Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Doğan Hastanesi

Cennet Mah. Ziya Gökalp Cad.No:2

34290 , Küçükçekmece ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Doğan Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 4 adet iç hastalıkları uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Doğan Hastanesi İstanbul ilinde Cennet mahallesi Ziya Gökalp Cad.no:2 Küçükçekmece adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Elvan Çiçekçi

  Psikiyatri, Uzm. Dr.

  • T
   Konum: Özel Doğan HastanesiHizmet: Panik Bozukluğu Tedavisi

   Kendisi ile ilk kez tanışmama rağmen yıllardır tanıyor hissi verdi ve o kadar ilgili sevecen bir yaklaşımı varki yanında kendisimi çok rahatlamış hissettim.Kaygı bozuklugum nedeniyle yaşadığım sıkıntılarımı anlattığıda beni dinledi ve anladi.cözüm yollunu net ve açık olarak ifade etti.Çok daha cesur hissediyprum sayesinde.Tedavime bu doktor ile devam edeceğimden eminim.Herkese tavsiye ederim.

  • I

   Elvan Bey'le 2 kere görüşme sağladım ama bu görüşmelerde bile danıştığım soruna çözüm bulabildim. Kendisi gayet iyi, ilgili ve bence çok da sempatik bir hekim. Gayet memnun kaldığımı ve seanslarımda herhangi bir sorun yaşamadığımı söyleyebilirim.

  Tüm görüşlere (10) göz at


 • Behlül Baydar

  Genel Cerrahi, Op. Dr.

  • N

   Genel cerahi deyince aklıma gelen ilk ve tek isim BEHLÜL BAYDAR.Mesleğindeki başarılarının yanında insanlığı ve yaklaşımı beni çok etkiledi,başarılarının devamını diliyorum.Sevgiler...

  • A

   adam mı arıyorsunuz işte size adam..şevkat.kibarlık.nezaket.hoşgörü.daha ne diyeyim.herşey var..allah yolunu açık etsin.


 • Tolga Birgül

  Göz Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • M

   Yerinde ve doğru teşhis koyarak, göz problemlerimizi hassasiyetle takip etmesinden, özenli tedavisinden, güler yüzlü olmasından çok memnun olduğumuzu sizlerle paylaşmak istedik.

   Yurdanur Taşkın- Nesibe Taşkın

  • T

   Harika bir doktor. Canım ablalarımın tavsiyesi üzerine gittim. İçten, cana yakın, güler yüzlü ve sormadan
   probleminle ilgili açıklamaları yapıyor. Sizi iyiki tanıdım hocam. Teşekkürler.

  Tüm görüşlere (6) göz at


 • Murat Kuyumcu

  İç Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • Doğan Hastanesine gitme sebebim olan doktor. Güler yüzü, ilgili ve tabi ki tecrübesi ile İç Hastalıklarında daha iyisi ile karşılaşmadım.

  • F

   Mide bulantısı şikayetiyle şahsımla tedaviye yönelik ilgilenmiş ve hastaneye yatışımı sağlamış ve gerkeli tedaviyi ilgisi ve güler yüzüyle tamamlanıştır. Profesyonel oluşundan ötürü kendisine teşekkürlerimi sunmak istesem de yoğunluktan sunamadım ancak burası buna mahal veriyor. Teşekkürler en iyi hekim Murat Kuyumcu

  Tüm görüşlere (4) göz at


 • Mehmet Şengül

  İç Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • G

   Sayın Mehmet Şengül ve asistanına, annem ve kendim adına sonsuz teşekkürler ediyorum. Huzurlu bir tedavi geçirmemizi sağladı. Gülen yüzünüz ve tedaviye olan ilginizden dolayı tekrar teşekkür ederim hocam. Başarılarınızın devamını dileriz.

  • N

   Hastaneye müraacatlarımız esnasında iç hastalıkları uzmanı Mehmet Şengül'e geldiğimiz zaman gerek muayenesi,gerekse bilgi aktarımları hususundan çok memnunuz. Aile doktorumuz diyebiliriz.

  Tüm görüşlere (3) göz at


 • Eda Birgül

  Göz Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • Konum: Özel Doğan HastanesiHizmet: Göz kızarıklığı

   Bende gozumde kızarıklıklarla doktor hanıma tavsiye uzerine gittim, Doktor hanımın ilgisinden cok memnun kaldım Ailece artık tek göz hekimimiz diye bilirim.Sabırla guler yuzle dinleyip, insanlara guven veren basarili bir hekim.Tedavin suan bitti ve cok rahatım,gercekten tavsiye edebilecegim en iyi hekim.

  • B
   Konum: Özel Doğan HastanesiHizmet: Göz problemi

   Bu zamana kadar tanıdığım en güler yüzlü en ilgi doktor hekimliği de çok iyi kaçta ne göz doktoruna gitmemize rağmen babamın göz problemini sadece o buldu yıllardır muayene olmak için ona gelirim YaPI olarak çekingen biri olmama rağmen çekinmeden gittiğim tek doktor iyi tanışmışım hastasına kendini özel hissettiren doktor deninince akla gelen tek isim eda hanım bence

  Tüm görüşlere (3) göz at


 • Kaşif Küçük

  Dermatoloji, Uzm. Dr.

  • D
   Konum: Özel Doğan HastanesiHizmet: Sivilce İzleri Tedavisi

   Sivilcelerimin çoğalması üzerine ailece gittigimiz tek hastane Doğan Hastanesi ne gittim doktir Kasif beye muayene oldum ve sonuc gercekten mukemmel tedvi surecinde gerek telefonla gerek kontrolle hep ilgilenen doktor beye cok tesekkur ediyorum.Suphesiz ki cok arastirmaci ve sonuc veren bir hekim.Oldukça memnun oldum suan tedavim bitti ve cildimde sivilcelerden eser yok. Ilgi ve alakasına ayrica tesekkur ederim.


 • Feza Nurözler

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Doç. Dr.

  • A
   Konum: Özel Doğan HastanesiHizmet: Kalp Bypass Ameliyatı

   Babamın 5 adet tıkanan damarını, söz verdiği gibi, ortalamadan çok daha kısa bir sürede, müthiş bir çabuklukla, durmuş olan organları zarar görmeden degistirerek, başarı ile sonuçlandırmıştır. Amerika'da yılın yabancı doktoru ödülünü boşuna almamış kendisi. El çabukluğunun çok önemli olduğu by-pass ameliyatlarında bu özelliği ile fark yaratıyor. Kendisine teşekkür ediyor ve bu kutsal mesleğinde nice başarılar diliyorum.

  • A
   Konum: Özel Doğan HastanesiHizmet: Bypass Ameliyatı Koroner Arter Bypass Grefti

   4 ay arayla ilk önce eşim bahtışen Özer'i sonra 2 Mayıs'ta benim by-pass ameliyatımı başarılı şekilde gerçekleştiren Dr.feza nurözlere teşekkürlerimizi borç biliriz.bundan sonraki meslek hayatında başarılar dileriz.

  Tüm görüşlere (33) göz at


 • Eşref Gürsel

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm. Dr.

  • Konum: Özel Doğan Hastanesi

   Merhaba arkadaşlar ben Türkmenistan vatandasiyim Eşref beyden cok minnettaris yani benim ayağımda bı sorun varidi onu memleketde bı çözüm bulamadılar ama Eşref hocam ne olduğunu bildi ve amilyat etdi şimdi iyim iki gün oldu arkadaşlar ortopedi bölümünde calisan Eşref hocam tavsiye ederim

  • DR.Eşref beye omuzumda ki ağrı için gitmiştim.Eşref bey MR görüntüleri ve muayenesi sonucu omuzumda yırtık ve omuz kemiğinde deformasyon olduğunu belirtti.Muayeneye eşimle birlikte gitmiştik.Eşref bey bize anlaşılır bir dille açıklamasını yaptı.Eşim ve ben Dr. beyin açıklamaları ve verdiği güvenle ameliyatı onayladık.Alanında hakim bir dr. olduğunu hemen anlayabiliyorsunuz.Kendisi ameliyat öncesi ve sonrasında yakın olarak ilgilendi.Sadece müşteri değil gerçek bir HASTA muammelesiyle yaklaştı.Tüm sorularımı sabırla cevaplandırdı..Mesai gözetmeden istenilen saatte ulaşılabilir olduğunu da belirtmeliyim ki bu son derece önemli.Teşhis,tedavi ve yaklaşımından oldukça memnun kaldım..Eşref beye çok çok çokkk teşekkür ediyorum.Ortopedi konusunda dr. arayanlara gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

  Tüm görüşlere (5) göz at


 • Yasemin Ağralı

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Op. Dr.

  • C
   Konum: Özel Doğan HastanesiHizmet: Hamilelik ile ilgili

   Yasemin Hanım alanında oldukça profesyonel bir doktor ben çok memnunum kendisinden ilgi alakası tavsiyeleri oldukça memnun edici Güler yüzü samimiyeti beni çok mutlu etti

  • Konum: Özel Doğan HastanesiHizmet: Hamilelik Testi

   Yasemin hanıma ne kadar teşekkür etsem az diyebilirim.. Güler yüzlü pozitif açıklamaları ve her zaman sabırla cevapladığı telefonlarım ve sorularım için.. Hamileliğimin en başından beri tanışıyoruz Allahında izniyle sayesinde yavrumuzu kucağımıza aldık. Mesleğinde başarılar dilerim.

  Tüm görüşlere (4) göz at


İlgili aramalar