Profilinizin kontrolünü alın Pen-iconCreated with Sketch. Bilgilerinizi Düzenleyin

Özel Biga Can Hastanesi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet i... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Biga Can Hastanesi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Biga Can Hastanesi Çanakkale ilinde Şirintepe mahallesi 504 sokakkalafat Yolu Biga adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Adres bilgisi

 • Özel Biga Can Hastanesi

  Şirintepe Mahallesi Kalafat Cad. No:3

  17200, Biga,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Osman Tükel

  Üroloji, Uzm. Dr.

  • Doktor bey hastalarıyla yakından ilgilenen onları dinleyen kısacası hasta psikolojisinden anlayan bir doktor.Biga da bir çok kez tedavi için kendisine başvurdum.Yaptıkları için teşekkür eder , meslek hayatında başarılar dilerim.


 • Özgür Ulaş Özdoğan

  Kardiyoloji, Uzm. Dr.

  • Kesinlikle çok ilgili ve çok iyi bir doktor ..

  • bence çok ilgili ve ve samimi bir soktor. doktor fobimi ulaş bey ve kardesi sayesinde attım diyebilirim . tavsiye ederim.


 • Suzi Özden

  Kulak Burun Boğaz, Op. Dr.

  • eşimin bogazında oluşan bir rahatsızlıgında koydugu teşhis dogru imiş,bunu ist.da bir üniversitede eşimin tedavisi(dr.un önerisi üzerine)sırasında anladım. İlk aşamada bizi endişe etmemeiz gerektigini eşimin,rahatsızlıgının korkuldugu (kanser) gibi olmadıgını belirterek ,bizi rahatlattı.

  • uzun yıllar sonbahar ve kış aylarında ortaya öksürüğüm için kendisine gittim.burun ameliyatı olmam gerektiğini söyledi. amaliyatıöı yapmasına rağmen öksürüğüm geçmedi. anlayacağınız üzere ameliyat hiç bir işe yaramadı. sonra kendisine 2 defa daha gittim, önce ameliyat üzerinden 3 ay gemesi gerekir dedi. sonra tekrar gittim, bu sefer reflü ilaçları verdi. öksürüğüm geçmedi. daha sonra çanakkale ilinde başka bir doktara gittiğimde ASTIM olduğum söylendi. astım ilaçları verdi ve öksürüğüm kesildi.son gittiğim doktara teşşekkür ediyorum, bütüm hastalara ilk yol olarak ameliyat öneren suzi beye ise kızamıyorum, çünkü çok insancıl yaklaşım gördüm.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at