Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy

Ali Nihat Tarlan Cad. Ertaş Sok. No: 17 İçerenköy

Ataşehir ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy kadrosunda 3 adet acil tıp uzmanı, 1 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 4 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hastalıkları ve tedavisi uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 5 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 3 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortodonti uzmanı, 4 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy İstanbul ilinde Ali Nihat Tarlan Cad. Ertaş Sok. No: 17 İçerenköy adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Korcan Yüksel Diğer

  Trafik kazasi sonrasi babamin kalça protezi ve diger kırık ameliyatlarini gerçekleştirdi, babamı ayaga kaldirdi. Bir cok kez gunlerce hastanede kaldık, ilgi alakasını hic eksik etmedi, inanilmaz bir doktor.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Tufan Hacıahmetoğlu Diğer

  Cerrah Dr Tufan Haciahmetoğlu bilgi, beceri, sağduyu ve hasta ilişkileri açısından son derece başarılı. Dr Tufan Haciahmetoğlu 5 Şubat 2020'de İçerenköy Bayındır Hastanesi'nde Prof Dr Nedim Aban ile birlikte 85 yaşındaki babamı bağırsak ameliyatı yaptı. Doktorumuzdan da, ekibinden de, hastaneden memnun kaldık.

  Ameilyattan evvel bir çok doktor gezip alternafileri araştırdık. Dr Tufan Bey prosedürü ve olası sonuçları net bir şekilde açıkladığı, bütün sorularımızı kendinden emin ama alçak gönüllü bir yaklaşımla, anlaşılır bir dille yanıtladığı için güvenimizi kazandı.

  Ameliyathane dolu oldugu icin ilk basta operasyon bir hafta sonraya kalmisti ama doktor ne yapip yapti ve durumu acil olan hastasinin ameliyatini daha erkene alabildi. Ameliyat son derece başarılı geçti.

  Bir haftalık hastane süreçince Tufan Bey hastayı haftada 7 gün, günde 3 kere kontrole gelip yakından ilgilendi. Pazar günü dahil hastayı her gün gördü. Her zaman güleryüzlüydü. Hastanın pansumanını kendi yaptı, ne kadar meşgul olsa da hastayı ve hasta yakınlarını bilgilendirmeye devam etti. Hastasına her zaman ilgili ve saygılıydı. Sayesinde bu stresli dönemi olabilecek en iyi şekilde atlattık.

  Teşekkürler Tufan Haciahmetoğlu!


  Z
  Doktor: Uzm. Dr. Mehmet Reşat Yılmaz Diğer

  18 yil once skolyoz ameliyatı oldum hayatımda tanıdığım en iyi doktor şimdi cocuğumu ona goturecegim gozunüz kapalı emanet edebilirsiniz kendinizi Allah uzun sağlık omurler versin kendine


  O
  Doktor: Op. Dr. Zeynep Ülker Külekçi Diğer

  Zeynep hanım annemin ikigözünü birerhafta arayla katarakt ameliyatı yaptıçok başarılıgeçti tecrübesiyle güven veren birdoktor insanlığıvebilgisiharika


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar