Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Dent 35 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Bornova

Kazımdirik Mahallesi Mustafa Kemal Caddesi No:119/C

35100 , Bornova ,

İletişim Bilgileri
Kabul edilen sigortalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Diş Polikliniği

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Büşra Korkmaz Diş Beyazlatma

  Diş taşı tamizliği ve beyazlatma için gittim, acısız ve rahattı. El hafifliği, uygulama sırasındaki titizliği ve ilgisi için çok teşekkür ediyorum.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Büşra Korkmaz Endodonti

  Kendisi ile yaklaşık 2 yıl önce eşimin tedavisi ile tanışmamın ardından 1,5 yıl önce büyük bir abse ile kendisine başvurdum. Normal bir diş hekiminin kolay yoldan çekip kurtulmak istiyeceği neredeyse umutsuz vaka olan olguyu emek emek sabırla 1,5 yıl süren tedavinin ardından eski sağlığına kavuşturdu. Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçlerde de kendisiyle tedavi sürecimi yürütmek isterim. Kendisi son derece nazik, hoşgörülü ve saygılıdır. Hiç düşünmeden kendisine güvenebilirsiniz.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. M.Haşmet Türker 20'lik Diş Çekimi

  20 lik diş çekimi için gitmiştim çekimden çok ama çok korkmama rağmen haşmet beyin ilgi ve alakası sayesinde süreci çok kısa zamanda atlattık çekim en fazla 5 6 dk sürdü korktuğum gibi değildi ne ağrı ne acı hiçbişey hissetmedim kesinlikle haşmet bey işinin ehli çok teşekkür ediyorum tekrardan


  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. M.Haşmet Türker 20'lik Diş Çekimi

  20lik diş çekimi için gittim. Gayet açık bir şekilde tedaviyi ve çekme sürecini anlattı. Elinden geldiğince kibar ve acıtmamaya çalışarak çekim işini gerçekleştirdi. Çok memnun kaldım.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. M.Haşmet Türker Küçük Cerrahiler

  Haşmet beye ön dişimde ki ağrı İçin gitmiştim apse yapmıştı şişmişti damağım korkunç acı içerisindeydim tomografi vs çekildi tüm sorularıma açıklayıcı cevaplar verdi beni çok rahatlattı ameliyat oldum apikal rezeksiyon ve kist alındı bu cerrahi işlem sırasında ve sonrasını hafif ağrılarla atlattım ağrı kesici içmedim. 7 gün geçti dikişlerim alındı bugün ve iyi hissediyorum. Haşmet bey işinde çok iyi sayesinde dişimi kurtardık ve ağrılarımdan kurtuldum sonsuz teşekkür ederim iyiki Haşmet bey ile tanışmışım.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. M.Haşmet Türker İmplant

  Haşmet Bey, kırık durumda olan kanal tedavili dişimin çekimini ve implant işlemimi yaptı. İki operasyonum da gayet rahat, sorunsuz geçti. Sonrasında da hiç bir olumsuzluk yaşamadım. Konusuna son derece hakim, hasta halinden anlayan, güler yüzlü bir hekim. Tüm sorularımı içtenlikle cevapladığı ve nazik yaklaşımı için kendisine teşekkür ediyor, gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Büşra Korkmaz Endodonti Randevusu

  Güzeller güzeli hekimim Büşra hanım gerçekten işinde çok başarılı ve ilgilisiyle güven veriyor . Zor olan kanallı dişimi büyük bir emeği ve uzmanlığı ile çekime gitmeden kurtardı kendisine çok teşekkür ediyorum


  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. M.Haşmet Türker 20'lik Diş Çekimi

  Gömülü bir 20'lik dişim vardı. Daha önce ameliyatla alamamışlardı o dişi ve çok acı çekmiştim. Ama Haşmet Bey 5 dk içinde dişi ben hiç anlamadan acısız sızısız çekti. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az.


  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Büşra Korkmaz Kanal Tedavisi

  Bir ay kadar önce Doktor Büşra Korkmaz'a hayatımdaki ilk kanal tedavimi yaptırttım. Genel olarak dişçilerden çok korktuğum halde muayene ve tedavi sürecim çok rahattı, Büşra Hanım ve diğer personeller çok anlayışlı ve bilgiliydiler. Kesinlikle memnun kaldım ve öneriyorum.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. İrem Çimen Zirkonyum

  Ben başıma gelmiş en başarılı ve güzel kalpli diş hekimi diyebilirim hayalimdeki dişlere kavuştum sayesinde sadece ön 2 dişime yaptırmamak rağmen dişlerimi renk uyumu olsun şekli duruşu herseyi mükemmel gerçek dislerimden ayırt edilemez gerçekten büyük ilgi, sıcaklık,samimiyet ve sabırlilikla tedavi sürecimi geçirmem de çok yardımcı oldu ben çok memnun kaldım iyiki diyorum her zaman


  Hata oluştu, tekrar deneyin