Hakkımızda

Özel Elifana Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Dal Merkezi kadrosunda 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, bulunmaktadır. Özel Elifana Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Dal Merkezi Eskişehir ilinde Akarbaşı mahallesi Atatürk Bulvarı No:161 adresinde bulunmaktadır.

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (72)

Genel skor

  I
  Doğrulanmış
  Dyt. Gamze Yılmaz Zayıflama Diyetleri

  Bir doktor olmama rağmen bana doğru beslenmeyi öğreten kişidir …

  Z
  Doğrulanmış
  Dyt. Gamze Yılmaz Kişiye Özel Diyetler

  Benim canım diyetisyenim 10 yıldır göremediğim kilolara tekrar kavuşmamı sağlayan tek tek özenle listelerimi hazırlayıp beni defalarca motive edip kilo vermenin bu kadar kolay olabileceğini gösterdiğiniz için çok teşekkür ederim iyi ki tanımışım sizi iyi ki yollarımız kesişmiş

  Z
  Doğrulanmış
  Dyt. Gamze Yılmaz Kişiye Özel Diyetler

  Bağırsak sağlığımı ve şekerimi düzenlemek için başvurdum Gamze hanıma. Güler yüzlü, sebep sonuç ilişkisini açıklayan, çok tatlı bir hanımefendi kendisi
  :) Benim için tatlı ve abur cubur hayatın merkezindeydi. Koşturmaca arasında hazır yemek çok tüketiyordum. Eliminasyon diyetine başladık. Fazla kilo problemim olmamasına rağmen 1 ay gibi kısa bir sürede yağdan 4 kilo verdim. Tatlısız yaşayamam derken tatlısız ikinci ayımı bitirmek üzereyim. Kan değerlerime göre eksik olan vitaminlerimi de tavsiye ettiği takviyelerle sağlıyorum. Yiyerek hem formda kalıyorum hemde şişkinlik ve kabızdan kurtuldum. Yıllardır çektiğim egzamamda hafiflemeye başladı. Randevu almak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeyin derim :) Teşekkürler Gamze hanım.

  M
  Doğrulanmış
  Dyt. Gamze Yılmaz Zayıflama Diyetleri

  3 ay boyunca beraber çalıştık bana çok yardımcı oldu. Bana özel hazırladığı listeler gerçekten çok işe yaradı. Lezzetli ve sağlıklı tarifler öğrenmiş oldum. Motivasyon kaynağım oldu kendisi. Kesinlikle kilo vermek isteyenlere tavsiye ederim.

  S
  Doğrulanmış
  Dyt. Gamze Yılmaz Randevu

  Sağlıklı beslenme ve kilo verme süreci tek başına yapılacak birşey değil.Daha önce de diyetisyenle çalışma geçmişi olan biri olarak diyebilirim ki Gamze hanım bilgisi,tecrübesi ve özeniyle iyi ki karşılaşmışız dedirtti.Kronik rahatsızlıkları olan biriyim.Kendisi sağlık durumunuzu,kan tahlillerinizi inceleyerek tamamen size özel listeler hazırlıyor.Kullanmanız gereken takviyeleri söylüyor.Lezzetli güzel salata tarifleri veriyor.Güler yüzü,moral verici konuşmalarıyla da sizi motive ediyor.Canım diyetisyenim iyi ki varsınız.Kilo verme sürecim devam ediyor .Bu yolda yalnız olmadığım için mutluyum.Sağlıklı beslenmek ve kilo vermek isteyen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

  E
  Doğrulanmış
  Dyt. Gamze Yılmaz Kişiye Özel Diyetler

  Ben 3 aylık şeker ve kolesterol yüksekliği sebebiyle başvurdum gamze hanımın harika tavsiyeleri ve ilgisiyle 2 ayda tüm değerlerim normale döndü.Online diyet programı uyguladık.İhtiyacım olduğunda sorularıma hemen cevap verdi.Yüz yüze danışıyor gibiydim.Gamze hanıma ilgisi ve yardımları için çok teşekkür ediyorum

  Ş
  Doğrulanmış
  Dyt. Gamze Yılmaz Kişiye Özel Diyetler

  Gamze hanım ile yaklaşık 3 aylık bir süreci geride bıraktık, işinde çok başarılı, iletişimi ve desteği çok iyi. Yerinde müdahale ve değişikliklerle beslenme motivasyonunu arttırması sürece uyumda çok etkili. Kişiye özel planlamada ve yönlendirmelerde işine çok hakim. Yapılabilir, etkili, bilimsel bir bakış açısı var. Güleryüzlü, saygılı, pozitif bir diyetisyen. Kendisine buradan da teşekkür ediyorum.

  A
  Doğrulanmış
  Dyt. Gamze Yılmaz Kişiye Özel Diyetler

  Gamze Hanım'ı ablam sayesinde tanıdım. Arkadaşımla birlikte gidiyoruz.Tiroid hastası olmama rağmen, doğru diyetisyenle hızla kilo vermeye başladım. Gamze Hanım benim için çok büyük bir şans. Odasına girdiğim anda harika bir enerji ile karşılaşıyorum.
  Diyetisyen deyince aklıma hep kısıtlamalar, açlık, zor günler geliyordu. Ama Gamze Hanım danışanını çok iyi gözlemliyor ve beslenme listelerini de ona göre planlıyor. Çünkü hiç aç kalmadan 2 ayda tam 14 kilo vermeyi başardım. Aslında benim başarım değil Gamze Hanımın başarısı, çünkü beslenme listemi o hazırlıyor ve ben sadece ona uyuyorum. Gamze Hanımla iyi ki yollarımız kesişmiş, iyi ki karşıma çıkmış. Kilo verdiğimi gördüğünde eminim en az benim kadar heyecanlanıyor ve seviniyor. Çok teşekkürler Gamze Hanım, sizi seviyoruz

  T
  Doğrulanmış
  Dyt. Gamze Yılmaz Kişiye Özel Diyetler

  Gamze hanım ile arkadaşım sayesinde tanıştım. Kendisi çok tatlı, enerji dolu, sizi çok iyi dinleyen ve çok iyi anlayan, sizi bilgilendiren herşeyi nedenleriyle açıklayan, iletişimi çok iyi bir diyetisyen. Listeleri oluştururken size soruyor,  sevdiğiniz yiyecekleri önemsiyor, hiç aç kalmayacağınız listeler oluşturuyor. Çok iyi motivasyon sağlıyor. 2 ayı tamamladım. Tam 8e yakın kilo verdim ve hiç zorlanmadım. Kendisini çok seviyor ve herkese öneriyorum.

  B
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Mehmet Yaşar Akarca Diğer

  Mehmet Yaşar Akarca benim ve kardeşimin çocukluk doktoru şu an 25 yaşındayım küçükken geçirdiğim havalede yaptığı müdahale ve sonrasında ilgisi ailemin hiç unutamadığı bir olaydır. Bu yaşadığım olaydan sonra annem beni hep Mehmet Yaşar doktoruma götürmüş bir tek onun ilaçlarıyla tam iyileşiyormuşum. 3 yaşımdaki yiğenimin de şu an doktoru biz nesilden nesile Mehmet Yaşar doktorumlayız. Kendisinden Allah razı olsun.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Akarbaşı Mah. Atatürk Bulvarı No:161, Eskişehir 26020 Google Haritalar'da göster
SGK

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar