Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Özel Düztepe Yaşam Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Düztepe Yaşam Hastanesi Gaziantep ilinde Düztepe mahallesi Özdemirbey Cad.no:2 Sadıklar sokak Şahinbey adresinde bulunmaktadır.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (135)

Genel skor

  A
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Zeynel Abidin Karataş Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Merhaba, hastane fobisi olan biri olarak Zeynel Abidin bey'in hastası olduğum için çok şanslıyım. Burun kemiğimdeki kırık ve nefes alma problemlerim için kendisine başvurdum. Hastaya yaklaşımı aşırı iyi ameliyat olma cesaretimi kendisinde aldım aşırı güvende hissettim. Rinoplasti sürecini tüm ayrıntılarını bana anlattı. Ameliyatım çok iyi geçti istediğim doğal burnu yapmıştı çok beğendim. Ameliyatımın ikinci haftasındayım ağrılarım olmadı diyebilecek kadar azdı. Kesinlikle Zeynel bey'in uzmanlığının eseri. Ameliyat öncesi ve sonrası doktorumu çok yordum çünkü aşırı korkuyordum ve buna rağmen bana her zaman sabretti. Ayrıca dudağımda tükürük bezi kistti vardı. Rinoplasti ameliyatımdayken kistti de aldırdım. İşini o kadar iyi yapmış ki mutluyum. İyi ki Doktorum olarak Zeynel bey'i seçtim Ayrıca asistanı da çok iyi her zaman destek oldu bana bıkmadan usanmadan bütün sorularımı cevapladı.

  G
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Zeynel Abidin Karataş Rinoplasti

  Rinoplasti ameliyatı oldum. Ameliyat öncesinde ve sonrasında bilgilendirmesinden, yardımcı olmasından, tavrından çok memnun kaldım. Ameliyat sonrası daha rahat nefes alabiliyorum ve şeklini çok beğendim

  F
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Zeynel Abidin Karataş Burun Estetik Cerrahisi

  İlk kez ameliyat olacağım için çok tedirgindim, hem rahat nefes alabilme hem de güzel bir buruna sahip olmak için Zeynel hocaya geldim zaten işinde iyi olduğunu duymuştum. Görüşme esnasında gayet sakin ve emin bi şekilde muayene ve süreçlerden bahsetti.
  Ameliyat olacağım gün tekrar ön görüşme yaptığımızda da gayet rahatlatıcı şekilde olumlu ve olumsuz olacak durumlardan bahsetti , tam söylediği saatte ameliyata alındım gayet başarılı ve güzel geçti. Burnumu da istediğimden daha güzel yapmıştı en önemlisi geçmek bilmeyen sinüs ve burun tıkanıklığından kurtuldum, doktorunda güler yüzü ılımlı yaklaşması çok iyiydi. Gerçekten mesleğinde işini iyi yapan estetik konusunda da diğer kbb uzmanlarına göre gayet başarılı birisi bu yüzden tavsiye ediyorum.

  M
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Zeynel Abidin Karataş Burun Estetik Cerrahisi

  Rinoplasti ameliyati geçirdim. Çok başarılı bir ameliyat geçirdim. Zeynel Abidin hocam sayesinde iyi sonuçlar ortaya çıktı. Ameliyat öncesi ve sonrası yakından ilgilendi

  H
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Zeynel Abidin Karataş Rinoplasti

  Çok iyi bir doktor, alanında uzman , hastalarıyla iletişimi harika, burun ameliyatı oldum çok memnunum istediğim gibi bir burun oldu nefes almam çok rahatladı.

  E
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Zeynel Abidin Karataş Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Burun ameliyatı benim uzun yıllar beklediğim ve istediğim, çok araştırma yaptığım bir şeydi. Zeynel Beyle bir referans sayesinde tanıştım iyi ki tanıştım. Benim nefes ile ilgili sıkıntım yoktu görüntü olarak doğal ve güzel bir burun istiyordum istediğimi birebir şekilde doktorum yaptı. İlk haftadan itibaren ne nefes konusunda sıkıntı yaşadım ne de başka konuda. Rinoplastide önemli olan şey sağlık olsa da arka planda kalan kısmı psikolojik sebepler. Zeynel Beyin bu zor süreçte sorularıma her zaman yanıt vermesi güvende hissettirdi ve ameliyatın psikolojik kısmını daha rahat atlatmamı sağlıdı. Ameliyat olmadan önce yorumları okuyup daha rahat hissetmemiştim bu yüzden yorumumu ayrıntılı ve uzun tuttum. Doktoruma ve asistanına çok teşekkür ediyorum sonuçtan mutluyum. Bir sürü seçenek var ama Zeynel Bey doğru olanı.

  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Murat Ulutaş Beyin Tümörü Ameliyatları

  Merhaba ben Nedal Alalı, sara nöbeti geçirmem sonucu beni hastaneye götürdüler. Murat hoca tarafindan Beyninde tümör olduğu tesbit edildi. Bize ameliyat gerektiğini belirtti. Şeffaf ve kapsamlı açıklamalarda bulundu. Daha sonra 07.08.2023 tarihinde ameliyatımı gerçekleştirdi. Çok başarılı bir operasyon sonrası durumum çok iyi. Murat hoca ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Allah ondan bin kere razı olsun.

  M
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Murat Ulutaş Bel Fıtığı Ameliyatı

  Aşırı derecede bel ağrılarından dolayı başvurduğumuz SAYIN MURAT ULUTAŞ ile çok başarılı bir operasyon geçirdik.Sayın hocama çok teşekkür ederiz başarılarının devamını dileriz.

  T
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Murat Ulutaş Bel Fıtığı Ameliyatı

  İşini severek yapan ve bu sayede çok güzel sonuçlar ortaya çıkaran bir hekim kendisine şehir dışından ulaştık ve yoğun programına rağmen aciliyet durumumuzdan ötürü hemen bizi karşıladı bel fıtığında acil ameliyat kararı aşınması gereken durumlar ortada olduğu için ve saatler gecikse bile ameliyat edilmezse geri dönüşü zor sekeller bırakacağı bir hastaydık ben de bir sağlık çalışanı olarak durumun farkındaydım ve hocamız hemen duruma müdahale etti sayesinde ameliyat sonrasında saatler içinde tüm şikayetlerimiz ortadan kalktı ameliyat öncesi ve ameliyat sonrası çok ilgiliydi hiç düşünmeden tavsiye edebileceğim bir hekim kendisi her şey için çok teşekkür ederiz başarılarının devamını dilerim

  M
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Murat Ulutaş Beyin Anevrizmalarının Mikrocerrahi İle Tedavisi

  Mrb ben M.Ali Ağcabay. 2 aydır süren şiddetli baş ağrılarım ve sonunda geçirdiğim beyin kanaması ile yürüyemez hale gelmiştim.. tavsiye üzerine tanımış olduğum ve tanımaktan büyük memnuniyet duyduğum Murat Ulutaş hocama buradan bir defa daha teşekkür etmek istiyorum.Kendisi beni geçen hafta beyin anevrizma ameliyatı yaparak eski sağlığıma kavuşturdu. Kendisinden Allah razı olsun şu anda çok şükür iyiyim. Benim durumda olan herkese tavsiye ediyorum. Kendisi çok iyi bir doktordur.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Düztepe Mah. Özdemirbey Cad.No:2 Sadıklar Sok., Şahinbey 27000 Google Haritalar'da göster
Diğer (İade)

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar