Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Çapa Hastanesi

Şehremini Mahallesi Necip Asım Sokak No:23

34104 , Fatih ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Çapa Hastanesi kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 6 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Çapa Hastanesi İstanbul ilinde Millet Cad.necip Asım sokakno:23 Fatih adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ebru Sarıkaya Diğer

  Ebru hoca çok tatlı ve işine ilgili biri ülkemizde böyle sevecen doktorların sayısı artar inşallah çok rastlamadım. Kendisi nadir kalanlardan. Akne tedavim için gitmistim güzel ilgilendi

  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Beyza Ersan Diğer

  Ben bir öğretmenim, iş temposunun içinde kötü bir beslenme alışkanlığım vardı.
  Beyza Hanım’a başvurdum. Güler yüzü ve samimiyetiyle bu alışkanlığımı geride bırakabileceğimi ve sağlıklı beslenip, yağ ve kas oranımda değişiklikler yapabileceğimizi açıkladı.

  Birlikte geçirdiğimiz bu süreçte Beyza Hanım’a istediğim her an ulaşabilmek ve istediğim her soruyu sorup cevap alabilmek en sevindiğim durumlardan biri.
  Ayrıca sadece beslenme alışkanlığımı değiştirmedik aynı zamanda fazla kilolarım olan 9 kilodan dengeli şekilde kurtulduk.

  Şimdi de kilomu sabit tutmak için devam ediyoruz.

  Güler yüzünüzle ve yardımlarınızla hep yanımızdasın hem benim hem ailemin, güzel diyetisyenimiz

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Beyza Ersan Diğer

  Düzensiz beslendiğim için 6-7 kilo almıştım. Bir arkadaşımın önerisiyle Beyza Hanımla diyete başladım. 2.5 ay falan sürdü ve 10 kilo verdim. Aç kalmadan haftada 1 izin günü yaparak verdim. Tabii bir de yürüyüş. Sonrasında kilomu nasıl koruyacağım konusunda da beni çok güzel bilgilendirdi. Bir sürü kağıt verdi ve hala ordaki bilgileri kullanıyorum. Bu şekilde diyet sürecim bitse de hala kilomu geri almadım. Çok tatlı bi diyetisyen sizi çok güzel motive ediyor. Whatsapptan destek sağlaması da çok güzel. Çünkü bazen değişiklik yapmak istediğimde uygun olup olmadığını bilemiyordum. Kesinlikle tavsiye ederim.

  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Kübra Elitaş Kilo Verme Diyetleri

  1 ayda 8 kilo vererek çok güzel bir başlangıç yaptık Kübra hanımla arkadaş olarak yaklaştığı ve psikolojik olarak destek olduğu için çok memnunum.

  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Şifa Ayşe Savaş Diğer

  Düşük riskiyle kendisşne gittim hastası olmadığım halde aşırı ilgiliydi ve onun sayesinde oğlumu kucağıma aldım mükemmel bir doktor rabbim razı olsun ondan ismi güzel örnek kadıb.

  Ü
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Altay Kartal Diğer

  Bu benim ilk gebeliğim tavsiye üzerine Dr.Altay Bey e muayene için gidiyorum ve çok memnunum her muayene sonrası kafamdaki kaygıları silip çıkıyorum her anlamda bilgilendirme yapıyor o sebeple kendimi güvende hissediyorum onun sayesinde endişesiz kaygısız bir gebelik geçiriyorum. Ve son derece kibar naif ve çok Beyfendi keşke muhtelif hastanelerde de böyle Doktorlarımız çok olsalar. Özel Çapa hastanesini tercih etmemde ki en önemli unsur Doç.Dr.Altay beydir. Ona ne kadar teşekkür etsem azdır iyi ki var ve yakın çevreme gönül rahatlığıyla öneriyorum. Sağolsun varolsun

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Kübra Elitaş Diyetisyen Randevusu

  Daha önce birçok deneyimim oldu ama en memnun kaldığım Kübra Hanım oldu . Hakikatten o kadar güzel karşılıyor ki insanı sanki çok yakın bir arkadaşımla konuşuyor gibi hissediyorum . Analizden sonraki verdiği programda inşallah zayıflarım dedim ama gerçekten zayıfladım. Spor ve genel anlamda çok iyi tavsiyelerde bulunuyor . Yağ yakma ve metabolizma için önerilerde bulunuyor . Ben çok memnunum .Herkese tavsiye ederim kaçamaklarım olmasına rağmen 16 kilo verdim .En büyük korkum tartı haline gelmişti bu düşünceyi benden uzaklaştırdı . Kendisine çok teşekkür ediyorum .

  Dyt. Kübra Elitaş

  çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için :)

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Kübra Elitaş Kilo Verme Diyetleri

  Kübra hanım çok içten çok samimi bi diyetisyendir benımle çok güzel ilgilendi
  diyetisyen değilde sanki çok yakın iki arkadaş gibi devam ettik sayesınde çok güzel kilo kayıplarım oldu kendısıne çok teşekkür ederim

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Şifa Ayşe Savaş Normal (Vajinal) Doğum

  Şifa hanıma bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gitmiştim.İlk hamileliğimdi ve haliyle tedirgin ve tecrübesizdim.Şifa hanım o kadar nazik, güleryüzlü ve tatlı ki, her sorunuzda size açıklıyor ve sizi rahatlatıyor.İlk doğumumda normal doğum planlıyorduk ve oldu.Cumartesi akşamdı, Şifa hanımı aradılar ve geldi o saatte.Oyüzden tamamen güvenebileceğiniz bir doktor.İkinci doğumumda yine Şifa hanıma gittim.Doğumumu da yine Özel Çapa Hastanesinde yaptım.Hastanenin çok bir iyi hizmeti yok ama önemli olan doktor bence.Şifa hanım için hastanenin olumsuz taraflarını da görmezden gelebiliyorsunuz.Kendisine çok teşekkürler...

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Gazi Uyanık

  Merhabalar. Ben Gazi Beyi kızımı dünyaya getirdiğim de ilk muayenesini yapmasıyla tanıdım. Aradan geçen 5 ay boyunca rutin muayene ve aşılar içinde kendisine gittik. Kızım 5 aylıkken yaptığı uzun ve dikkatli muayene sayesinde ki her zaman bu şekilde muayene eder , sırtındaki bizim bile anlayamadığımız damar topaklanmasini el muayenesi ve dikkati sayesinde buldu.Sonrasında ultrasonla teyit etti.Bunun büyümenin etkisiyle açılıp duzelebilecegini soylerek hem bizi rahatlattı , hemde kızımı boş yere ameliyata göndermedi. Kızım şu an 5 yaşında ve halen Gazi beyden başka doktora gitmiyoruz. Kendisi gerçekten şifa vesilesi bir doktor. Mutlaka tavsiye ediyorum

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar