Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Mesaj gönder

1970’li yıllardan bu yana faaliyet gösterdiği her alanda kurumsal ve güvenilir hizmet anlayışıyla fark yaratan Derindere Grubu, sağlık sektöründeki yeni yatırımı Hastane Derindere ile tıbbi ve etik il... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Derindere Hastanesi

Merkez Mahallesi Burcu Sokak No:9

34406 , Kağıthane ,

İletişim Bilgileri
Kabul edilen sigortalar
Sigortası olan hastalar ve sigortasız hastalar , Diğer (İade)

Hakkımızda

1970’li yıllardan bu yana faaliyet gösterdiği her alanda kurumsal ve güvenilir hizmet anlayışıyla fark yaratan Derindere Grubu, sağlık sektöründeki yeni yatırımı Hastane Derindere ile tıbbi ve etik ilkelerden ödün vermeyen, hasta haklarına saygılı, uluslararası kalite standartlarında bir hizmet yapısı hedeflemektedir.

Hastane Derindere İstanbul’un kalbinin attığı Maslak, Levent, Mecidiyeköy gibi ana arterlere yakın konumu ile hızla gelişmekte olan Kağıthane ilçesinde bölgenin en büyük ve donanımlı özel sağlık kuruluşu olarak 2015 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Hasta odaklı hizmet anlayışı, multidisipliner tedavi yaklaşımı ile yaşamın her döneminde ihtiyaç duyulabilecek her türlü sağlık hizmetini profesyonel kadrosuyla sunan hastanemiz 10.000 m2 kapalı alan üzerine inşa edilmiştir.

Güncel tıp teknolojisinin kullanıldığı tüm genel branşlarda gelişmiş tanı-tedavi üniteleri, modern tesisi ve dijital hastane modeli ile sağlık sektörüne yeni bir boyut kazandırmayı amaçlayan Hastane Derindere her türlü özellikli ameliyatın yapılabildiği 5 ameliyathanesi, 42 yataklı 3. düzey yetişkin ve yenidoğan yoğun bakım üniteleri, 22’si suit oda toplam 75 yatağı ile faaliyet göstermekte, gelecekte 150 yataklı olarak hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ayşe Elçin Okar Türkkan Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Elçin hanım son derece güleryüzlü,samimi ve içtendi hiç geçmeyen akıntı şikayetim ile kendisine gitmiştim ve gergingim ama beni muayene sırasında sakinleştirdi ve tedavimi verdi şikayetimde düzeldi kendisine çok teşekkür ediyorum.

  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Yavuz Çırpıcı Diz Protezleri

  Yavuz Bey benim canım doktorum. Öncelikle çok güvenilir, dürüst, güzel yürekli , güler yüzlü insan ve çok çok başarılı bir doktor. Ortopedik sorunlarınız varsa hele de ameliyat olmanız gerekiyorsa sakın başka doktor aramayın, sağlık şakaya gelmez.
  Benim diz protezi ameliyatım 7 Aralık 2021 de yapıldı. Doktorumu çok sevdiğim, güvendiğim ; ameliyatımdan ve protezimden çok memnun olduğum halde, buraya yorum yazmak için 1 yıl bekledim.
  Doktorumun ekibi de kendisine yakışır nitelikte, çok iyi ,çok bilgili, ilgili ve başarılı insanlar. İnsanın hastaneden çıkası gelmiyor.
  Ameliyat sonrası iletişimiz devam etti, sabırla ve hızla her soruma cevap verdiler.
  Hareket kabiliyetim çok arttı, bazen kendime şaşırıyorum. Çömelemiyordum, alçak yerden ayağa kalkamıyordum, merdiven, yokuş, inip çıkamıyordum, rahat uyumamıyordum, meğer yıllarca neler çekmişim , unutmuşum rahat adım atmanın ne demek olduğunu...
  Çok kısa sürede plates yapmaya başladım ve fizyoterapistim , yüzlerce protezli hasta ile çalıştığını, ameliyat sonrası erken dönemde,benim gibi hareket edebilen kimseyi görmediğini söyledi.
  Dilerim ihtiyacı olan herkes benim gibi sağlığına kavuşsun.
  Teşekkürler benim kuşlar gibi hafif ve özgür olmamı sağlayan doktoruma.

  Ç
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ayşe Elçin Okar Türkkan Diğer

  4 düşük ile birlikte toplam 3 seneye yakın bir sürü doktor ile uğraştık ve hepsi sonuçsuz çıktı. Doktoruma ulaştığımda düşük sebeplerimin LUPUS rahatsızlığı olduğunu fakat uygulanması gereken ilaç tedavisinin kanıtlanmış birşeyi olmadığı için hiçbir doktorun yaklaşmadığı tedaviyi üstlendi. Benim için bilinmezliklerle dolu gebelik ve doğum sürecini verdiği güven ve ilgisi ile keyifli ve heyecanlı bir sürece dönüştürdü.9 aylık süreçte her muayenede bütün sorularıma sabırla cevap verip benim gibi aşırı panik birisini sakinleştirdiği için, her muayenede güler yüzüyle bizi karşıladığı için, gebeliğimin başından doğuma kadar olan süreçte bu heyecanımıza ortak olduğunuz için ben ve bebeğim size ve tüm emeklerinize çok teşekkür ederiz . Şimdi 2.gebeliğimde burada olmamasına rağmen riskli olduğum için her anımda bir telefon uzağımda olduğu için hakkını hiçbir zaman ödeyemem. İyi ki onu tanımışım.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ayşe Elçin Okar Türkkan Diğer

  16 yıldır PCOS hastasıyım, Istabulda gitmediğim doktor kalmadı. Hiç kimse Elçin hn kadar detaylı ve tatmin edici açıklamalarda bulunmadı. Hiçbir doktorun önermediği farklı yöntemler önerdi ve faydalı oldu şikayetlerim hiç yok denecek kadar azaldı.Kendisine çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra her şikayetimde nerede olursa olsun Elçin hn ın takibinde olacağıma eminim.

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Rashad Sadigov Çocuk Cerrahisi Randevusu

  Sünnet için gittik doktorumuz çok güleryüzlü ilgi ve alakası bizi çok mutlu etti herkese tavsiye ederim

  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Hakkı Yıldırım Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Dizimden protez ameliyatı oldum Hakkı hocamda. Yeniden doğmuş gibiyim nekaat döneminde bile çok ilgileniyor çok destek oluyor. Bu sorunu yaşayan herkes ağrısını bilir o sebeple kendisine saygım sonsuzdur hocamız sayesinde özgürce yürüyebiliyorum.

  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Yavuz Çırpıcı Diz Protezleri

  Merhaba annem emekli öğretmen yılların yükünü dizleri çekti.Artik yürüyemez hale gelmişti.Ameliyattan çok ama çok korkuyordu.Ben de kızı olarak onun acı cekmesini hiç istemiyordum.Ogretmen arkadaşımın tavsiyesiyle annemi muayeneye getirdik.Acisiz sızısız prensesler gibi çıktı 4 gün sonunda merdivenlerden cikabiliyordu.Muthis özgüven geldi.Canim annem emekli öğretmenim kırmızı rujunu sürdü (bu demektir ki morali yüksek) keyifle yürüyor artık.Doktorumuza ve ekibine çok teşekkür ederiz.Anneme özgürlüğünü verdiler.Bana da evlat olarak iç huzurumu.Herkese tereddütsüz tavsiye ediyorum.

  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Yavuz Çırpıcı Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Dizimde menüsküs yırtığı oluştu. Ağrısı ve acısı inanılmazdı yolda yürümek bile zorlaşıyor. Hocamız gerçekten yetişti diyebilirim. Sağolsun yeniden doğdum

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Fulya Özcan Gastroenteroloji Randevusu

  Değerli doktorumuz her hastasını büyük bir dikkatle inceler, dinler ve değerlendirir. Erken tanı koyduğu polip sayesinde kendisine müteşekkirim. Her daim güler yüzü ve Sabri, detaylı açıklamaları için daimi doktorumuz

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Yavuz Çırpıcı Ayak Ve Ayak Bileği Cerrahisi

  Tatilde ayak bileğimi parçalı bir şekilde talihsiz bir kaza sonrasında kırdığımda ilk aklıma gelen doktor, Yavuz Bey’di, ameliyatımı yaptıktan 4 hafta sonra hiç sorunsuz yuruyebiliyordum, 6 hafta sonra da spor’a başladım nazik yaklaşımı ve başarılı tedavisi için her zaman teşekkürü hak ediyor. Başarılarının devamını dilerim
  Dr Burcin ŞAHİN

  Hata oluştu, tekrar deneyin