Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder

Özel Doruk Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 5 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Doruk Tıp Merkezi

Ankara Cad. No.221 Sina Özel Sağlık Hizmetleri A.Ş.

Yıldırım ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Doruk Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 5 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Doruk Tıp Merkezi Bursa ilinde Ankara Cad. No.221 Sina Özel Sağlık Hizmetleri A.ş. Yıldırım adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Nurullah Doğan Diğer

  Merhabalar,
  Nurullah hoca ile Hsg çekimi için gittiğimde tanıştım. Hsg herkes tarafından korkularak anlatıldığı için doğal olarak insan tedirgin oluyor. Ama inanın hiç korkutucu bir operasyon olmadı ki bu noktada Nurullah hocanın samimiyeti ve ilgisi çok büyük. Sağolsun operasyon süresince beni o kadar rahatlattı ki hiç korkmadım acı derseniz acı bile çok az çektim. Nurullah bey sayesinde kolayca atlattım bu süreci. İyiki böyle bir doktora denk geldim diye şükrettim çıkınca İyiki sizin gibi doktorlar var. Çok teşekkür ilginiz, alakanız,anlayışınız ve rahatlatmak için elinizden geleni yaptığınız için. Şunu da söylemeden geçemeyeceğim çok tatlı dilli bir doktor samimiyeti de o biçim. İyiki varsınız Nurullah hocam.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Nurullah Doğan Diğer

  Trioid ca teşhisi ile gittim. Boyun usg’mi detaylı inceledi hocamız, troid nodülünden biyopsi aldı, hiç canım yanmadı, oysa ince iğne biyopsisinden çok korkuyordum. Biyopsi sonucu hurtle hücre çıktı. Tüm korkularıma ve can sıkıcı sorularıma büyük sabır ve hoşgörüyle cevapladı. Hem uzmanlığında hem de insanlıkta inanılmaz bir hekim olarak tanıdım kendisini. Ameliyat sonucum temiz çıktı. Nurullah hocam da büyük ihtimal temiz çıkacak demişti. Kendisine saygılarımla.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Nurullah Doğan Diğer

  Sağ bacağımda şişlik ve ağrı şikayeti ile gittim.Acil tedaviye alarak toplardamardaki tıkanıklığı giderdi.Hastaya yaklaşımı verdiği pozitif enerji ve güven için çok teşekkür ederim.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Nurullah Doğan Diğer

  2 yıl önce sol bacağımda oluşan pıhtıyı temizledi kendisi. Ameliyat sürecinde ve sonrasında hep yanımda oldu. Hastasını önemseyen başarılı bir doktor. İki senenin sonunda hiçbir sorun kalmadı bacağımda. Nurullah Bey'in sayesinde sağlığıma kavuştum. Çok teşekkür ederim. Doruk hastanesinin kaybetmemesi gereken bir doktor.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Selami Kocagil Diğer

  Artık ailemizin doktoru oldu Selami bey, diz boyun duzlesmesi,bel fitigi,sinus agrisi,trigaminal nevralji tum bu hastaliklarimiza sifa oldu, her zaman yardimsever, empati yetenegi yüksek,ilgili dokturumuz. Allah razi olsun tüm emekleri icin.


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Nurullah Doğan Diğer

  Hsg rahim filmi cekildi cok korkmustum ama cok ilgilendi Nurullah bey cok dogal ve samimi biri cok memnun kaldim kendisinden


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Sühendan Benderli Diğer

  2017 ekim ayında gebelik zehirlenmesi geçirdim, Sühendan hanım 1 sn bile yanımdan ayrılmadı gece boyunca hemşireleri arayıp durumumu soruyordu, kendisi normal dogum yapmam icin elinden geleni fazlası ile yaptı. Bebegim kuveze girdi sürekli bebeğimin doktoru ile irtibat halindeydi.Kesinlikle sezeryan yapilacak bir durumda iken sabah 8-14 saatleri arası mesaisini bana ayırarak dikişsiz dogum yaptırdığı için ona minnettarım.. tecrübesi çok, güler yüzlü mütevazı ve gerçekten hastasının sağlığına cok dikkat ediyor.Giden kardeşler iyi bilir cok hastası olmasına çok uzun saatler çalışmasına rağmen ilgisi hep cok Iyiydi.sormadiginiz halde cok detay verip sizi rahatlatıyor. Yanındaki hemşire hanım değişmedi ise oda çok kibar ve yardimsever. Ben cok memnun kaldım.


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Handan İlkdoğan Aydoğdu Diğer

  Biz memnun kalmadik handan hanımdan. Oğlum 4 aylık rutin kontrollere handan hanıma gidiyorduk fakat çok yüzeysel bakıyordu. Aşılar konusunda daha iyi yönlendirebilir yaptığı açıklamalar kesinlike yetersiz kalıyor. Sorularıma aldığım cevaplar da yetersiz kalıyordu. Kendimi anlaşılmamış gibi hissediyordum. Cep telefondan mesaj yoluyla kan ilacı ile ilgili bir sorumu yanıtsız bıraktı ve geri dönmedi. Kesinlikle bir daha gitmem kendisine.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Selami Kocagil Diğer

  Belim aniden tutuldu ,3 hafta beyin cerrahi gözüktüm Ameliyatlık olmuşsun ama gençsin fiziktedavi ile iyileşebilirsin dedi sonra fizik tedavi önerdi Selami beyi iş yerinden arkadaşım önerdi , karşılaması gerçekten güzeldi, ilk seans manuel terapi uyguladı ağrılarım geçmedi fakat şuan hafiflemeye başladi İnşâAllah diğer seans terapilerle birlikte düzelceğe benziyorum. İyi bir doktorla karşılaşmak psikolojik anlamda çok güzel olduğu gibi , fizikende çok işe yarıyor. İyiki varsınız Selami bey.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Fatih Gök

  Eğitimi çocuk doktoru ama kesinlikle bir psikolog eğitimi almış dediğim sürekli gittiğim Oğlumun elimde büyüdüğü doktorumuz.İyi ki tanımışız .Alçak gönüllü , sabırlı , konuşması ile gönlümüzü ferahlatan ,realist ,açık sözlü ve uyguladığı tedavilerle bizi çok memnun bırakan doktorumuz.Bir anne olarak canı gönülden tavsıye ederim .


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar