Özel Büyük Anadolu Meydan Hastanesi kadrosunda 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkla... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Büyük Anadolu Meydan Hastanesi

Kale Mah. Atatürk Bulvarı Sahil Cad. No:160

55030 , Samsun ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Büyük Anadolu Meydan Hastanesi kadrosunda 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Büyük Anadolu Meydan Hastanesi Samsun ilinde Kale mahallesi Atatürk Bulvarı Sahil Cad. No:160 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Davut Tepe Diğer

  2022 Ocak ayında burun eti şişliğinden ve kemik eğriliğinden ameliyat oldum ancak kısa sürede nüksetti. Tüm şikayetlerim aynen devam etmektedir.

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Filiz Gebeşoğlu Diğer

  Bir buçuk aylık bebeğimin aşırı gaz sancısı problemi icin doktor doktor gezdim kimse Filiz Hanım kadar açıklayıcı ve çözüm odaklı yaklaşmadı. Sagolsun bir gaita testi ile problemimizi cozdu ve uygun tedaviyi uyguladı sayesinde çok şükür bebeğimin gaz sancıları minimuma indi. Telefon mesajı ile de her zaman yardımcı oluyor. Muayene süresi de gayet yeterli diğer özel kurumlar gibi beş dk gir çık yapmıyorsunuz. Ve kafanızdaki soruları siz daha sormadan hepsini cevaplıyor. İyiki Filiz Hanımı bulmuşuz.

  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İbrahim Ağrı Diğer

  İbrahim Bey’e botoks ve dolgu işlemi için gittim. Yaptığı işlemlerde kesinlikle ağrı sızı hissetmedim eli çok hafif ayrıca yapılan uygulamayı ve sonuçlarını detaylı bir şekilde anlatıyor takip ediyor hasta ilişkileri çok kuvvetli.Kendisine çok teşekkür ederim.

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İbrahim Ağrı Diğer

  İbrahim hocama 2.5 ay önce otoplasti ameliyat ı oldum gerek ameliyat öncesi gerekse ameliyattan sonra kendisi çok ilgiliydi.Hiçbir olumsuzluk yaşamadım kendisine herşey için teşekkürler.İbrahim hocamı gönül rahatlıyla tercih edebilirsiniz.

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İbrahim Ağrı Diğer

  İlk olarak botoks için gitmiştim kendisine, arkadaşıma yapmıştı. Gösterdiği özen ve ayırdığı zaman şaşırtmıştı beni. Sonra uzun süredir düşündüğüm ip askı yöntemini uyguladı ve sonuç beklediğimin çok üstündeydi. Tombik yanaklı biri olarak ilk kez jawline ım var:) kolay bir hasta değilim ve her adımda fikrimi alarak ve açıklayarak yaptı işlemleri. İp askı uygulamasının genellikle dolgu ile kombine yapıldığını ve sonucun waw dedirteceğini söyledi. Dolgu ile ilk dokunuşu yaptık ve waw dedim. Önümüzdeki hafta rötuş için gideceğim. Kesinlikle becerisine, özenine ve size tavrına güvenebileceğiniz bir hekim. Gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz. Not:ip askı ve dolgu kombini tavsiye edilir hanımlar :)

  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İbrahim Ağrı Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Annemin kulak çınlaması için gitmiştik...KBB Doktoru İbrahim Ağrı Bey, ilgisi, güleryüzü ve tedavi hizmeti ile mükemmel bir başarı sağladı. Annem adına teşekkür ediyorum...
  Büyük Anadolu Hastanesi olarak böyle değerli doktorlarla çalışmanıź bizi çok memnun eder...

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İbrahim Ağrı Diğer

  İbrahim beye nefes alamama şikayeti ile gittim uzun süredir burun spreyi kullanıyordum alerjim çok fazlaydı sürekli hapşırma ve ağızdan nefes alma şikayetim vardı, kendisi ameliyat önerdi ve çok memnun kaldım burnumdan nefes almak harika bişey İbrahim bey oldukça güler yüzlü ilgili ve alanında uzman bir doktor ben çok memnun kaldım, ellerine emeğine sağlık çok teşekkür ediyorum...

  Op. Dr. İbrahim Ağrı

  Artık burun spreyi olmadan rahat nefes alabiliyor olmanıza sevindim, sağlıklı günler dilerim.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Filiz Gebeşoğlu Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

  Sıra beklememeliydik; yaklaşık randevu saatimizden sonra 25 dk. kadar bekledik (covid döneminde).
  Bebek hasta ile yeteri kadar ilgilenmeden hemen muayeneye geçilmesi çocuğu aşırı rahatsız etti ve çok ağladı.
  Bronşit tanısı koyup antibiyotik yazıldı. Ardından başka bir hekime gittik ve antibiyotiğe gerek kalmadan sorunu çözdü. Şu an çocuğumuz gayet iyi.
  Filiz hanım bizler için iyi bir deneyim olmadı.

  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Elanur Yılmaz Kişiye Özel Diyetler

  Elanur Hanımla karşılaştığım için çok şanslıyım kendisine sosyal medya üzerinden şans eseri denk gelmiştim. Kilomda fazla olunca Elanur hanıma gitme kararı aldım iyi ki öyle yaptım sayesinde güzel bir beslenme programı ile aç kalmadan 15 kilo verdim bunun 13 kilosu yağdan gitti. Aynı zamanda insülin direnci ile başım beladaydı bu beladan beni kurtardı. Her şeyi detaylı bir şekilde aciklamasiyla kendimi oldukça güvende hissettiğim bir diyetisyen. 5 aydan daha fazla bir süredir danışanıyım ve kendisinden çok memnunum Samsun'da alaninda en iyisi bence. Sayesinde artık istediğim kıyafetlerin içine giriyorum ve kendimi çok daha iyi hissediyorum. Kendisine buradan da teşekkür etmek istedim iyi ki karşıma çıktınız hocam Allah sizden razı olsun.

  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İbrahim Ağrı Diğer

  İbrahim Bey’e annem ile birlikte botoks işlemi için gittik. Kendisi oldukça güler yüzlü , doğal ve samimi. Açıklamaları ile de çok tatmin edici ve yardımcı oldu. İşlemden çok memnun kaldık, çevremizden olumlu yorumlar almak bizi mutlu etti. İbrahim Bey’e meslek hayatında başarılar dilerim,başka işlemler içinde kendisiyle en kısa sürede bir araya geleceğimizden hiç şüphem yok. Teşekkür ederiz

  Op. Dr. İbrahim Ağrı

  Mutlu olmanıza çok sevindim ,sağlıklı günler dilerim

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar