Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Hakkımızda

Buhara Cerrahi Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, bulunmaktadır. Buhara Cerrahi Tıp Merkezi Erzurum ilinde Yenişehir Girişi Atatürk Blv No:3 Yenişehir adresinde bulunmaktadır.
Daha fazla bilgi

Adres

Özel Buhara Hastanesi
Yenişehir Girişi Atatürk Bulvarı No:3 Yenişehir, Palandöken
Özel Buhara Hastanesi logo

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (39)

Genel skor

  A
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Atilla Ertaş Diğer

  1 yıldır burun etlerim çok şiştiği için hiç nefes alamıyordum. 20 gün önce ameliyat etti, gerçekten kaliteli bi hayat yaşamaya başladım. Allah işini rast getirsin elinize sağlık hocam.

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Murat Tavlaşoğlu Diğer

  2023 Ekim ayında babam için yapılan tetkikler sonucu kalbin ana damarının ve diğer damarların büyük oranda tahrip olduğu (incelme) ve derhal ameliyat olması gerektiği söylenildi. Araştırmalarımız sonucu böyle riskli bir ameliyatı yapabilecek cerrah olarak DR. MURAT TAVLAŞOĞLU ismine ulaştık. Derhal hoca ile iletişime geçerek Erzurum Buhara Hastanesi'nde görev yaptığını öğrendikten sonra vakit kaybetmeden Erzurum'a vardık. Murat Hoca detaylı bir kontrolden damarların olukça tahrip olduğu anju ve stentin çözüm olmayacağını görüntülü (yağlı film üzerinde) bir şekilde bize anlattı. MURAT TAVLAŞOĞLU'NUN GATA ihtisaslı olması, kararlı ve etkileyici konuşması hem babamı hem de bizleri ameliyata ikna etti. Çok şükür ameliyat oldukça başarılı geçti. 4 gün sonra hastaneden taburcu olduk ve babam şu an gayet sağlıklı (ameliyatının üçüncü ayındayız). Murat Tavlaşoğlu'nun ülkemizin yetiştirdiği en iyi kalp cerrahlarından birisi olduğunu düşünüyorum. Hocam senden Allah razı olsun.

  Op. Dr. Murat Tavlaşoğlu

  Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.

  C
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Murat Tavlaşoğlu Diğer

  Benim kalpteki 4 ana damarım acil değişmesi gerekiyordu.çok hayati bir hastalık olduğu için iyi bir doktor arayışına girdik ve bir tavsiye üzerine Murat Tavlaşoğlu ile tanıştık.Kendisi ile görüştüğümüzde bu ameliyatı başarılı bir şekilde yapabileceği kanaatine vardım.Ve çok başarılı bir ameliyat gerçekleştirdi.Kendisinin bilgisine,işine olan sadakatine ve profesyoneline hayran kaldım.Doktorumdan çok memnunum.Allah ondan razı olsun. Türkiye’de kalp cerrahları arasında hatrı sayılır bir sıralamada olduğu kanaatindeyim.

  Op. Dr. Murat Tavlaşoğlu

  Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Kerim Eryılmaz Diğer

  Kendi şehrimden kalkıp geldim, aynı sorun yaşarsam yine üşenmeden kalkıp gelirim. Kulakta ağrı nedeniyle geldim ve tedavim tarafınca yapıldı. Yormadan, kıvırmadan, anlamaz zaten demeden sade, anlaşılır ve açıklayıcı ifadelerle içinde bulunduğum durumu ve tedavi sürecimin aşamalarını aktardı.

  E
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Hamit Çelik Diğer

  Dün ilk defa Erzurum Buhara Hastanesi'nde Hamit bey'e muayene için gittim baş dönmelerinin sebebi ile gerçekten alanında çok iyi bir doktor hastasıyla çok yakından ilgileniyor herkese tavsiye edebileceğim bir doktor

  T
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Halil Sezgin Semis Diğer

  Kayak kazası geçirip parçalı bilek kırığı ile gittiğim Buhara hastanesinde ameliyat olduğum doktor. Harika bir insan ve müthiş bir doktor. Her soruma cevap verdi ve çok güzel bir tedavi süreci uyguladı. İşinin tam anlamıyla ehli. Her şey için müteşekkirim. Ayrıca asistanları ve ekip arkadaşları da en az kendisi kadar duyarlı ve yardımsever davrandılar. Halil hocama minnetimi bir kez daha sunuyorum.

  I
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Zafer Cenk Koyuncu Anal Fissür (Makat Çatlağı) Tedavisi

  Ben haziran ayında laser hemoroid ameliyatı oldum.yara yeri iyileşmedi .Sonrasında Zafer Cenk Koyuncu hocam a muayene oldum.Operasyon ile botoks ve flep yaptı .2 hafta oldu.durumum çok iyi .Ellerinize sağlık zafer hocam.Çok memnun kaldım.

  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Halil Sezgin Semis Diğer

  02. 02.2022 de Erzurum Buhara hastanesinde sağ omzuma implant ameliyatını başarıyla gerçekleştirdi. Kendisine çok teşekkür ederim.

  Doğrulanmış
  Op. Dr. Taner Evcimik Diğer

  Başta taner hocama ve ekibine çok teşekkür ederim işinde çok başarılı ve saygı değer birisi kendisine çok teşekkür ederim iyki tüp miğde ameliyatını sizin yanınzda oldum herşey için çok saolun hiç bir sıkıntı yaşamadım önce ALLAHA sonra taner hocama güvendim

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Zafer Cenk Koyuncu Anal Fissür (Makat Çatlağı) Tedavisi

  2019 senesinde anal fissür (makat çatlağı) ameliyatı oldum lazer ile, ameliyat öncesi verdiği bilgiler ameliyat ve ameliyat sonrası her şey çok güzeldi Allah razı olsun.. proktoloji alanında parmakla gösterilebilecek bir insan.. belki Türkiye'nin bu alanda sayılı doktorlarındandır.. Erzurumda olması başta doğudaki hastalara olmak üzere tüm ülkemize büyük bir nasip/nimet

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular