Hizmetler

Hakkımızda

Özel Egemed Söke Hastanesi, 2.000 m2 kapalı alanı, 12 suit ve 87 tek yataklı hasta odası, 3 ameliyathane , 2 doğumhane , 2.seviye yeni doğan yoğun bakım ünitesi, 3. basamak erişkin yoğun bakımı, tedavi ve teşhis görüntüleme üniteleri ve laboratuvarı, açık ve kapalı otoparkları ile hizmet vermektedir.

Adres

Özel Egemed Söke Hastanesi
Yenicami Mahallesi Nihat Aşkın Caddesi No:7, Söke 09200
Özel Egemed Söke Hastanesi logo
Sigortalar
Allianz Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, ... HDI Sigorta, Zurich Sigorta, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, Anadolu Sigorta, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Cigna Finans Emeklilik Ve Hayat, Ethica Sigorta, NN Hayat Ve Emeklilik, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, Magdeburger Sigorta, Türkiye Sigorta, Quick Sigorta, Ziraat Sigorta, Diğer (İade) Tüm sigortaları göster
Tümünü göster

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (15)

Genel skor

  E
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Mustafa Erkan Diğer

  İlk tükürük bezi hastalığım için Mustafa Erkan tanı koymuştu.Ancak şehir değişikliği nedeni ile başka hastanelerde maalesef 3 başarısız ameliyat geçirdim.Diğer doktorların koyamadığı teşhisleri kendisi çok kolay bir şekilde koydu.Bana tedavi sürecimde ne yapmam gerektiğini detaylı bir şekilde anlattı çünkü kendisi artık ameliyatlara girmiyor.Şehir değiştirerek tekrar kendisini görmeye gittim.Kendisi işinde oldukça bilgili,kendisine bahsetmediğim en küçük detayları bile tek tek söyledi.Kendisi çok güleç ve bu işi insanlara yardım etmek için yaptığı çok belli.Her konuda danışabilecek güveni veriyor.Hangi şehirde olursam olayım yüzde yüz güvendiğim tek Kbb uzmanı.

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Üzeyir Kalkan Sezeryan Doğum

  Her iki doğumumda da kendisinin engin tecrübeleri ilgi ve hassasiyeti yoluma ışık tuttu ilk doğumum normal ikinci doğumum ise 11 yıl aradan sonra normal doğum ile başlayan ancak zorunlu olarak spinal sezaryen ile sonlanan bir operasyondu.Tecrübesi ve Zamanında müdahalesi sayesinde bebeğimiz hayata tutunduKendisine minnettarım.

  B
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Üzeyir Kalkan Diğer

  37 haftalık gebeyim ve gebeliğimi öğrendiğim ilk günümden beri üzeyir bey e kontrole gidiyordum doğuma son 20 gün kala tesadüfen arkadaşımdan dr.üzeyir Kalkan’ın işi bıraktığını öğreniyorum. Kendisine 30 eylül 2020 de muayeneye gittim o gün son iş günüymüş bana hiç bir bilgi vermedi boşu boşuna aylarca kendisine muayene oldum en kötüsü de değer verip en ufak bir bilgi vermeden hiç bir şey yokmuş gibi 2 hafta sonra görüşürüz demesiydi.

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Korcan Soya Geç Normal (Vajinal) Doğum

  Alanında on numara doktor meslek tecrübesiyle, insanlarla iletişimiyle... Iyi ki sizi tanımışım Korcan hocam .mart 15 'de kızımı normal dogumla dünyaya getirdi .bende doğum yapar yapmaz ayağa kalktım hiç korktuğum gibi olmadi bu süreç. Kendisi ve ekibi sayesinde özellikle ekibinden ebe Merve hanım sayesinde güzel bi doğum oldu. Hakkınız ödenmez sizleri seviyorum..

  G
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Üzeyir Kalkan Doğum Kontrol

  Kendisinin söke egemed hastanesinde hastasıydım 4 veya 5 kez hamileliğinde kontrole gittim soru sormaya çekiniyorsunuz.En ufak lafinizda ters tepki ve ters cevaplar veriyor. Akıntı durumum var çocuğumun suyu mu azaldı acaba kontrol edebilir misiniz diye sorduğum da önce yorum yapmadan beni dinleyin. Çocuğumun yüzünü bugün görebilecek miyim diye soruyorum lütfen susun ölçüm yapıyorum tarzı cevaplar aldim hic bir sekilde iletişim kuramadım tavsiye etmiyorum.

  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Ersin Deneri Bas donmesi

  30 yillik hemsireyim vertigo rahatsizligimdan dolayi bircok noroloji uzmanina muayene oldum fakat Ersin beyin muayenesi ve tedavi yonteminden cok memnun kaldim gercekten sayili denenicek guzel doktorlardan emegine saglik

  Doğrulanmış
  Op. Dr. Üzeyir Kalkan İleri Düzey Laparoskopi

  Üzeyir bey ile olmam gereken bir operasyon sebebiyle tanıştık.İzmir de yaşıyorum 2 ayrı profesörle görüşmeme rağmen aklımda fazlaca soru işareti vardı ve operasyon için bir türlü karar alamıyordum. Sonrasında üzeyir beyin internette ki laparoskopi ile ilgili yazılarını okudum, operasyon videolarını izledim.Randevu alıp görüşmeye gittiğimizde aklıma takılan tüm soruları konuya çok hakim olarak ve samimiyet ile açıkladı.İlginç bir şekilde çok sakin ve o sakinlik ve huzur size de yansıyor panik stres azalıyor. Ortalama 1 saat sürecek bir işlem olmasına rağmen problemli organı alıp geçmek yerine kurtarabilmek adına 3.5 saat uğraşmış.Sonrasında da detay detay herşeyi paylaştı. Ben kendisi ile tanışmış olmaktan çok memnunum. Sağlığımla ilgili tekrar problem yaşarsam hiç düşünmeden emanet edebilirim kendimi üzeyir beye.Hastası için olması gerekenin en iyisini yapacağına hiç şüphem yok. Hem hekimlik vasıfları hem insani vasıfları üst düzeyde.İşinin ehli bir doktor. Herkese de gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

  G
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Üzeyir Kalkan

  kendsini daha önce balıkesir de görev yaparken hastasıydım ve uyguladığı tedavi ve ilaçlarından memnundum. yıllar sonra gebelik dönemimde bulunduğum şehirde görev yapması beni mutlu etti ve hiç tereddütsüz doktorum olarak onun gözetiminde bu dönemi geçirdim.gebeliğim boyunca hiç bir uyguladığı tedavi veya kişisel hiç bir sorun yaşamadım... kendisinin iyi bir doktor olduğunu düşünüyorum ve başarılarının devamını diliyorum... inşallah söke den ayrılmaz :)

  Doğrulanmış
  Op. Dr. Üzeyir Kalkan

  Eşimle Ankara dan tavsiye üzerine geldik..kendisine bize her türlü yardımlarından dolayı minnettarız...bilgisi, bize karşı konuşması, hastaya yaklaşımı, kısacası tam bir idealist doktor....dr Üzeyir bey size sonsuz teşekkürler......

  Ö
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Deniz Hoto Prostat hipertrofrsi

  Deniz beye prostat büyümesi için gittim ve bana büyümenin normal olduğunu söyledi ve hekimliğine guvendim Allah razı olsun

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Egemed Söke Hastanesi, Söke şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  Özel Egemed Söke Hastanesi, Söke şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: İç Hastalıkları Uzmanı, Kulak Burun Boğaz Doktoru, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, Biyokimya Uzmanı, Göğüs Hastalıkları Doktoru, Beyin Ve Sinir Cerrahı, Genel Cerrah, Ürolog, Fizik Tedavi Uzmanı, Dermatolog, Ağız Ve Diş Sağlığı, Nörolog, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı, Diyetisyen (Beslenme Uzmanı), Psikiyatrist, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru, Radyolog, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, Kardiyolog, Acil Tıp Doktoru.
 • Özel Egemed Söke Hastanesi, toplam 438 hizmet sunuyor. Uzmanlarının sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Anti-Mikrozomal Antikor(Anti-M)(Tiroid Peroksidaz Testi), Arter Kan Gazı Alma, Arteriografi, Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt), Bronkoskopi, Cea(Karsinoembriyonik Antijen), Cnb(Meme Biyopsisi), Dekalsifikasyon(Kalp Kapakçıkları Hastalıkları Tedavisinde), Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi, Enjeksiyon Im.
 • Hayır, şu anda Özel Egemed Söke Hastanesi online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • Özel Egemed Söke Hastanesi tarafından DoktorTakvimi'nde görüntülenen takvim gerçek zamanlı olarak güncellenir, bu nedenle tek yapmanız gereken, mevcut olanlardan size en uygun gün ve saati seçmektir. Ayrıca randevudan önce bir hatırlatma alırsınız.
 • Bazen Özel Egemed Söke Hastanesi aynı hafta içinde veya bir sonraki hafta için uygun saatler görüntülenir. Takvimlerini kontrol edin: gerçek zamanlı olarak güncellendiği için ilk ne zaman müsait olduklarını görebileceksiniz.
 • Toplam {​​number_of_opinions} hasta veya danışan, {​​clinic_name} hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama {​​avg_rating} yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • Özel Egemed Söke Hastanesi tarafından kabul edilen sigorta şirketlerinden bazıları şunlardır; Allianz Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Zurich Sigorta, Mapfre Sigorta Sizinkini de içerip içermediğini görmek için kabul ettiği sigorta şirketlerinin tam listesini kontrol edin.
 • Özel Egemed Söke Hastanesi adresi Yenicami Mahallesi Nihat Aşkın Caddesi No:7 Söke şeklindedir.