Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Doğan Hastanesi

Cennet Mah. Ziya Gökalp Cad.No:2

34290 , Küçükçekmece ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Doğan Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 4 adet iç hastalıkları uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Doğan Hastanesi İstanbul ilinde Cennet mahallesi Ziya Gökalp Cad.no:2 Küçükçekmece adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
59 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Feza Nurözler Bypass Ameliyatı Koroner Arter Bypass Grefti

  17. temmuz tarihinde. hocam tarafından by pas yapıldım. böbrek küçülmesi tansiyonum olmasına rağmen çok zorlu bir ameliyatım feza hoca sayesinde sorunsuz atlattım. Kendisine ve göstermiş olduğu ilgi alaka ve tüm ekibine sonsuz teşekkürler. İyiki varsınız


  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Murat Kuyumcu Randevu

  Önce anneannemin doktoruydu sonra da annemin kansızlık nedeniyle yıllardır gittiği doktoru oldu.Kansızlık sorunu düzeldi hala düzenli olarak kontrolleri devam ediyor. Yorumlarda yazıldığı gibi gerçekten hep güleryüzlü.İyiki var...


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Feza Nurözler Damar Cerrahisi Ameliyatları

  Feza Hocama çok çok teşekkür ederim aynı kurumda çalışıyoruz annemin 3 ay önce by pass ameliyatını Feza hoca yaptı işinde uzman annemin üzerinde emeği çok büyük çok zorlu bir ameliyattı ve bu süreci en iyi şekilde anlattığımıza inanıyorum hocama minnettarız sonsuz teşekkürler...


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Vedat Ertunç Anjiyografi

  Vedat Bey Alanında uzman ve harika bir doktor. Annemin tüm teşhis ve tedavilerinde anjio ve sonrasında by-pass ameliyatında bize yol gösteren doktorumuza minnettarız..Bundan sonraki sürecimizde sizi hiç bırakmayacağız iyi ki varsınız..


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Serdar Kayın Randevu

  Serdar Bey hamileligimi ilk haftalardan itibaren takip etti. Esprili, guleryüzlü ve babacan tavriyla hep bizi rahatlatti. Her saatte ulasabildik ve bikmadan usanmadan yardimci oldu. Sayesinde normal dogumla hic bir sorun yasamadan kizima kavustum.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Yasemin Ağralı Normal (Vajinal) Doğum

  2018 yılında ve 2020yılında 2kızımı da normal Doğumla kucağıma almamı sağladı doktor hanım. Yönlendirmeleri ve bilgisi sayesinde her zaman kendimi güvende hissettim ve hiç pişman olmadım. Teşekkür ederiz güzel doktorumuz.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Feza Nurözler Bypass Ameliyatı Koroner Arter Bypass Grefti

  babam için hastaneye anjiyo için geldik ve damarların incelip tıkandığı ve hemen bypass olması gerektiğini söyleyip konu hakkında detaylı bilgi vermesiyle içimizi rahatlattığı için ve ilgilendiği için çok teşekkür ederiz.


  L
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Vepa Silapov Burun Estetik Cerrahisi

  Vepa beye bir ay önce burun estetiğini yaptırdım,burnumdan çok memnunum özgüvenim yerine geldi resmen, çok ilgili,işinin hakkını veren bir doktor çok teşekkür ederim sizlere


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Feza Nurözler Bypass Ameliyatı Koroner Arter Bypass Grefti

  Feza Bey annemin By-pass ameliyatını yaptı. Mükemmel bir doktor. Ameliyattan önce ve sonrasında çok iligiliydi. En ufak bir detayı bile atlamadı son derece güven verici ve işinin ehli. Allah yardımcısı olsun. Başımızdan eksik etmesin.


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Elvan Çiçekçi Panik Bozukluğu Tedavisi

  Kendisi ile ilk kez tanışmama rağmen yıllardır tanıyor hissi verdi ve o kadar ilgili sevecen bir yaklaşımı varki yanında kendisimi çok rahatlamış hissettim.Kaygı bozuklugum nedeniyle yaşadığım sıkıntılarımı anlattığıda beni dinledi ve anladi.cözüm yollunu net ve açık olarak ifade etti.Çok daha cesur hissediyprum sayesinde.Tedavime bu doktor ile devam edeceğimden eminim.Herkese tavsiye ederim.

  Uzm. Dr. Elvan Çiçekçi

  Teşekkür ederim


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar