen temizledi ve estetik dikiş attı.Her sorumuzu anlayışla karşıladı ve detaylı bir şekilde açıkladı.Ameliyat öncesi sonrası bizzat gelip destek oldu, güven verdi.Güler yüzü, şefkati, ilgisi takdir edilesi. Elinize, emeğinize sağlık hocam.iyi ki varsınız her şey için teşekkür ederiz.Allah böyle doktorlarımızı başımızdan eksik etmesin.Hastane ekibinin ilgi ve sabrını da göz ardı etmeyeyim.ilk kez böyle bir şey yaşadığım için endişe ve korku içerisindeydim. Beni rahatlattılar.Anksiyetemi minimum seviyeye indirdiler güzel insanlar.Her birinden Allah razı olsun.

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Enver Özkurt Diğer

  Yıllardır Safra kesemde taş olduğu için ağrılar yaşamaktaydım. Daha önce geçirmiş olduğum operasyonda komplikasyon geçirdiğim için ailem ameliyat olmamı istemiyordu ve sürekli ertelendi. Uzun araştırmalar sonucunda Enver hocamla karşılaştık. Kendisi alanının en iyi doktorlarından. Mesleki yetkinliği haricinde nahif diksiyonu ve bizi her konuda detaylı bilgilendirmesiyle de kendisinden çok memnun kaldık. Gönül rahatlığı ile ameliyatımı gerçekleştirdik ve çok kısa zaman içerisinde kendimi toparladım. Hocama ilgi alakasından dolayı hem kendi adıma hem ailem adına çok teşekkür ediyorum.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Enver Özkurt Diğer

  Uzun bir araştırma sonucunda yolumuz Enver hocamla kesişti meme cerrahisinde ve MCA konusunda bilgili ve güvenilir olduğunu araştırmalarim sonucunda kanaat getirip hocama muayne oldum elimdeki raporlarima biyopsilerime emarlarima tek tek bakti. Ve ameliyata oldum kitlelerimden kurtuldum yaşam kaliteme tekrar kavuşuyorum en güzeli de ağrısız çocuklar gibi uyumak. Artık ben güvenir eldeyim kontrollerime gelicem. Şuan benim gibi sizde şifa arıyorsanız ben kendi adıma güvenle hocama gelmenizi tavsiye ederim. Rabbim şifa veren ellerine dert vermesin hocam herşey için teşekkürler

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Bülent Taymur Psikiyatri Randevusu

  Daha önce başka bir psikiyatrist tarafından depresyon teşhisi konuldu fakat verdiği ilaçlar pekte düzelmeme yardımcı olamamıştı. Kendisiyle tanışmam ve tedaviye başlamam hayatımın dönüm noktası oldu. Sadece bir psikiyatrist değil bir psikoterapist gibi olan yaklaşımı konuşması ve yaklaşımı gerçekten çok güven veriyor. 3 senedir uğraştığım ve hayatımı cehenneme çeviren depresyonu kendisinin doğru ilaç düzenlemesi ve ayrıca hayatımda değiştirmem gereken düzenlemeleriyle bikaç ayda yendim. Aylardır kendimi çok iyi hissediyorum. Hiçbir doktorun yapmayacağı arayıp sorma ve durumumu takip etmesi beni gerçekten çok etkiledi. Kendisini herkese gözü kapalı tavsiye ediyorum. Allah sizden razı olsun. İyi ki varsınız …

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Betül Atakan Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Gebelik sebebiyle araştırarak ulaştım betül hanıma. İlk görüşmemizde çok sıcakkanlı ve ilgili davrandığı için çok güzel bir elektrik aldım. Doktordan bu elektriği almak çok önemli. Erken doğum yaptım Betül hanım bu süreçte çok güzel sakinleştirdi ve bilgilendirdi. Her konuda detaylı yardımcı oldu. Tekrar gebelik olursa hiç düşünmeden betül hanıma giderim. Tabsiye edebileceğim son derece başarılı bir hekim. Herşey için teşekkürederim Betül hanım. Bebeğimin sağlıkla dünyaya gelmesine vesile olan güzel doktorumuz

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Bülent Taymur Diğer

  Sizi gerçekten dinleyen, hayatınıza dair önemli konuları yakalayıp, özel olan durumunuzu en iyi şekilde değerlendirip tedavinizi hassasiyetle planlayan iyi bir doktor. Reçete edilen şeyler tek başına iyileşmeye yetmiyor en önemlisi yaşadığınız şeylerin büyük fotoğrafını size görebilecek olan bir doktor. Teşekkürler.

  U
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Muharrem Çidem Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Randevusu

  Boyun tutulması rahatsızlığıyla son çare hocamıza gittim. 1 haftadır oynatamadığım boynum ve taktığım boyunlukla girdiğim hastaneden boyunluksuz sağıma soluma dönerek çıktım.Yeniden doğmuş gibiyim.Mucize gibiydi benim için.Her şey için çok teşekkür ederim hocam!

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Betül Atakan Doğum

  Mükemmel bir doktor. Çok korkuyordum ve çok endişeliydim hem açıklayıp bana sabredip doğumumu sorunsuz geçirdiği için binlerce teşekkürler.

  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Taylan Han Fizik Tedavi

  Taylan Beyden 30 seans kısmı yüz felcim için elektrik stimülasyonu aldım. İşlemi asla bununla sınırlı tutmadı ,profesyonel yüz masajıyla süreci oldukça hızlandırdı. Şu an yüzüm tamamen eski haline döndü diyebilirim.Tek kelime ile alanında oldukça iyi ve harika bir doktor. Çok ilgili kendisi..İyiki denk geldim

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar