Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Özel Belde Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun b... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Belde Tıp Merkezi

Merkez Mh. Eyüp Yolu Cad. Gopark Tesisi D Blok 2.Bodrum No:3

34000 , Gaziosmanpaşa ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Belde Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Belde Tıp Merkezi İstanbul ilinde Merkez mahallesi Eyüp Yolu Cad. adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Nurhan Takar Diğer

  Geç tanıdığımız,neşesiyle,enerjisiyle,tatli diliyle çok çabuk bağlandığımiz bir doktor.Gebelik takip sürecinde her türlü desteği ve yardımı için çok teşekkür ederim.Pozitif bir gebelik gecirmemi sağladı.Dogumumun da böyle geçeceğine hiç şüphem yok.Benim ve ailem için bir doktordan çok çok daha fazlası.

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Nurhan Takar Diğer

  Nurhan hanıma gebelik takibim için ilk kez gittim. Pozitif enerjisiyle ilk puanımı almıştı. Sonrasında muayene sırasında tatlı dili ve güler yüzü, motive edici, telkin edici ve bilgilendirici konuşmasıyla memnun kaldım. Özellikle ben istemeden numarasını vermesi çok güzel bir davranıştı. Kendisine bir kez de buradan teşekkür ediyorum.

  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Osman Öner Diğer

  Osman beye tavsiye üzerine gitmiştik ama daha 1 yaşındaki oğluma o kadar ağır ilaçlar verdi ki çok şaşırdık. Çocukta sadece öksürük vardı ve verdiği şuruptan iğnelere kadar yaşının çok üzerinde ilaçlar olduğunu götürdüğümüz başka doktor söyledi. Sadece bitkisel bir öksürük şurubuyla çocuk iyileşti. 1 yaşındaki çocuğa yaşının çok üzerinde olan iğneleri ve ilaçları verebilen doktorun daha kapısından geçmeyiz. Yazık çok yazık!!

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Sevgi Kurşun Diş Çekimi

  Dişçi koltuğundan çok hoşlanmayan, en son yıllar önce bir devlet hastanesinde diş çektiren çenesi yerinden oynayan ben, tüm korkularımla ve acı tecrübelerimle diş çekimine gittim. Ama Sevgi Hanım o kadar hoşgörülü, pozitif ve işini öyle profesyonel yapan bir doktor hemde o kadar hanımefendi ki beni rahatlattı ve sorunsuz şekilde azı dişimin çekimini tamamladı. Dolgu yapılacak bir kaç dişim için yine kendisine randevu oluşturdum.
  Teşekkürler Sevgi Hocam tekrar görüşmek üzere,

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar