Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Doruk Setbaşı Tıp Merkezi

Bağlarbaşı Mahallesi Sanayi Caddesi No:242

16160 , Osmangazi ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Cüneyt Muammer Özcan Çocuk Psikiyatrisi Randevusu

  Doktor beye cok tesekkur ederiz oglumuza atipik otizim teşhisi kondu bize bu yolda cocugumuz için en iyisinin ne olacağını ve bu yolda yalnız olmadığımızı hissettirdi sonsuz teşekkürler..


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ediz Tevfik Özgan Genel Cerrahi Randevusu

  Tavsiye üzerine Bursa Yıldırım Doruk Hastanesi’ne safra kesemde taş tanısıyla Ediz hocamıza geldik. Kendisi güler yüzüyle , ilgisiyle, enerjisiyle çok güzel ilgilendi, muayene etti . Gerekli tetkikleri istedi. Hiç bekletmeden ameliyat günü verdi. Ameliyat öncesinde sırasında sonrasında her daim bilgilendirdi.Takiplerini yaptı. Çok ilgili, bilgili, esprili , değerli bir hocadır. Kendisine emeğinden dolayı çok teşekkür ediyorum. İyi ki var . Herkese de tavsiye ediyorum hocamızı. Allah iyi insanlarla karşılaştırsın . Allah başımızdan eksik etmesin .


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ediz Tevfik Özgan Diğer

  Sevgili Ediz Tevfik hocamızla bir hasta yakını sayesinde tanıştık istanbuldan Bursaya geldik tatlı dil güler yüzle bizi karşıladı şikayetimi dinleyip muayene etti yapacağı ameliyatı detaylı anlattı sağolsun hemen karar verdik safra kesesi amaliyatım 45 dk sürdü 1 gün hastanede kalıp taburcu oldum seni yetiştiren anneye babaya Allah uzun ömür versin inşallah sizlerinde ömrünüz uzun olsun da şifa dağıtasınız 10 gün oldu ne ağrım ne sızım kaldı çok iyi imkanları olan hastanenize tüm ekibinize çok teşekkürler hocam sana her zaman duacıyım iyiki varsınız


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ediz Tevfik Özgan Diğer

  Memleket Hastanesinde Görevli iken Açık Fustil Ameliyatı mı Gerçekleştirdi Kaç Yıl geçti bir gün fire vermedi.. Benim ameliyat diğerlerine benzemez eğer düzelmeseydi Ömür boyu Altıma Bez bağlardım.. Şuanda hiç kaçma yok.. Arada bir 1 yıl içerisinde oluyor o da normal, Acı ve Ekşi Yemeklerde oluyor o da yasaktı.. Hocam Sizi her zaman Anıyoruz Eşimle Sizin Sayenizde Ayaktayım Mutlaka yanınıza uğrayacağım.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Işıl Tilki Günay Diğer

  yuzumdeki benle oynamistim ve yara olmustu korkarak gittim ama muayene edip korkulacak birsey olmadığını söyledi çok tatlı bir doktor farklı sorularimi da yanitladi aciklamalari uzun ve tatmin edici ilgisine teşekkürler


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Alkan Kürşad Altan Diğer

  Bundan once 3 doktora gittim kimse hipertansiyon var demedi doktor bey inceledi tahlillere bakti benim olcumlerime bakip cok dikkatli ve aciklayici bir sekilde anlatti sureci ne yapmam gerektigini cok tedirgindim ama aciklamalarini dinleyince bununla yasamayi ogrenebilecegime beni inandirdi cok tesekkur ederim doktor bey.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Işıl Tilki Günay Diğer

  vucudumda ki bir çok rahatsızlık için gittim (egzama yağ bezleri et beni ) 10 günlük kısa bir sürede çok iyileştirdi


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Erşar Evren Koç Diğer

  Temmuz 2018 de sinüs ameliyatımı yapan doktor... İletişimi ve güler yüzlü oluşuna bir şey söyleyemem ama malesef yapmış olduğu eksik ve yanlış ameliyat sonucunda tekrar ameliyat olmak durumundayım. Geçen sene yanına gittiğimde sinüslerde ki durumu görünce "Allah Allah niye böyle oldu ki" diye tepki vermesinin üstüne kendisine gitmeyi bıraktım. Az önce tomografim çekildi sol sinüs içinde büyük bir mantarlı polip varlığı var ve daha öncesinde nerelerin nasıl temizlendiği zaten ortada. Doktorunuzun güler yüzlü, cana yakın oluşu yetmiyor yani... Şimdi tekrar aynı can sıkıcı süreçlerden geçip ameliyat olmak zorundayım. Hakkımı asla helal etmiyorum!


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Begüm Dağ Zayıflama Diyetleri

  begüm hanıma 4 ay önce gitmeye başladım 95 kilodan tamı tamına 80 kiloya düştüm ıkendisi çok iyi biri arkadaş gibi


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ediz Tevfik Özgan Diğer

  Ediz bey gerçekten işinin ehli ve cok dikkatli bir hoca, ayrıca gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir cerrah. Bir hafta önce safra kesesi ameliyatımı gerçekleştirdi. Bu kadar çabuk iyileşebileceğimi düşünmüyordum çok teşekkür ediyorum kendisine. Hayatımda gördüğüm en güleryüzlü en pozitif doktor diyebilirim. Beni Sağlığıma kavuşturduğu için minnettarım :)


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar