Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Ceylan International Hospital

Emek Zekai Gümüşdiş Mahallesi Sanayi Caddesi No:614

16150 , Osmangazi ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Vizyonumuz;
Kendini sağlık hizmetinin mükemmeliyetine adamış ve gelecekte, uluslararası hizmet kalitesiyle, bölgede ve yakın coğrafyada, referans gösterilecek hastane olmak.
Değerlerimiz;
Güleryüz
Saygın ortam
Ulaşılır hizmet
Zamanında hizmet
Güvenilir
Şeffaf
Mahremiyet
Tarafsızlık
Sonuç odaklılık
Hijyeni sağlanmış otel hizmeti
Takım çalışması

Cihazlarımız

 • Eko
 • Ekg
 • Ultrason

İşlemler

 • Endoskopi

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
52 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Fatih Volkan Tercan Omuz Artroskopisi

  25 yaşındayım. Fatih Hocaya tavsiye ile gittim. MR sonuçlarımı inceleyip, omuzumda slap lezyon, kalsifik tendinit olduğunu ve ameliyat olmam gerektigini söyledi. Genç olmam dolayısiyla iyileşme sürecimin daha hızlı olacağını ve yırtığın ilaç tedavisiyle düzelemiyeceğini belirtti. Ilk başta ameliyat olmam gerektiğini duyunca tedirgin olmuştum fakat Fatih hocam kendinden çok emin birisi ve bu insanı güvende hissettiriyor. Kararımı verdim ve ameliyatımı oldum. Bir ayı doldurdum ve fizik tedavimin son haftasını ulaştım. Kolum şuan gayet iyi durumda ve en kısa süre içerisinde eskisi gibi kullanabilecek duruma gelecek insAllah. Fatih Hoca ayrıca bana bir baba gibi davrandı ve doktorluğuda bunun yanında bir o kadar profesyonel kimliğinde. Iyiki gitmisim. Fatih Hocam Bursa için bir nimet. Allah ondan razı olsun..

 • A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Sani Sarıgül Omurga Cerrahisi

  Trafik kazasi sonucu omuriligim kirildigi icin hocamla tanistik ama harika bir doktor , beni hic yormadan dinleyerek anlayarak agrilarimi azaltarak :) isinin ehli bir doktor keske her doktor sizin gibi olsa , sizi tanidigim icin cok mutluyum sagligimi bana geri verdiginiz icin tesekkur ederim hocam sizi seviyorum

 • C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Bülent Orhan Diğer

  Haziran 2020’de babami akciger kanseri tanisiyla Ceylan Hastanesine Prof Dr. Bulent Orhan hocama getirdik. Hastaligin icerigi ve tedavi sureci hakkinda aciklayici net bilgiler verdi. Bizi en memnun eden kisim, hic zaman kaybetmeden ertesi gun pet cekip tedavi surecini baslatmasi oldu. Bu surec boyunca kemoterapi ve radyoterapinin yanisira, immunoterapi gibi guncel tedavi yontemlerini de uyguladi. Tedavimiz su an gayet guzel gidiyor, kitleler oldukca kuculdu. Hocama ve ekibine gercekten cok tesekkur ediyorum

 • S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Bülent Orhan Diğer

  kanser gibi herkesin adını duyunca içi ürperen hastalığı verdiği güven, anlatımı yaklaşımı babacan tavrı ve işindeki başarısı sayesinde el ele vererek atlattım. sadece kendi değil tüm ekibi işinde en iyisi. duymak istediklerinizi değil her zaman gerçekleri konuşan dosdoğru bir hekimdir. Asla ilkelerinden ödün vermez. sizin için en doğrusu ne ise her zaman onu yapmaya çalışır.. insan onkoloğunu özler mi? özlüyorum.. iyi ki varsınız hocam.

 • G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Sibel Akesen Doğum Kontrol

  Hamileyken gitmiştim 4.haftasinda bebegimin kalp atışları duyulmadı 7.haftada zaten üzülmüşüm bir hafta içinde kendiliğinden düşmezse gel kürtaj yapalım dedi ağlıyorum nasıl ilk gebeliğim bana kalkmış karadenizde gemilerin mi battı demesi hiç de acılı anneye söylenecek bir kelime değildi...

 • S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Fatih Volkan Tercan Kapalı Eklem Aspirasyonu

  Ben 2 hafta önce Volkan beye kalça ameliyatı oldum çok şükür ağrılarımdan kurtuldum ve şuan fizik tedaviye başladım tavsiye üzerine ve kendi araştırmalarım doğrultusunda volkan hocayı tercih ettim iyide etmişim kendisine çok teşekkür eder saygılarımı sunarım ve gerçekten kendi dalında alanında çok iyi bir doktor herkese tavsiye ederim

 • Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Nuriye Farah Özer Diğer

  2 senedir yüzümdeki sivilceler nedeniyle gitmediğim doktor kalmamıştı ancak bir çözüm de bulamamıştım. Tavsiye üzerine doktor hanıma gittim. Kendisinin hem güleryüzlü yaklaşımı hem de beni detaylıca muayene etmesi çok hoşuma gitti. Verdiği ilaç ve önerileriyle kısa bir zamanda sivilcelerimde çok büyük oranda azalma oldu. Hocam iyi ki size gelmişim çok teşekkür ediyorum..

 • N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Nuriye Farah Özer Diğer

  Kendisine yıllardır bacağımda devam eden döküntülerim nedeni ile gittim. Verdiği tedavi ve takibi ile sağlıma kavuştum. Kendisi çok ilgili, güleryüzlü ve bilgili olup, benim hastalığımı benden daha çok sahiplenerek sağlıma kavuşturdu. İşini çok ciddi yapan sıcakkanlı bir doktor .

 • M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Nuriye Farah Özer Diğer

  Hocama muayene olduk verdiği ilacı ve kremi kullanmama rağmen sivilce veya egzamada olabilir halen aynı şekilde suratım ve bir ay gibi bi süreç geçti..gitmeyi düşünmüyorum tekrardan..

 • F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Orçun Gürbüz Diğer

  Eşim şeker hastası olmasına rağmen altı damar değişti ve hiç bir sorun yaşamadık .Güler yüzlü bir doktor çok teşekkür ederiz.

 • Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar