Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Numarayı göster

Özel Elazığ Ufuk Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, ... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Elazığ Ufuk Tıp Merkezi

İzzetpaşa Cad. No:14 Rüstempaşa Mah

23200 , Elazığ ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Elazığ Ufuk Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Elazığ Ufuk Tıp Merkezi Elazığ ilinde İzzetpaşa Cad.no:14 Rüstempaşa Mah Elazığ adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

İlk yorumu yazın

Özel Elazığ Ufuk Tıp Merkezi adlı sağlık profesyonelini ziyaret ettiniz mi? Ne düşündüğünüzü paylaşarak, diğer insanlara yardımcı olabilirsiniz.

Görüş ekle
  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Serhat Gençdoğan Diğer

  Kaç yıldır topuk dikeni denilen hastalıkla uğraşıyordum hep geçici iğneler yapıldı tekrarladı serhat beye gittim topuktan yapılan iğneler sayesinde sağlığıma kavuştum çok teşekkür ederim ilgili bir hekim.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Serhat Gençdoğan

  Kendisine inanılmaz bir ağrıyla gittik hem bel fıtığı hem romatizma varmış. Müthiş bir doktor ilgi alaka harika şiddetle tavsiye ederim. Bu genç yaşta bu kadar bilgili olması şaşırtıcı. Belden iğne yaptı doktor romatizmadan dolayı yüreyemiyordum ama şimdi yüreyebiliyorum. İnşallah iğne geçiçi süreli değildir. Tedavimiz devam ediyor. İnşallah İyileşicem.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar