Profilinizin kontrolünü alın Pen-iconCreated with Sketch. Bilgilerinizi Düzenleyin

Özel Elazığ Ufuk Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, ... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Elazığ Ufuk Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Elazığ Ufuk Tıp Merkezi Elazığ ilinde İzzetpaşa Cad.no:14 Rüstempaşa Mah Elazığ adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Adres bilgisi

 • Özel Elazığ Ufuk Tıp Merkezi

  İzzetpaşa Cad. No:14 Rüstempaşa Mah

  23200, Elazığ,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ahmet Sedat Kurtar

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Op. Dr.

  • allah sizden razı olsun komutanım gerek işiniz gerek de insanara verdiğiniz değer takdire şahen di saygılar....

  • kendisi süper bir doktordur başarılarının devamını diliyorum


 • Serhat Gençdoğan

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Uzm. Dr.

  • A

   Kendisine inanılmaz bir ağrıyla gittik hem bel fıtığı hem romatizma varmış. Müthiş bir doktor ilgi alaka harika şiddetle tavsiye ederim. Bu genç yaşta bu kadar bilgili olması şaşırtıcı. Belden iğne yaptı doktor romatizmadan dolayı yüreyemiyordum ama şimdi yüreyebiliyorum. İnşallah iğne geçiçi süreli değildir. Tedavimiz devam ediyor. İnşallah İyileşicem.