Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına, çağrı merkezimiz 7/24 hizmetinizdedir. Online İşlemler sayesinde daha hızlı ve güvenilir bir şekilde bilgilerinize ulaşabilmektesiniz. daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Batı Hastanesi

Diclekent Mahallesi Kayapınar Caddesi No:80

21070 , Kayapınar ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına, çağrı merkezimiz 7/24 hizmetinizdedir. Online İşlemler sayesinde daha hızlı ve güvenilir bir şekilde bilgilerinize ulaşabilmektesiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Velat Çelik El Cerrahisi Randevusu

  Merhaba, 4 ay önce sol el bilegimde şiddetli ağrılar vardı Velat Çelik hocamızı önerdiler bana. Velat hoca ameliyat etti ve çok başarılı bir operasyon oldu. Özellikle ameliyattan sonraki ilgisi çok guzeldi. kendisine çok teşekkür ederim


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Velat Çelik El Cerrahisi

  Merhaba; sol el baş parmağıma glomus tümörü tanısı konuldu, dr. Welat bey beni hemen ameliyata aldı, çok başarılı geçti, ameliyat öncesinde ve sonrasında çok ilgilendi. Kendisine çok çok teşekkür ederim. Çok ağrım vardı ve dayanılmaz ağrı çekiyordum, mükemmel bir cerrah kendisi, ağrılarımın geçti şuan çok sağlıklıyım, herhangi bir iz veya his kaybı oluşmadı. İşinde çok iyi bir hekim arıyorsanız hiç düşünmeden dr. Welat beye başvurabilirsiniz.


  Z
  Doktor: Op. Dr. Cihan Bademkıran

  Cihan beye arkadaş tavsiyesi ile ulaştım. Sıkıntılı geçen gebeliklerim nedeniyle başvurdum. Rutin kontrollerim ve gebelik takibim düzenli olarak doktor bey tarafından yapıldı ve çok şükür sağlıklı bir şekilde bebeğimi kucağıma almama vesile oldu. Cihan bey çok ilgili bir doktor teşhisi tedavisi hastaya yaklaşımı ilgisi alakası insani yönü her şeyi ile mükemmel bir hekim. Evet gördüğüm herkese bana doktor soran herkese tavsiye ediyorum. Başarılı bir sezeryan oldum çok şükür ne bir enfeksiyon ne de başka bir sorunla karşılaşmadım. Kendisine çok teşekkür ediyorum başarılar diliyorum umarım çok güzel yerlerde görürüz kendisini sevgiler.


  A
  Doktor: Op. Dr. Cihan Bademkıran

  Cihan Bey'e bir tanıdığım vasıtasıyla ulaştım. Gebelik takibi için kendisine başvurduk. Her şeyi çok net tedirgin etmeden gayet rahatlatıcı bir şekilde izah ediyordu gönül rahatlığıyla gidiyorduk randevu saatimiz ,. Güler yüzlü samimi içten arkadaş edasıyla davranması sorduğunuz her soruya rahatlatıcı net cevaplar vermesi hasta ve bebek için en doğru tedaviyi uygulaması hasta isteklerini önemsemesi bizim için çok kıymetli. Kendisini herkese tavsiye ediyoruz. İyi ki yollarımız kesişti.


  G
  Doktor: Op. Dr. Cihan Bademkıran

  Doktorumuza bir arkadaşımızın tavsiyesi ile ulaştık, hamilelik ve sezaryen doğum sebebiyle kendisine başvurduk. Kendisi bizimle çok iyi ilgilendi bir dost gibi bizi karşıladı ve her konuda yardımcı oldu, tüm sorularımızı eksiksiz cevapladı. Samimiyeti, dürüstlüğü, bilgisi ve tecrübesi en beğendiğimiz özellikleriydi, doktorumuzu çevremizden birçok arkadaşımıza tavsiye ettik


  R
  Doktor: Op. Dr. Cihan Bademkıran

  Cihan beyle tavsiye üzerine tanıştım. Polip ameliyatı oldum. kendi alanında uzman , görevini kötüye kullanmayan ,hastaları yormayan ,hastalarına psikolojik destek sağlayan ,hastalarını öncelikli kılan mükemmel bir doktor. Her zaman aradığınızda ulaşabildiğiniz ,konu hakkında sizi ayrıntılı bilgilendiren bir doktor. Hastalığım süresi boyunca her konu hakkında bilgilendirildim. Güzel bir ameliyat sürecim oldu. Ameliyattan sonra ağrılarımdan şişkinliklerimden kurtuldum. sağlıklı hayatıma geri döndüm. İyi ki var cihan bey ve iyi ki şifa bekleyen hastalarının başında.


  G
  Doktor: Op. Dr. Cihan Bademkıran

  Hastane de gebelik takibimde doktor değişikliği yaparak Cihan Bey’e gitmiştim ve o şekilde tanıştık. Gebelik sürecim de gebelik zehirlenmesi şüphesi yaşandı. Bu süreçte Cihan Bey pozitif ve çok açıklayıcıydı ve bu süreçte için çok rahattı. Her zaman detaylı bir şekilde ilgilenmesi pozitif oluşu kibarlığı beni hep çok iyi hissettirdi. Sonrasında da Cihan Bey ile devam ettik ve çok memnunum . Gebelik düşünen bir arkadaşım var kendisine Cihan hocayı direk önerdim. Cihan Bey’de doğum yaptım ve Kızım şuan 43 günlük, Cihan Bey herşey için teşekkürler.


  E
  Doktor: Op. Dr. Cihan Bademkıran

  Cihan Bey’e gebeliğim dolayısıyla gittim. Ultrason incelemelerinde sabrı, sakinliği, ilgisi, bilgisi ve detaylı açıklamalarıyla aklımızda hiç soru işareti bırakmadı. Erken doğum riski yaşadım ve o süreçte manevi olarak desteğini çok hissettik. Doğru tedavisi sayesinde sağlıkla, zamanında bebeğimize kavuştuk. Her şeyden önemlisi çok vicdanlı bir insan. Arkadaş ve sosyal medya gruplarımda kendisini tavsiye ettim çevreme de. İyi ki tanımışız. Her şey için çok teşekkür ederiz.


  Y
  Doktor: Op. Dr. Cihan Bademkıran

  Cihan hocayı arkadaşım aynı zaman onun hastası olan Songül sayesinde tanıdım. Bende normal gebelikle beraber dış gebelik gelişmişti. Hocam metotreksat tedavisi başlattı tedavi ile güzel ilerleme kat ettik. Kendi bünyemden kaynaklı bir sıkıntı oldu ve iç kanama geçirdim doktorum kapalı ameliyatla beni bulunduğum zor durumdan kurtardı. Hem uzaktan hem de birebir bir şekilde hocam benimle çok güzel ilgilendi. Şu an iyiyim kendisini çevreme tavsiye ediyorum.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Velat Çelik El Cerrahisi Randevusu

  Merhaba, 4 ay önce sol elim avuç için de cam kesik nedeni ile yüzük parmağım da tendon ve sinir kopması oldu , öneri üzerine velat hocaya gittim saolsun hemen ameliyatta aldı başarılı bir ameliyat geçirdim , ameliyat sonrası üç ay gibi bir süreç fizik tedavi için velat hocanın kliniğe gittim. İlgi alası mükemmel ötesi, buradan tekrarla kedisine teşekkür ederim elimi ve parmağım kısa bir süre için de eski sağlığına kavuşturdu, İyiki sizin gibi doktorlar var. Lütfen Velat hoca gibi doktorların kıymetini bilelim..


  Hata oluştu, tekrar deneyin