Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Ceylan International Hospital

Emek Zekai Gümüşdiş Mahallesi Sanayi Caddesi No:614

16150 , Osmangazi ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Vizyonumuz;
Kendini sağlık hizmetinin mükemmeliyetine adamış ve gelecekte, uluslararası hizmet kalitesiyle, bölgede ve yakın coğrafyada, referans gösterilecek hastane olmak.
Değerlerimiz;
Güleryüz
Saygın ortam
Ulaşılır hizmet
Zamanında hizmet
Güvenilir
Şeffaf
Mahremiyet
Tarafsızlık
Sonuç odaklılık
Hijyeni sağlanmış otel hizmeti
Takım çalışması

Cihazlarımız

 • Eko
 • Ekg
 • Ultrason

İşlemler

 • Endoskopi

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ayhan Kayaoğlu Diğer

  Annemin 1 hafta tuvalete çıkamaması sonucu Gemlik'te başvurduğumuz doktorun kalın bağırsakta tümör şüphesiyle yönlendirmesi ile kendisine başvurduk. Tıkalı bölge dışkıyla dolu olduğundan kolonoskopiye izin vermiyordu. Normalde acil ameliyata alınması gerekirken, tümör olmayabileceği şüphesiyle 2-3 hafta bölgeyi temizlemeye uğraştı ve numune almayı başardı. Biyopsinin temiz çıkmasıyla, bağırsakta fıtık tarzı bir oluşum olduğu anlaşıldı, ve şimdilik ameliyatlık bir durum olmadığını belirtti. Çok ilgili ve mütevazi bir insan. Kendisinden Allah razı olsun.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Hakan Vuruşkan Laparoskopik Cerrahi

  Böbrek kisti nedeniyle doktor arayışımız vardı.Anestezi uzmanı yeğenimin tavsiyesi üzerine Hakan beye ulaştık.Doktorumuz işinde harika .Diğer 5 hastane böbreği alacağını söylemesine rağmen eşimin sadece böbreği nin 5 te biri alındı.hem böbreği kurtuldu hemde işlevine devam ediyor. Bu şekilde çare arayan herkese tavsiyemiz bir saniye düşünmeden hocamıza ulaşsınlar.Türkiyenin yetiştirdiği işinde mükemmel bir doktor.Gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz.Hastane ve personel çok sıcak ve ilgili.Bunu yazma sebebim bizim durumumuz da olan hastalara referans olmak.Hocamıza her zaman duacıyız...


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Fatih Volkan Tercan Diz Protezleri

  Babam 83 yaşında dizlerinden yürüyemez durumdaydı Dr.Volkan Bey iki dizine protez taktı eve yürüyerek çıktı 3 hafta sonunda araba kullanmaya başladı sürekli geziyor inanılmaz mutlu ve doktorumuza çok dua ediyor.Ocak ayında inş. bende ayak kemik çıkıntılarımdan ameliyat olmak için gidicem içim çok rahat biliyorum bende memnun kalıcam.Size çok teşekkürler sevgili doktorumuz VOLKAN TERCAN .Saygılar....


  S
  Doktor: Doç. Dr. Burak Erdolu

  Kalp çarpıntısı ve yüksek tansiyon için gitmiştim.Verdiği ilaçlara hala devam ediyorum.Anjio önermişti ama ilaçlara cevap alınca onu da erteledik.Çok iyi bir insan, çok iyi bir doktor.Sıkıştığım zamanlarda kendisini arıyorum,benimle ilgileniyor. Kesinlikle öneririm Burak Bey'i.


  M
  Doktor: Doç. Dr. Burak Erdolu

  Burak Bey'den çok memnunum.Beni bypass ameliyatı yaptı.Şah damarımda stend vardı, onun takibini yaptı. Her zaman bana yardım etti, ne zaman gitsem baktı bana.Telefonla her zaman kendisine ulaştık. Özel olarak ilgilendi bizimle.Tavsiye ederiz Burak Bey'i.


  C
  Doktor: Doç. Dr. Burak Erdolu

  Burak hoca benim hayatımı kurtardı, hayatımı kendisine borçluyum.Mesleğini seven, kendini geliştirmiş, mesleği kadar insani tarafı da çok iyi olan bir doktor.Tıpta Burak hoca gibi doktorlara ihtiyacımız var.Ben acil olarak aort damarı yırtılması ile hastaneye gelmiştim.Burak hoca 15 dakika içerisinde ameliyata aldı beni ve hayatımı kurtardı. 2013 yılında ameliyat olmuştum, o yıldan beri kardiyoloji ve diğer alanlarda herhangi bir doktora gitmedim.Burak hocanın haberi olmadan ben en hafif ilacı bile almam.Birçok hastayı da kendisine yönlendirdim.


  A
  Doktor: Doç. Dr. Burak Erdolu

  Burak Bey iyi bir doktor, iyi bir insan.Eşimin kalp kapakçıkları değiştirildi, benim de bypass ameliyatımı yapmıştı kendisi.Yaklaşımları mükemmeldi.Bizleri bilgilendirdi, baba-oğul gibi yaklaştı.Eşime çok güzel davrandı.Hastalara öneririz kendisini.


  M
  Doktor: Doç. Dr. Burak Erdolu

  Babamın damar tıkanıklığı vardı.Burak Bey de bizimle çok ilgilendi, hem samimi hem işinde çok başarılı olduğunu düşünüyorum.Babamın 4 damarı da tıkalıydı, yaşından dolayı anjio yapamadı.İlaç tedavisi yaptı.Şu an yaptığı ilaç tedavisinden de memnunuz.Güvendiğimiz tek doktor kendisi.Samimiyeti, ilgisi, alakası bize verdiği güvenle endişe ve kaygı duymadık.Sürekli kontrollerimizde de görüşüyoruz.Bizi çok güzel bilgilendiriyor.


  O
  Doktor: Doç. Dr. Burak Erdolu

  Dört dörtlük bir insan kendisi, eşimin ayak damarlarında bir problem vardı.İyi ki tanımışım, evladım gibi seviyorum.Eşimin ayakları kesilecekti damar rahatsızlığından ama sonunda benim eşimi kendisi tedavi etti.Bize çok yakın davrandı, çok kıymetli bir insan.Doktor olarak çok başarılı.Herkese kendisini tavsiye ediyorum.Bundan sonraki hayatında büyük başarılar diliyorum. Allah razı olsun kendisinden.


  E
  Doktor: Doç. Dr. Burak Erdolu

  Burak Bey'den çok memnunuz.4 senedir doktorumuz.Benim eşim 2017de ilk ameliyatını oldu.Eşimin iki tane kalp kapakçığı değişti.Burak Bey elinden geleni yaptı, bizi her zaman bilgilendirdi.Eşimin durumunu sorduğumda bize herşeyi anlattı.Sorduğum sorulara cevap verdi.Allah razı olsun kendisinden.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar