Özel Denge Aile ve Danışma Merkezi

(3 görüş)
Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Denge Aile ve Danışma Merkezi

Mimar Sinan Mahallesi 1431. Sokak Uziş Apartmanı No:5 Daire: 1

35290 , Konak ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Sağlık Merkezi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. İdil Hız Bireysel Terapi

  İdil Hanım ile bazı konulardaki takıntılarım, kaygılarım ve bunların günlük yaşamımı da etkilemesi sebebiyle terapiye başladık. Sayesinde kendimi dinleyebilmeyi, düşüncelerimi daha kolay kontrol altına alabilmeyi öğrendim. 4 seansta bu kadar ilerleyebileceğimizi, kendimi daha iyi hissedeceğimi düşünememiştim. Profesyonelliği aynı zamanda içtenliği ile güvende ve iyi hissetmeme yardımcı olduğu için teşekkür ederim.

  P
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. İdil Hız Randevu

  Kafamın çok karışık olduğu, duygularımı anlamlandıramadığım, sağlıklı kararlar alamadığımı düşündüğüm, bir dönemde arayış içindeyken İdil Hanım'la tanıştım. Kendisini bu siteden yorumlar aracılığı ile keşfettim. Çok tereddütlü gittim çünkü ilk kez psikolojik destek alacaktım. Ne anlatacağımı bilemiyordum, Beni o kadar güzel yönlendirdi ki, ilk seanstan problemi belirleyip üzerinde çalışmaya başladık, kendimi tanıma yolunda bana yol gösterdi, verdiği ödevler süreci hızlandırdı, günlük yaşamda daha sağlıklı ilişkiler kurmaya başladım, daha sakin ve kendimden daha emin yaşamaya başladım. Daha da çok yol katedeceğiz birlikte :)

  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. İdil Hız Psikoloji Randevusu

  İdil Hanım'a beş aydır düzenli olarak gitmekteyim.Bana verdiği güvenle ve sakin yapısıyla geçmişten gelen baş edemediğim sıkıntılarımı rahatça anlatabildim.Her seansta not alması, durumumu ve beni yakından takip etmisiyle bana çok destek oldu. Özellikle kendime olan değerimi ve güvenimi yeniden kazanmamı sağladı için İdil Hanım'a çok teşekkür ederim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar