Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Mesaj gönder

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Duygu Hastanesi

Yeni Mahalle Cengiz Topel Caddesi No:167 Küçükköy

Gaziosmanpaşa ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  Ç
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Uğursel Güçlü Diğer

  30 Ekim 2022 tarihinde Uğursel hocaya jinekomasti ameliyatı oldum. Yıllardır ertelediğim bir şeydi ve yurtdışında yaşıyor olduğum için gidip bir doktorla yüz yüze konuşma imkanım olmadı. Buradaki yorumlar bana doğru adrestesin dedirtti ama işin gerçeği bütün yorumlar pozitif ve kimse bu kadar iyi olamaz dedim içimden. Hoca ile whatsapp üzerinden iletişime geçtik ve egosuz babacan konuşmasıyla beni ikna etti bile. Ameliyat günü sabah 7 de tek başıma gittim, tahlillerim yapıldı, saat 9 civarında hoca sonuçlarla geldi. 10 gibi hemşirelerin neşeli muhabbetiyle ameliyata girdim. Arkadaşlar Uğursel hoca local anestezi yapıyor ve bence en büyük avantajlarından biri bu. Hiç acı hissetmedim zaten bir süre uyumuşum hemşire horladın diye şaka yaptı. Ameliyat iki saat sürdü hoca odaya gelip üstümü örttü suyumu eliyle içirdi. Bütün gün sürekli bir ihtiyacım var mı diye kontrol etti. Ameliyat o kadar ağır değil üç saat sonra sigara içtim. Ertesi gün aynı şekilde odama gelerek sargılarımı söktü ve bir abi gibi muhabbet etti, çıkışa kadar çantamı taşıdı. Detay veriyorum çünkü araştıran insanların her detayı duymak istediklerini çok iyi biliyorum. Bugün taburcu oldum beşiktaşın maçını izledim ve çok iyi hissediyorum. Hocayla iletişimde kalıcam zaten ama belki okuyordur burdan da teşekkür etmek istiyorum.

  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Uğursel Güçlü Diğer

  Uğursel hocam'a Jinekomasti problemim nedeniyle başvurdum. En başından beri arada bir sekreter vb. üçüncü şahıs olmadan birebirde benimle kendisinin ilgilenmesi, tüm detaylarıyla yaptığı operasyonla ilgili açıklamaları ve her soruma bir aile ferdim gibi geri dönüş yapmasından son derece memnun kaldım. Kendisi herşeyden önce iyi bir insan sonra iyi bir doktor. Ameliyat sonucundan da memnun kaldım. Çöküklük vb gibi bir problem yaşamadım. Hastanede 2 gece konakladım. Operasyon sonrası çok ağrı sızım olmadı. Bu süreçte de sürekli halimi hatrımı sordu ve benimle ilgilendi Uğursel hocam. Kendisine tekrardan teşekkürlerimi iletiyorum.

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Uğursel Güçlü Diğer

  Herkese selam ilkkez bir sosyal platformda bir yorum yazıyorum ve sanırım uzun olacak. Uzun zamandır rahatsız olduğum jinekomasti sorunu yaklaşık 15 sene kadr sürdü 15 senenin tahmin ediyorumki hergünü gözümüze gözümüze gelecek şekilde bu sorunu örtmek için alakasız yollar izledim… bir anda karar verdim ve hiçkimseye bu ameliyatımı söylemeden olmaya karar verdim, internette araştırmaya başladım ve birçok forumda Uğursel GÜÇLÜ ismi ile karşılaştım. Genelde yorumlarda duyduğumuz aşırı ilgili babacan samimi ve hastası ile çok iyi derecede ilgilendiği ile alakalı sayısız olumlu yorumlar. Açıkçası yorumları abartılı bulmuştum bu kadar pozitif yönde yorumlar ve hepsi birbiribe benziyor insanın inanası gelmiyor. Herşeyi göze alarak anında whatsapp üzerinden ulaştım ve randevümü oluşturdum. O gün geldi çattı Sabah 7 ve tekbaşımayım… tahlillerim yapıldı ve sonuçların çıkması ortalama 9 u bulacağı söylendi, whatsapp üzerinden doktorum sonuçlara göre ameliyatın olup olmaması için karar vereceğini belirterek beklememi söyledi. Saat 9 doktorumu ilkkez gördüm ve inanın o oluduğum yorumlardaki kişi birebir aynıymış gerçekten samimi yaklaşım çok detaylı bilgiler ve sanki daha öncesinden yıllardır sizin aile doktorunuzmuş gibi. Ameliyatımı lokal aneztezi oldum ve 2 saat boyunca ufacık bir acı hissetmedim şunı söylemeliyim damar yolu açarken yapılan iğne daha acı verici. Ben kendimi kasarak ameliyatta bir anda gelecek ağrıyı beklerken acaba bu acı ne zaman gelecek derken hiçbir ağrı hissetmedim, ameliyat esnasında profesyonelliği gerçekten belli ediyor. Ben ameliyat masasında şunu düşünüyorum ‘’okuduğum yorumların hepsi nasış gerçek olabilir ilkkez bende birine yorum yapacağım’’ diye düşünüyorum. Her neyse ameliyattan çıktım odama geçtim ve tek başımaydık refakatçi yoktu Uğursel hocam yanımda olabilecek refakatçiden çok daha iyisini yaptı diyebilirim diye yazmıyorum direk söylüyorum okadar açık. Sürekli odaya gelip üzerimi örtmesi bir ihtiyacımın olup olmadığını söylemesi su getirmesi ve onu kendi eliyle içirmesi açıkçası daha önceden herhangi bir nedenden gittiğim hastanelerde bir doktor profili bu olmadı malesefki. Akşam evine gittiği anda bile arayıp durumumu sorması keza sabah aynı şekilde… gerçekten övgü anlamında ne yazsam boş kalır. Sonuç olayıma gelince şuan 3. Günümdeyim ameliyattan çıktığım amdan itibaren ağrı kesici dahi almadım şuan çok çok rahatım ve sonuçtan aşırı şekilde memnunum 6 ay sonra asıl sonuç ortaya çıkıyor diyorlar ama şu haline ben net bir şekilde okeyim. Verdiğim paranın hakkını fazlası ile geri aldığım için çok teşekkür ediyor ve kesinlikle ve kesinlikle rahat bir şekilde öneriyorum. Ayrıca şunu düşünüyorsunuz sürekli bunca yıl neden bu bela ile yaşadım gerçekten çok kötü bir durum bu 2 saatlik bir olay bir gün bile ötelemeyin bunu çok iyi anladım.

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Uğursel Güçlü Diğer

  Ocak ayında Jinekomasti ameliyatı oldum, hocamın söylediği gibi 6 ayda tam görüntüye ulaşırsın dedi ve bugün tam 6 ay oldu. Gerçekten mükemmel bir özgüven kattı bana. Hocam çok ilgili, çok profesyoneldi ve ameliyatım zor bir ameliyat olmasına rağmen mükemmel geçti. Ağrısız, kanamasızdı, hsstanedeki diğer çalışanlar da çok ilgiliydi herkese teşekkürler. Uğursel hocam bu konuda üstad, korkacak bir durum yok, ameliyat olun ve kurtulun

  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Şeref Öztürk Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

  Halk tabiriyle patlayan bel fitiginin mikro cerrahi yontemi ile Şeref Bey tarafından ameliyat edilmesi ve tedavi sureci mukemmel sonuclanmasi... Fazla soze gerek oldugunu sanmıyorum. Sayesinde yaşantıma sağlıklı bir şekilde devam edebiliyorum. Hekiminize guvenin. Kendi dalindaki bir sorununuz karsisinda Şeref Hocaya danışmanızı siddetle tavsiye ediyorum

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Şeref Öztürk Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

  Şeref bey ile yollarımız kesiştiği için çok şanlı olan insanlardan biriyim. Bel fıtığı ameliyatım başarılı geçti. Bacak ağrım tamamen bitti, uykularımdan uyanıyordum çektiğim ağrı yüzünden . Kendisinin güler yüzü, ilgisini muayeneden önce sonra ameliyattan önce sonra her zaman görebilirsiniz . Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum . 26 yaşımda beni bu dertten kurtardı. Ameliyat olmak asla istemiyordum fakat Şeref bey sayesinde iyi ki olmuşum diyorum. Tekrar teşekkür ederim

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Uğursel Güçlü Diğer

  Jinekomasti ameliyatı için gittim ve beklediğimden kat ve kat daha fazla memlun kaldım. Ameliyatım sorunsuz ve ağrısız geçti, aynı zamanda ameliyat sonrası mükemmel ilgilendi doktor bey ve ekibi. Dr.Uğursel Güçlü ve ekibine çok teşekkür ederim. Eğer jinekomasti sorununuz varsa gözünüz kapalı gidebilirsiniz, Dr.Uğursel Güçlü bey jinekomasti alanında en iyi doktor olduğunu çok rahatlıkla söyleyebilirim. Ameliyat öncesinde ve sonrasında sizinle abi gibi her türlü ilgilenir. Olumlu yorumları okuyarak gittim ve inanın bana beklediğimden kat ve kat daha fazla memlun kaldım. Hem doktor bey hemde ekibi son derece profesyoneller.

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Uğursel Güçlü Diğer

  Kendisi mesleğinin Leonardo da vincisi'dir. Karakter olarak egolardan arınmış niyet olarak babacan iş olarak titiz ve sizi dinleyen birisidir. Öncelikle hocamı uzun araştirmalar sonucu buldum nedeni malum estetik operasyon şakaya gelen bir şey değil ben hocama farklı bir ilden gittim gittiğime hiç ama hiç pişman değilim bu operasyonu uzun süredir düşünüyordum fakat iş yogunluğundan yapamadım gün geldi çattı telefonunu aldım ve benden durumum hakkında fotograf istedi gönderdim randevuyu ayarladık atladık otobüse geldik daha gelmeden İstanbul'a yer konusundan tutun güven konusundan tutun sanki dünya da ilk ve son hastasıymışım gibi davrandı ameliyata girerken zaten o kadar emin ve rahattım ki sizi anlatamam çünkü t-shirt giymenin arzusu anlatılmaz yaşayan bilir, gün geldi çattı hocamın ellerindeydim ameliyattan çıktım bunu gören eşim şok oldu ben ise kendimi 1 hafta sonra pansumanları cıkartmaya sakladım heyecanımı, ilk gün yalan yok agrılar vardı ve doğru yatamadıgımdan dolayı biraz bel agrısı çok az da gögüslerimde agrı vardı ama bunlar badire idi sadece 2-3 gün sonra vız geleceğinden emindim şimdi ise 3. günümdeyim evimde sıcak çorbamı yudumlarken yazıyorum bunları eş-dost kimseye söylemedim yazı bekliyorum süpriz için şuan ise hiç bir agrım yok sadece ister istemez eskisi gibi kollarımı fonksiyonel kullanamıyorum o da gelecek o günde yani son olarak şunu diyeyim yazacak çok şey var ama belki aklıma gelmedi ameliyat olacaklara şunu söyleyebilirim sadece 1 günlük ağrı ve ömür boyu bu illetten kurtulma hocamızın vadettiği bu hastanedeki hemşire ve arkadaşların emeklerini de boşa atmayalım hepsi güler yüzlü hanım hanım ablalarım abilerimdiler

  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Uğursel Güçlü Diğer

  Uzun sureli tek taraflı jinekomasti problemi yasiyordum. Ameliyat için çok zor oldu karar vermem. Her anlamda beni çok memnun eden bir operasyon oldu. Doktor beyin gerek babacan tavırları, gerek candan davranışları ameliyat sürecini daha kolay atlatmama sebep oldu. Ankara'dan gelip ameliyatımı oldum. Ameliyat sonrası ikinci günümde bu yorumu yapıyorum. İlk gün biraz ağrı oldu ama ikinci gün ağrı kesici bile kullanmadım. İlk gün zaten hastanede çok ilgilendiler. İlaçlar ile ağrı süreci gayet kolay geçti. Ben bu ameliyata çok geç karar verdim. Kırk yaşına kadar beklediğim için büyük pişmanlık duyuyorum. Ameliyatın ikinci günü, pansuman yenilemesi sırasında ameliyat bolgemi doktorum gösterdi. Çok başarılı bir çalışma olmuş. Ugursel hocami tercih edip onunla tanistigima çok memnun oldum. Ankara'dan kendi aracim ile geldim ve kendi aracim ile dönüyorum. Hocam herşey için teşekkürler. Elinize emeğinize sağlık ...

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Uğursel Güçlü Diğer

  Uğursel Hocamı bulduğum ve jinekomasti ameliyatını ona olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Görüştüğümüz ilk günden son güne kadar ilgisi alakası üst düzey olan bir insan. İşini severek yaptığı her halinden anlaşılan bir insan. Kendisi özgüven sahibi ve bu işte her zaman olabileceğin en iyisini hedefleyen bir insan ve ben bu duruma canlı canlı şahit oldum. İki memeden de meme dokusu çıkarıldı ve toplamda yarım litre yağ alındı buna rağmen ameliyattan çıktığım ilk anda bile ne bir morluk ne de gözle görülür bir ödemim oluştu göğüs bölgemde. Şu an 35 gün geçti aynı şekilde memnuniyetim devam ediyor. Saygılar sevgiler gönderiyorum hocam akşamları korseyi takmaya da devam ediyorum haberiniz olsun :)

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar