Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (47)

Genel skor

  F
  Doğrulanmış
  Dt. Alper Süer Gülüş Tasarımı

  Dr. Alper Bey'e gülüş tasarımı ve lamina kaplama konusunda tedavi oldum. Dişlerim Daha güzel ve doğal olamazdı. Alper Bey gülüş tasarımı konusunda oldukça uzman ve yönlendirmesiyle beraber harika dişlere ve gülüşe kavuştum. Bursa da daha iyisi yok :) Alper Bey e ve ekibe bu süreçte çok teşekkür ediyorum :)

  N
  Doğrulanmış
  Dt. Sezin Süer Diğer

  Sezin hanım işinde uzman. Eski muayenehanesinden hastasıyım. Dolgu ve Emax kaplama yaptırdım. Yapılan işlemlerden memnun kaldım.Her şey için Sezin hanıma teşekkür ediyorum.

  Ö
  Doğrulanmış
  Dt. Alper Süer İmplant

  Alper Bey'e implant tedavisi için gittim ve son derece memnun kaldım. Kendisi oldukça doğal, işinin ehli ve ilgili bir hekim. Tedavi esnasında detaylı biçimde bilgilendirme yaparak her işlemin neden yapıldığını anlamanıza yardımcı oluyor. İmplantı yerleştirip bana bakmam için ayna getirdiklerinde açıkçası hangi dişin implant olduğunu anlayabilmem birkaç saniye sürdü:) Kayıt işlemleri ve tedavi esnasında Alper Bey'e yardım eden diğer çalışanlar da ilgi ve nezaketleri ile Dentamer'deki deneyimimden çok memnun kalmamı sağladılar. Tekrar ihtiyacım olduğu takdirde mutlaka Dentamer'e gideceğim ve herkese tavsiye ederim.

  E
  Doğrulanmış
  Dt. Sezin Süer Estetik Porselen

  Ön dişlerimdeki sorunlardan dolayi on dort disime emax kaplama yaptirdim. Bugün itibari ile yeni dislerim takildi. Dis hekimi fobimden dolayi oldukca zor gececegini dusundugum surec güzel doktorum Sezin hanim sayesinde oldukca güzel ve keyifli gecti islemlerin her asamasinda beni bilgilendirdi oldukca sabirli ve titiz davrandi yapilan kaplama dislerimden cok memnun kaldim bu süreci keyifli ve memnun bir sekilde gecirmemi saglayan Sezin hanima cok tesekkur ediyorum. Güzel bir gülüş için gidilmesi gereken doğru adres.

  E
  Doğrulanmış
  Dt. Alper Süer Gülüş Tasarımı

  Ön dişlerimdeki sorunlardan dolayi on dort disime emax kaplama yaptirdim. Bugün itibari ile yeni dislerim takildi. Yapilan kaplama dislerimden cok memnun kaldim bu süreci keyifli ve memnun bir sekilde gecirmemi saglaya Alper bey ve ekibine cok tesekkur ediyorum. Güzel bir gülüş için gidilmesi gereken doğru adres.

  E
  Doğrulanmış
  Dt. Alper Süer Zirkonyum Porselen Kronlar

  Zirkonyum kaplama olan dişlerimi uzun zamandır değiştirmek istiyordum fakat İsviçrede yaşadığım için bu konuda uzman olan bir hekim bir türlü bulamıyordum. Sonunda Alper ve ekibi ile tanıştım çok kısa sürede harika dişlerime kavuştum hem çok doğal hemde sağlıklı görünüyor . Alper Beye ve güleryüzlü ekibine çok teşekkür ediyorum . Gülüşüm sayenizde daha güzel ...

  M
  Doğrulanmış
  Dt. Sezin Süer Kök Kanal Tedavisi

  Sonunda doktorumu buldum. 5 gündür çektiğim şiddetli diş ağrımdan Sezin hanımın yaptığı kanal tedavisi sayesinde kurtuldum. Beni önce bilgilendirdi daha sonra elinin hafifligiyle acısız bir şekilde tedavimi oldum. Son derece kibar son derece hasta psikolojisinden anlayan bir hekim. Çok memnun kaldım.

  E
  Doğrulanmış
  Dt. Alper Süer Gülüş Tasarımı

  Alper Bey e ön iki dişimin ayrık olmasından dolayı gittim. Gercekten doğal durmayacağına dair ve işlemle ilgili büyük kaygılarım vardı. Kendisi açıklayıcı şekilde bana anlattı ve guven verdı, dişlerime kaplama yapıldı. Tedavi sürecim çok keyifli gecti ve şu an cok mutluyum kendisine tesekkür ediyorum.

  T
  Dt. Dilara Elmacı Diğer

  Arka dişimde var olan dolgun düşmüştü. Aslında hiç araştırmadan gitmiştim. Ama çok fazla memnun kaldım. Arka dişimdeki dolguyu hem beyaz yaptılar hemde çok sağlam oldu, süreç boyunca hiç ağrım olmadı. Dolgumdan sonra Dilara hanıma çok güvendim ve ön 6 dişime zirkonyum kaplama yaptırdım. Dişlerimin çarpıklığı vardı. Şuan dişim o kadar güzel olduki hem istediğim beyazlıkta oldu hemde çok doğal görünüyorlar. Ve aynı zamanda gülüşüm çok değişti. Eğer zirkonyum kaplama yaptırcaksanız kesinlikle öneriyorum. Benim isteklerimi hiç gözardı etmeden mükemmel bir gülüş verdi bana. Çok teşekkür ediyorum Dilara hanım ve ekibine...

  E
  Dt. Dilara Elmacı Diğer

  On iki disimin ayrikligi sebebiyle gittim, estetik dolgu yaparak bunu giderebilecegimiz soylendi. Disimin rengini dijital olcu ile olctu ve renk birebir ayni oldu. Her surecte beni bilgilendiren sayin dilara elmaciya cok tesekkur ederim. Estetik anlamda istedigim goruntuyu elde ettik minettarimmmm

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Ahmet Yesevi Mahallesi Sanayi Caddesi No:521 Berk Platin İş Merkezi, Nilüfer Google Haritalar'da göster
Ak Sigorta, Ace European Sigorta, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar