Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

(53 görüş)
Uzmanları gör

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Ahmet Yesevi Mahallesi Sanayi Caddesi No:521 Berk Platin İş Merkezi

Nilüfer,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Diş Polikliniği

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Alper Süer

  Diş Hekimi, Dt.

  • E
   Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Gülüş Tasarımı

   Alper Bey e ön iki dişimin ayrık olmasından dolayı gittim. Gercekten doğal durmayacağına dair ve işlemle ilgili büyük kaygılarım vardı. Kendisi açıklayıcı şekilde bana anlattı ve guven verdı, dişlerime kaplama yapıldı. Tedavi sürecim çok keyifli gecti ve şu an cok mutluyum kendisine tesekkür ediyorum.

  • C
   Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Estetik Diş Hekimliği Uygulamaları

   Merhaba, uzun yıllardan beri kaplama, dolgu, diş eti ve kanal tedavılerım de çok sorunlar yasıyordum. Bir de estetık olmayan dışlere sahiptım. .internetten yaptığım araştırmalar sonucunda birkaç yer ıle görüşmeler yaptım. Görüşmeler sonucunda Alper Bey, sorunlarım ve yapılması gerekenler hakkında bana güven verdı ve bu guvenı boşa çıkarmadı. Tedavım suresınce hep guleryüzlü, sabırlı ve tıtız calıstı. Iyı kı de Alper Bey e gıtmısım ve tanımışım. Kendısıne çok teşekkür ederım. İlkönce dişlerimde ki sorunları gıderdı. Ardından gülüş tasarımı çalışmalarına başladı. Gülüş estetiği tedavi sürecimin her aşaması çok iyi geçti ve sonucu düşündüğümden çok daha güzel oldu. Her şey için çok ama çok teşekkür ederim yıllardan beri hıc bır zaman sahip olamadığım güzel bır gulus kazandırdığı için. Dişlerim o kadar doğal oldu kı görenler dişlerimin yapay olduğunu ayırt edemiyor. . Güzel bir gülüşe sahip olmak isteyenlere Alper Bey i görmeden karar vermeyin derim. Bursa da bir numara.Güler yüzleriyle beni karşılayan tüm Dentamer ailesine çok teşekkür ederim.

  Tüm görüşlere (18) göz at


 • Sezin Süer

  Diş Hekimi, Dt.

  • M
   Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Kök Kanal Tedavisi

   Sonunda doktorumu buldum. 5 gündür çektiğim şiddetli diş ağrımdan Sezin hanımın yaptığı kanal tedavisi sayesinde kurtuldum. Beni önce bilgilendirdi daha sonra elinin hafifligiyle acısız bir şekilde tedavimi oldum. Son derece kibar son derece hasta psikolojisinden anlayan bir hekim. Çok memnun kaldım.

  • I

   Sezin Hanım işinde uzman, sevecen bir diş hekimi. Hastasını rahatlatmasını da iyi biliyor. İşlem ve operasyon öncesinde size bilgi veriyor, bu da hastanın rahatlamasını sağlıyor. Kanal tedavisi ve dolgu hizmeti aldım kendisinden, oldukça memnunum. Başka bir diş hekimi arkadaşımın tavsiyesi ile kliniğe gitmiştim, tesadüfen Sezin Hanım'dan hizmet aldım ve memnun kaldım.

  Tüm görüşlere (21) göz at


 • Dilara Elmacı

  Diş Hekimi, Dt.

  • T
   Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Diğer

   Arka dişimde var olan dolgun düşmüştü. Aslında hiç araştırmadan gitmiştim. Ama çok fazla memnun kaldım. Arka dişimdeki dolguyu hem beyaz yaptılar hemde çok sağlam oldu, süreç boyunca hiç ağrım olmadı. Dolgumdan sonra Dilara hanıma çok güvendim ve ön 6 dişime zirkonyum kaplama yaptırdım. Dişlerimin çarpıklığı vardı. Şuan dişim o kadar güzel olduki hem istediğim beyazlıkta oldu hemde çok doğal görünüyorlar. Ve aynı zamanda gülüşüm çok değişti. Eğer zirkonyum kaplama yaptırcaksanız kesinlikle öneriyorum. Benim isteklerimi hiç gözardı etmeden mükemmel bir gülüş verdi bana. Çok teşekkür ediyorum Dilara hanım ve ekibine...

  • E
   Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Diğer

   On iki disimin ayrikligi sebebiyle gittim, estetik dolgu yaparak bunu giderebilecegimiz soylendi. Disimin rengini dijital olcu ile olctu ve renk birebir ayni oldu. Her surecte beni bilgilendiren sayin dilara elmaciya cok tesekkur ederim. Estetik anlamda istedigim goruntuyu elde ettik minettarimmmm

  Tüm görüşlere (14) göz at


İlgili aramalar