Özel Cankat Kadın Sağlığı Merkezi

(2 görüş)
Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder

Özel Cankat Kliniği kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 4 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, bulunmaktadır. Özel Cankat Kliniği İstanbul ilinde Hakkı Yeten Cad.doğu İşmrk.no... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Cankat Kadın Sağlığı Merkezi

Fulya Mahallesi Hakkı Yeten Caddesi No:12/4 Doğu İş Merkezi

Şişli ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Cankat Kliniği kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 4 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, bulunmaktadır. Özel Cankat Kliniği İstanbul ilinde Hakkı Yeten Cad.doğu İşmrk.no:12/4 Fulya Şişli Teşvikiye adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  Ç
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Selçuk Uyguçgil Diğer

  Bizim harika doktorumuz. Her zaman pozitif inanılmaz donanımlı ve kendini çok iyi ifade ederken siz daha sormadan bütün cevapları önünüze seren bir doktor.Bir oğlumu büyüttü 12 yaşında diğeri ise 6. Doktorumuz Şükür sebebimiz oldu yıllarca. En çok ona güvenirim. Tatil beldelerinde acile düştüğümüzde bile onu ararım o onaylamadan hiçbir müdahaleyi kabul etmem. Ne zaman arasam telefonun diğer ucunda. Kelimelerle ifade edemem çok saygın bir doktor. Aileden biri. Karşılaştıran Rabbime şükürler olsun.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Halim Cihan Erdoğdu Diğer

  Bebek sahibi olmaya karar verdiğimizde İlk gittiğimiz doktordu.ileri yas gebeliğe bağlı muhtemel komplikasyonlardan dolayi biraz tedirgindim. Cihan Bey sayesinde gayet rahat bir gebelik ve doğum süreci geçirdim.Harika bir doktor. Bıkmadan usanmadan sorularınıza cevap verir . En küçük detayları bile atlamaz. Tedavi sürecinde tüm parametreleri mutlaka dikkate alır. insani yönü , hasta ile ilişkisi ise mükemmeldir. Size sanki aileden birisi gibi davranır. Hamileliğimden önce ve hamileliğim süresince benim doktorum olduğu için çok şanslıyım. Biz kedisini ailecek çok sevdik


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar