Özel Elazığ Hayat Hastanesi kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve ... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Elazığ Hayat Hastanesi

Rızaiye Mah Tatlı Sok. No:1

23200 , Elazığ ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Elazığ Hayat Hastanesi kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Elazığ Hayat Hastanesi Elazığ ilinde 1.harput Cad.no:47 Elazığ adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

İlk yorumu yazın

Özel Elazığ Hayat Hastanesi adlı sağlık profesyonelini ziyaret ettiniz mi? Ne düşündüğünüzü paylaşarak, diğer insanlara yardımcı olabilirsiniz.

Görüş ekle
  L
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Doğukan Yıldırım Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi Randevusu

  Rahim kanseri nedeniyle kendisine ameliyat oldum. İşitme engelli olduğum için kendisiyle çocuklarım telefon ile görüşme sağladı. Doktor araştırma vaktim olmadan kendisini tesadüfen seçtim. Alanında tam donanımlı çok başarılı bir doktor olduğunu ameliyattan sonra öğrendim hiç tereddüt etmeyin. Elazığda bu kadar iyi bir doktorun olmasından dolayı kendimi çok şanslı hissediyorum. Allah doktorlarımızı başımızdan eksik etmesin. Doktoruma da herzaman duacıyım.


  S
  Doktor: Doç. Dr. Doğukan Yıldırım

  Mymektomi teşhisi ile Doğukan Bey'e başvurdum. 10 yıl öncesinde de ameliyat geçirmiştim. 2. ameliyatım olacaktı. Birçok doktora gittim ama ne yapacağım konusunda tam bir netice alamamıştım. 2 yıl öncesinde bu teşhisi koymuşlardı ama tam bir netlik olmadığı için ameliyatımı erteledim. Doğukan Bey'e muayene olduğumda güzel bir şekilde ne yapılacağını belirtti. Laparoskopik histerektomi ameliyatı oldum. Hızlı bir toparlanma sürecim oldu. 1. gün hastanede yattım 2. gün kendi isteğimle taburcu oldum. Kendisi bana göre alanında başarılı, kendini yetiştirmiş, hastalarıyla diyaloğu çok güzel olan, artıları ve eksilerini çok net bir şekilde açıklayan bir hekim. Birçok doktora gittim ama tamamen tedaviye yönelik anlatan biri olmadığı için hep erteledim. Doğukan Bey bu süreçte çok güzel ve net bir şekilde anlattı. Ben kendisinden çok memnun kaldım.


  Ç
  Doktor: Doç. Dr. Doğukan Yıldırım

  Annem rahim kanseri olduğu için ameliyatını Doğukan Bey yaptı. Yapılan ameliyattan memnun kaldık. Allah kendisinden ve ekibinden razı olsun. Süreç hakkında bilgilendirdi. Ameliyatımız başarıyla sonuçlandı. Şuan da ışın tedavisi görüyoruz. Hastane olarakta iyi bir hastane. Doğukan Bey ve diğer doktorlarda hepsi çok iyi, işinin erbabı doktorlar. Hepsinden Allah razı olsun.


  N
  Doktor: Doç. Dr. Doğukan Yıldırım

  Doğukan Bey'den çok memnun kaldım. Rahim ağzı kanserinden dolayı aşırı kanamam vardı. Muayeneden sonra ameliyat olmama karar verildi. Ameliyat oldum. Yapılan ameliyattan memnun kaldım. Ameliyattan sonra şikayetlerim kalmadı. Elazığ'da olanlar Doğukan Bey gibi bir doktora sahip oldukları için çok şanslılar. Ben de kendisi ile tanıştığım için çok şanslıyım. Herkese tavsiye ediyorum. İnşallah daha da güzel yerlere gelir. Herkese tavsiye ediyorum.


  E
  Doktor: Doç. Dr. Doğukan Yıldırım

  Doğukan Bey'den çok memnun kaldım. Çok zor bir ameliyatımda bana yardımcı oldu. Başarılı bir şekilde, hiçbir sıkıntı yaşamadan sürecimi tamamladım. Rahim ve endometrium ameliyatım için yardımcı oldu. Kendisi çok ilgili, güleryüzlü bir doktor. İyi ki Elazığ'da Doğukan Bey gibi bir doktor var. Kendisini herkese öneriyorum.


  S
  Doktor: Doç. Dr. Doğukan Yıldırım

  Van'da yaşıyorum. İnternet üzerinden ameliyatım için iyi bir doktor arıyordum. Tesadüf üzerine Doğukan Bey'i buldum. Kendisi çok ilgili, alakalı bir doktor. Bana çok yardımcı oldu. Rahim ve yumurtalığımın alınması için ameliyatımı yaptı. Yapılan ameliyattan çok memnun kaldım. Kendisine çok teşekkür ederim.


  E
  Doktor: Doç. Dr. Doğukan Yıldırım

  Çikolata kistim vardı. Gittiğim her doktor ameliyat olma,birşeyin yok diyorlardı. Regl dönemim çok ağrılı geçiyordu. Acil bölümüne gittiğimde Doğukan Bey'e yönlendirdiler. Kendisi bana bu kistten ve ağrılarımdan kurtulmam için ameliyat olmamı önerdi. Ben de olmayacağımı düşünüp hastaneden ayrıldım. Farklı birkaç doktora daha gittim. Ameliyat olmamdan ve bu ameliyatı sadece Doğukan Bey'in yapabileceğinden bahsettiler. Bir an önce olmam gerektiğini söylediler. Doğukan Bey'e tekrar gittiğimde ağrılarımdan kurtulmak istediğimi belirttim. Pazartesi gittim, çarşamba ameliyat oldum. Ameliyattan çıktıktan sonra söylediğim tek şey keşke daha önce olsaydım. Ameliyat ağrım diğer çektiğim ağrılardan daha azdı. Ağrısız bir süreç geçirdim. 3-4 ay oldu ameliyat olalı, herhangi bir şikayetim yok. Kontrollerimde de bir sıkıntı yaşamadım. Allah, Doğukan Bey'den razı olsun. Ben kendisinden çok memnun kaldım.


  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Feridun Baysal Diğer

  Şu anda Elazığ mediline hastanesinde olan doktorum safra kesesi ameliyatımı karın içi yapışıklık ve iltihaplanmaya rağmen kapalı gerçekleştirmeyi başardı. Aynı gün taburcu oldum hastaneden. Eli çok hafif ve hızlı kendisi çok bilgili tecrübeli güler yüzlü merhametli. Ameliyat ekibi muhteşem. Daha önce yüzümdeki benleri de aldı ve yine çok memnun kaldım asla iz vs kalmadı. Her anlamda İyi bir genel cerrah arıyosanız Feridun Hocam bir numara


  D
  Doktor: Doç. Dr. Doğukan Yıldırım

  2.5 yıl boyunca tedavi oldum,hpv pozitif şikayetiyle gittim.Bu süre zarfı içinde Doğukan Yıldırım hocam çok çok iyi ilgilendi.Allah razı olsun,hastalarıyla çok yakından ilgilenen bir doktor.2.5 yıl tedavimi oldum, sonuç alamadık ama baya uğraştık.Sonrasında ameliyat olacaktım ben ama korkuyordum çünkü güvenmiyordum ve ameliyat etti beni.Çok başarılı oldu, çok çabuk toparladım kendimi.Normalde 30 gün içerisinde kendimi toparlamam gerekirken 15 günde toparlandım.Ameliyat sonrası ilgilendi,geldi gitti sordu.Hastanede yatarken ameliyattan sonra dikişlerimi almak için gün verdi ,o süreçte de baya ilgilendi hiç şikayetim olmadı.


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Doğukan Yıldırım Jinekolojik Onkoloji

  İşini sevgiyle yapan, aileye dostça yaklaşan, güler yüzlü doktorumuz. Doğukan Hocam, işine gayet hakim ve hastasına güven veren bir doktordur. Yaklaşık 2 ay önce rahim kanseri teşhisiyle laparoskopik histerektomi ameliyatı oldum. Doğukan Hoca'nın mesleki bilgisine, sonuna dek güvendik ve ameliyat sürecini sorunsuz bir şekilde geçirdik. Biliyoruz ki bundan sonra da en ufak bi sorun olduğunda Doğukan Hocam bir telefon kadar uzağımızda. Buradan kendisine yeniden teşekkür etmek istiyorum. Kararına güveneceğiniz bir doktor arıyorsanız tek adres DOĞUKAN YILDIRIM.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar