Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Çevre Hastanesi

Cemal Sair Sokak No:2 Mecidiyeköy

34394 , Şişli ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Çevre Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Çevre Hastanesi İstanbul ilinde 2.taşocağı Cad.cemal Sair sokakno:2 Şişli adresinde bulunmaktadır.

Sosyal medya hesapları

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Özgür İsmail Türk Diğer

  Aşil tendonum scooterdan düştüğüm dolayısı ile kopmuştu.Ozgur bey aşırı zeki ve analitik bir insan.Problemimi hızlı bir şekilde analiz edip doğru tedavi metodunu uygulamaya geçirdi.Basarili bir cerrahi operasyon geçirdim, kendisine çok teşekkür ederim.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Alper İnce Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Randevusu

  Yaklaşık 2 ay önce olduğum burun ameliyatından Alper Bey’in sayesinde o kadar memnunum ki.. İlgi, alaka her şey çok güzeldi. Tam istediğim sonucu aldım gerçekten çok başarılı bir cerrah kesinlikle herkese tavsiye ediyorum


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Umut Say Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Kulağımda 1 aydır süren ağrı için gittim ,çok ilgili ve detaylı bir muayene sonucu verdiği tedavi ilk günden işe yaradı ağrılarım %90 azaldı,gerçekten mükemmel bir hekim ,ağrısız uyandığım bir sabah için teşekkürler umut hocam.Kesinlikle tavsiye edeceğim bir doktor…

  Uzm. Dr. Umut Say

  Teşekkür ederim. Sağlıklı, güzel günler diliyorum.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Umut Say Kulak Burun Boğaz Randevusu

  5.5 yasindaki oglumun Geniz eti sorunu için gittik doktora. Saolsun umut hoca çok bilgili ve ilgiliydi konuya hakimiyeti ve guler yuzuyle icimizi rahatlatti.küçük bir operasyonla bu sorunumuz halloldu şimdi çok daha iyi oğlum. Herşey için teşekkürler

  Uzm. Dr. Umut Say

  Teşekkür ederim. Sağlıklı günler dilerim.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Umut Say Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Sn.Umut Hocam ‘a sonsuz teşekkürlerimi arz ediyorum.Nazofarenks i erken teşhis sayesinde atlattım.Böyle doktorlarımız zor bulunuyor.İletişim,ilgi,takip bu üç özellik her dr da yok malesef..İyi ki karşılaşmışız


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Umut Say Diğer

  Umut Bey gördüğüm en kibar doktor. Kendisiyle bir arkadaşımın referansiyla tanıştık. Septum deviasyonu sebebiyle ciddi horlama, uyku apnesi sorunum vardı. Estetik açıdan da burnumu hiç begenmiyordum ama ameliyala ilgili cok korkum vardi.Bana adim adim sureci anlatti ve beni rahatlatti , ameliyat oldum. Sanirim 2 saat sürdü ameliyat ( ben hatırlamıyorum) Hiç morarma şişlik olmadi. 1 gün sonra evime taburcu etti. İnternette ve çevremde bir cok kişi cok agri çektiğini söyledi , neredeyse hiç agri sızı olmadi. 1 hafta sonra tamponlari aldi Umut Bey. Tabiki şimdiki sekline benzemiyordu :) .1 ay sonra şimdiki görünümü oldu. O kadar doğal duruyor ki , ilk defa taniyanlar anlamiyor :)
  Cok teşekkürler Umut Bey , iyi ki varsiniz.


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Yavuz Çırpıcı Diğer

  Annemin 2 dizinden protez ameliyatı gerçekleştirdi. Tek kelime ile çok başarılı ve iyi bir doktor kendisi. Állah'ın izniyle hiç sorunsuz yürümekte, hiçbir problem yaşamadık.


  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Abdülkadir Özgil Sezeryan Doğum

  En sevdiğim doktor! İlk sezaryen doğumumu kendisi yaptı. İletişimi çoook babacan ve samimi. Asla çoğu doktor gibi egoist değil. Gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hürkan Akyol Diğer

  Hürkan bey’ i İstanbul’ da yabancı biri olarak araştırmalarım sayesinde buldum ve yazılan yorumların bana katkısı olunca ben de yorum yazmak istedim.
  Kendisine ne kadar teşekkür etsek az kalır bilgisi, tecrübesi ve cana yakınlığı sayesinde çok güzel bir hamilelik ve doğum geçirdim. Sürecin her aşamasında hem bir doktor olarak hem de ailesinden biriymişim gibi yakınlığı ile saat gözetmeksizin hep yanımızda oldu. Elinden gelen hiçbir yardımı eksik etmediği gibi aklımdaki soruları tahmin edip ben sormadan her açıklamayı yapıp beni her zaman rahatlattı. Kritik zamanlarda yaptığı müdahalelerle bebeğimiz Can’ ı sağlıkla kucağımıza aldık.
  Her aşama bilgisi tecrübesi ve sevgisi ile yanımızda olduğu için tekrar teşekkür ediyorum.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hürkan Akyol İnfertilite ve Tüp Bebek

  Bebek sahibi olabilmek için uzun yollar katetmiş biri olarak kendisi ile tanıştığım güne şükürler olsun daha önce çok defa tüp bebek denemiş ve kaybetmiş biri olarak uzun ve zorlu bir tedavi sürecinden sonra çok şükür ki önce Allah sonra hürkan hocam sayesinde çift yumurta ikizi annesiyim kendisi bir doktordan öte mükemmel bir insan bir baba gibi beni şefkatiyle sarıp sarmaladı her muayenem de beni sarılarak yolcu etti şehir dışından gelerek çektiğim tüm eziyetlere değer kendisini tanımış olmak. mesleki bilgileri ve Engin tecrübesiyle alanında mükemmel bir doktor İyi ki sizi tanıdım hocam umarım çok daha iyi yerlere gelirsiniz ve benim gibi yaralı kadınların hayatına dokunursunuz İyi ki varsınız...


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar